Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2007, 21:40

Jasnie Pani :), zdolna jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A nam znowu się wali...ta robota M :ico_placzek: to nie do końca udana sprawa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 paź 2007, 21:46

zubelek pisze:A nam znowu się wali...ta robota M to nie do końca udana sprawa

taka sprawa moglibyscie sie w PL martwic a w Uk robota czeka na ludzi, a nie ludzie na nia, wiec glowa do gory. M znajdzie sobie teraz mniej meczca i wiecej platna :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2007, 22:01

Jasnie Pani :), męczącej nie miał tylko raz płacą raz nie :ico_wstydzioch: a czy tak odrazu znajdzie :ico_noniewiem: mieliśmy za m-c wyjeżdżać ale nie wiem czy damy radę a do tego mieszkania nie możemy wziąć bo nie mamy kasy a on tak się męczy u mojego brata i bratowej :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-14, 22:05 ]
martuchafrost, ty jesteś z Belfastu,mogłabyś mi na gg podać swój adres :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: M szuka bratnich dusz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 paź 2007, 22:10

ja pierdoła napisalam takieeeeeeego posta długiegoi głupianieskopiowalam i gzdies go wcieło wrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_zly: :ico_zly:

jasnie pani sliczna fryzurka- zdolniacha jestes :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja to wybieram sie do fryzjera juz tyle czasu, bo szybko mi sie nudzi i cały czas mam to samo na głowie czyli dłuzsze włosy i grzywke-nic nowego, ale ostatnio sie zdecydowałam i ide do fryzjera - a co :-D A do fryzjera dlatego bo zdolna niejestem iumiem tylko grzywke ciachnac :ico_oczko:

lucy ja tez mam psychoze naten temat- jakniesłysze jak oddycha to wstaje,żeby sprawdzić- bałam sie ze jakas paranoja :ico_olaboga: , alejestesmy mamuskamii mamy prawo sie martwic!!! Dla mnie to moj Erys mogły chrapać to bym niemusiała tyle wstawac bo bym słyszała jak oddycha :-D a apropo- skoro mamy mowia, ze Twoj Synek podobny doich dzieci tomusi być śliczny bo jak wiadomo dla kazdej mamy jej dzieciatko jest najpiekniejsze :-D :-D

zubelek sa z panelami tylko trzeba poszukać :-D
Poduszka fajna- chyba taka kupie :-D
Ja to juz sama niewiem- zawsze myslalam ze dziecko do 2 roku zycia musi spać bez podusi ( i dlatego moj Gnojaszek śpi zawsze na płasko bez poduszki), a ostatnio na tiktaku ktos napisał, ze dziecko powinno miec poduszke, bo jak np. uleje to zeby sie nie udławiło i ja juz sama niewiem-zgłupiałam :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
A Wy jak sadzicie?? Maja Wasze dzieci podusie??

tak na marginesie: ile planujecie miec dzieci??? ja 6 :-D :-D

niemam co robic-Eryk wykapany śpi, mój M wybył z kolegami na bilarda itak siedze na tik taku!!!

Widziałam dzis pare fajnych rzeczy- fakt faktem tylko na wystawach, bo juz było pozamykane, no ale jutro polece i zobacze normalnie:-D :-D
Widziała moze którch gdzies jakies fajne skórzane butki?? boposzukujem :-D

dobrze ja juz koncze niezamulam :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2007, 22:16

