Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

01 lip 2007, 10:18

NO ASIULAAA...W KOONCU!!GRATULEJSZYN :-) :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko:
:-) Uff.. noc za nami - Misiek wstawał sobie ksiązkowo- 21/ 1/ 4/ 8.. Nie wymeczył matki zabardzo - stwierdził ze bedzie dla mnie łaskawy.. no bo w koncu samotna matka... Teraz sobie chrapie, a ja gonie zaraz pod prysznic, jak zwykle w biegu. :ico_haha_01: ostatniozdołałam ogolic tylko jedna noge, bo był ryk.. I z ta noga chodziłam tak dwa dni, bo nie było kiedy sie uporzadkowac :ico_haha_01:
Duzy Krzys sie nie odzywa- ale wnioskując po wczorajszym oberwaniu chmury, wesoło tam mieli chlopaki.. W lesie, pod namiotami, 5 chłopow, wodka i ulewa :-) A pojechał w jednej bluzie i spodenkach po kolana :-) A ja powiem na wejsciu A NIE MOWILAM :-D
Nie powiem, bo jestem ciepła klucha i jak wroci to bedego ciagnac do lozka zeby "pomisiowac".. :ico_wstydzioch: :ico_puknij: bo ja glupia baba jestem i tyle :-)
Dzwonil wlasnie Duzego KRzysia brat, ze przyjezdza na urlop do Polski 30 lipca, no i tak 5ego sierpnia trzebaby bylo zaczac ciułac chrzciny.. No bo ma byc ojcem. Chrzestnym ma sie rozumiec :ico_haha_01:
Ide sie uporzadkowac i wypieknic - zeby Duzy Krzys po powrocie zobaczył swą piekna zone :-) A jutro jade na rynekkk po jakies fatałaszki dla Malucha :ico_brawa_01:
JEsli nie bedzie ulewy, ktora cholera zapowiadaja :ico_noniewiem:
IDe.. bo zaraz zaczne znowu ryczec i sie dołowac...
Ach ten babyblues mamuski... Szaleja hormony...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 lip 2007, 11:34

Asiulka no w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moze teraz wszystkie się rozsypiemy ostatecznie, bo to na nia czekałyśmy :-D :-D :-D :-D Ktoś wie cos o naszej Ani? Tez jej jakoś nie widać....

Dziewczyny patrzę na Wasze maluchy są przewsaniałe co zdjęcie to lepsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i buziole dla Okruszków :-D :-D :-D
Kurcze tak pomyslałam sobie, ze moja mała będzie o ponad miesiąc młodsza od Beatki małej :-) to co mnie zacznie męczyć i zastanawiać one juz mają za sobą :ico_noniewiem: ale fajnie, ze tu sporo "starszych" mamusiek, będę jmiała kogo się radzić :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 lip 2007, 12:00

Asiulka brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Serdecznie gratuluję!!!!!

Jaśnie Pani coś mi się popierdzieliło z tymi datami. Ale weź tu przy dziecku jeszcze daty pamiętaj hehe...
Mój Tomek ma właśnie biały nalocik na języku tak jak Oliverek Lucy i trochę tak mlekowo pachnie. A jak Ty Dominika to pędzlujesz? Czym? Znaczy czego używasz jako pędzelka?
A przypomniałam sobie coś. Niezbyt to apetyczne, ale moja mama mówiła, że dawniej moczem dziecka przemywali język. Hmmm... :ico_noniewiem:

Madzia Marcinek fajny chłopczyk, ale ja wciąż domagam sie wyraźniejszej fotografii, bez smoka i całej reszty. Musze go sobie dokładnie obejrzeć, żeby na ulicy poznać hihi.

Avisek u mnie "te sprawy" już lepiej. Nic nie stosowałm, nagle przestało boleć. Ale jek zaglądam lusterkiem to coś tam jeszcze widać. Zapytam jak będę u gina.