Mróweczka, nie zamulasz :ico_haha_01: jesteś bardzo zwięzła wręcz :ico_haha_01: Ja mam dwoje i wystarczy :ico_haha_01: po pierwszym chciałam jesze 3 ale po drugim mi się odechciało :ico_haha_01:
A co do podusi,Zuza też spała na płasko,tylko na boczku lub brzuszku,lepsze to niż buzia w poduszce,no i tą poduszkę polecam co dla Gabi kupiłam innych nie :ico_nienie:
No i M pisze na skypie,jest wkurzony,nawet nie wie czy ma iść jutro do pracy bo nie odbierają telefonu,wiszą mu kasę :ico_zly:
Znowu zacznie chodzić po biurach ale przyznam,że przeszło już mu przez głowę zrezygnowanie i powrót do Polski ale jakoś ta świadomość naszej dziadowni go powstrzymuje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-14, 22:23 ]
idę spać bo padam na pysk i jeszcze mi się klawiatura odbije :ico_haha_01: na czole :ico_haha_01:
Muszę się przespać,M też,może jutro będzie lepiej :ico_noniewiem:
Choć wkurza go już to może...nic się nie martw...będzie dobrze...jest tam sam i nie ma kto mu cokolwiek pomóc,cieszy się,że sam pozałatwiał co się dało ale czasem chce sie i potzrebuje czyjejś pomocy a mój brat to nonono,jego żona to ... :ico_zly: a szkoda gadać :ico_noniewiem:
Dobranoc koffffane !

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 paź 2007, 22:35

Mróweczka pisze:Gnojaszek

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja jeszcze jedno i szlus :-D
zubelek, twoj maz musi przyzwyczaic sie do innej mentalnosci w UK. tam sie prace jak rekawiczki zmienia dopoki ci nie bedzie odpowiadac na tyle, ze zostaniesz.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 paź 2007, 22:43

Hejka kochane :ico_haha_02:
Jak juz Martusia pilsala spotkalysmy sie wczoraj bylo super milo tylko czasu jakby malo :ico_oczko: bo ja wrocilam do domu to mi sie przypomnialo ze o tyle rzeczy ja nie zapytalam :ico_oczko:
Sandrusia staszne to co przytrafilo sie u znajomej :ico_placzek: mam nadzieje ze jednak wszystko bedzie dobrze :ico_oczko:
Jasnie Pani :), zdolna z ciebie "bestia" :ico_szoking: i tak sama? ja bym sie chyba nie odwazyla :ico_sorki: a fotki dobre i nie marudz :ico_nienie:
Mróweczka, co do podusi to moj Nati ma taka plaska doslownie :ico_oczko: a co do liczebnosci potomstwa to troche mnie zaskoczylas :ico_szoking: no ja mam dwojeczke i to raczej wszystko chyba ze zmienie zdanie (w co watpie :ico_oczko: )
Delfinka mam nadzieje ze z toba juz lepej :-) a co do zaproszen to bardzo ladne :ico_haha_02: ale butki to pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo mi sie podobaja :ico_brawa_01: szkoda ze jak ja bralam slub to takich nie spotkalam :ico_noniewiem: a ja bralam slub w Boze Narodzenie :ico_haha_01: takze nie da rady zapomniec o rocznicy :-D

A teraz cosik odemnie :-)
Czyli tak obudzilam sie kolo 7 (pomijajac nocne mialczenie Natiego i moje wstawanie) jak zobaczylam mojego synusia to az mi sie plakac chcialo :ico_placzek: tak go strasznie wysypalo na buzce pleckach szyji uszach ze :ico_szoking: czyli ta jego egzema znow wyszla :ico_placzek: a ja szybciutko ogrzewanie na ful dodatkowo woda i szybciutko kapiel i smarowanie smierdzacymi specyfikami :ico_placzek: (ogolnie to dobrze ze mialam bo dzis niedziela i co ja bym zrobila :ico_olaboga: ) Na szczescie Karol dzis byl w domu i tesc tez przed poludniem przyszedl :ico_oczko: takze oni sie Natim zajeli a ja obiad zrobilam , pozniej zakupki, i odwiezlismy tescia takze caly dzien zawalony :ico_olaboga: Nati niedawno zasnol mi na rekach wiec go zanioslam na gore bo biedaczek strasznie sie meczyl :ico_placzek: i nawet apetytu nie ma :ico_placzek: no i jeszcze ciag dalszy zeboli i goraczki w nocy ja juz nie wiem jak dluzej tak pociagne
NIc ja narazie ide na fajeczke a pozniej jeszcze do was zajrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 paź 2007, 22:55

Zubelek jak Twój mąż ma problemy z pracą to coś mu postaramy sie pomóc w miare możliwości , ja mam pare znajomości :ico_oczko: wiec na dole masz mój GG i maila :ico_oczko: ale czy zna angielski???? jak sie do mnie odezwiesz to podam Ci mój nr tel to jakby Twój mąż miał problemy to postaramy sie mu pomóc :ico_oczko: nie przejmuj sie kochana
Jasnie Pani ale Ty masz bombowce :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a fryzurka boska, fajnie w niej wyglądasz :ico_brawa_01:
Emilka następnym razem spotykamy sie same :) i idziemy na piwko :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 14 paź 2007, 23:13 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 paź 2007, 23:02

martuchafrost, trzymam za slowo z tym piwkiem :ico_oczko:
Zubelek nie przejmujcie sie tak bardzo ta praca :ico_oczko: tu jest duzo latwiej znalezc prace . A co do mieszkania to moze twoj maz sobie wynajmie pokoj u obcej osoby i tyle , a co do mieszkanka ktorego szukacie to nie bedzie latwo znalezc bez wylkadzin :ico_noniewiem: my w sumie znalezlismy takie ze chociaz w salonie sa panele i w jadalni (no i kuchnia , lazienka ) no i ALi maly pokoj jest w panelach ale niemalze wszedzie na scodach i sypialniach sa wylkadziny (tak tu urzadzaja :ico_noniewiem: )

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

14 paź 2007, 23:24

Hey kochane!!!
no wreszcie Was doczytalam... :-D
Sandrusia strasznie przykro... :ico_placzek: :ico_placzek: takie malenstwo,Boze...bede sie modlic o zdrowko serduszka...cale szczescie,ze rodzice sie zorientowali w pore,bo az nie chce myslec... :ico_placzek: :ico_placzek: wierze,ze bedzie szybciutko poprawa kochana...
Ja tez sie dziewczyny naczytalam o tej smierci lozeczkowej i przez pierwsze miesiace co chwile sprawdzalam czy Vinee oddycha,wiadomo jak kazda matka,takie juz jestesmy my mamuski...co do poduszki to Vinee od malego spala bez poduszki na plasko,dopiero jak miala jakos roczek i 4 miesiace to jej zakupilam tak plasciutka,ale olala sprawe i nawet jak jej polozylam do wywalala na przeciwlegly koniec lozeczka...pozniej jakos z czasem polubila i teraz juz spi a czasami nie to zalezy od humoru hihihihi...ale ogolnie jestem za tym,zeby nie klasc malutkim dzieciatek na poduszce,wedlug mnie zdrowiej bez...
Mroweczka super,ze mieliscie okazje sie wybrac do restauracji,,,fajnie,jest tak czasami sobie wyjsc nawet jak w naszym wypadku trzeba biegac za nasza wiercipieta..hihih..zreszta ja uwazam,ze dzieci trzeba przyzwyczajac do takich wypadow,tym bardziej,ze nawet nie mamy z kim zostawic Vinee,zreszta i tak bym myslalam co u niej... :-D
Co do ilosci dzieciaczkow,6 wow :ico_szoking: ...my myslimy o 3.. :-D :ico_haha_01:
Zubelek jak Gabrysia sie czuje i Zuzia?trzymam mocno kciuki za Twoje dziewczynki i ich zdrowko,sliczne masz coreczki i az serce sie kraje ile musze przecierpiec,ale majac takich rodzicow jak Wy wszystko bedzie dobrze,zobaczysz kochana!!!A z praca jak to z praca,wiesz ja sobie mysle,ze jak czasami zaczyna sie pod gorke,to pozniej tylko juz z gorki,pozniej juz nic nie jest straszne...jestem pewna,ze Twoj maz znajdzie dobra praca,ktora pozwoli Wam jak najszybszy przyjazd do niego i piekna swieta z lepsza perspektywa na przyszlosc...i tak jak mowilas sprobowac zawsze mozna,bo warto a wiele sie moze zmienic na lepsze i tego Wam wlasnie zycze z calego serducha!!! :ico_haha_02:
Lucy ale sie zaopatrzylas w herbatki,super,ze dzialaja i Ty o wiele spokojniejsza i lepiej spisz,bo ja wiem po sobie jak sie nie wyspie to kanal....co do wyjazdu,to ja troche myslalam o Australii lub Nowej Zelandii,jakos nie wiem dlaczego,Bablu podchodzi to tego dosc sceptycznie i nie bardzo mu sie ten pomysl spodobal,choc wiele jest ofert zarowno z Australii i Nowej Zelandii i on nie chce...i o dziwo to on mi mowi,ze bede miala dalej do Pl,a tak kiedy chce moge leciec i rodzinka do mnie tez a wiadomo z Australii troche daleko..moze i ma racj,bo to chwilowo mnie tak wzielo na to..zreszta w Uk jestesmy szczesliwi i podoba sie nam tak wiec nie ma co szukac dziury w calym.. :-D :ico_haha_02:
A tak poza tym to Bablu mial w piatek interview i dzwonili,ze dostal prace :ico_brawa_01: jakies 35 minut od nas w Shrewsbury(od 4 grudnia,jak skonczy mu sie rotacja tu w Stafford),tam zaraz jest te wielgachne centrum handlowe,chyba namiot sobie tam rozbije z Vinee...ale bedzie raj... :-D :-)
jedyne co to jutro tez ma interview,ale zadzwoni,ze dostal inna oferte i ze rezygnuje w ten sposob,ktos inny bedzie miala wieksza szanse na dostanie tej pracy,bo automatycznie jednej osoby mniej..za to w czwartek ma jeszcze jedne interview i na to chyba pojedzie,bo nie wie jeszcze czy ta co dostal czy moze ta jak mu zaoferuja...ale Wam nakrecilam..hihih..ja to zawsze mowie,ze jak nic nie ma to nie ma a jak zaczna sie rozdzwaniac i zapraszac na interview to od razu hurtem kurcze i wtedy czlowiek migreny dostanie co wybrac.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jutro za to moze wybieramy sie znowu do Birmingham,bo Bablu ma do nastepnego wtorku wolne :-D :ico_brawa_01: :509:
Ja za to wczoraj wybralam sie na zakupy dla siebie,a nie dla Vinee ,hihih i kupilam sobie dwie pary spodni i dwa staniki.. :ico_brawa_01: :ico_haha_01: ostatnio jestem taka leniwa w kupowaniu dla siebie,bo wole o ogladac dla Vinee,ze jak juz kupie cos dla siebie to wole hurtem,zeby nie chodzic znowu ...
Martus sliczne fotki,ale calusny jest Franio,a z mamusia pieknie sie prezentuje!!! :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01:
Emilka super,ze sie spotkalyscie z Marta,uwazaj Ty lepiej na nia,bo pewnie juz planuje coreczke z Jackiem,zeby byla synowa dla Nathanka!!!! :-D :ico_haha_02:
Mam nadzieje,ze zebolki juz Was mniej bede meczyc!!!!!A wiesz ostatnio jak przechodzilismy kolo kregielni to sobie o Tobie pomyslalam..a jeszcze jedno ja zawsze myslalam,ze Twoj maz ma na imie Andrzej a nie Karol :ico_szoking: ..moze mi sie cos pomylilo z kims innym,ale glowe dalabym sobie uciac :ico_szoking: :-D
Jasnie Pani Lusia sliczna i musze powiedziec,ze jak do tej pory mowilam,ze podobna to tatusia to na tych fotkach widze ogromne podobienstwo do mamuski!!!! :-D kameleon z Twojej corci!!!!Fryzura bombowa,dziewczyno Tobie nie trza zadnych kursow,po co jak Ty sie tak sama wyszykowalas i podcielas...jestem w szoku :ico_szoking: :ico_brawa_01: i wiesz ja bym kolorku nie zmieniala,bo bardzo mi sie podoba ten co teraz masz,taki naturalny!!!
Zaraz bede wcianac danko,bo Bablu pichci w kuchni juz szykuje miejsce na druga oponke :-D
Ostatnio zmieniony 14 paź 2007, 23:34 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość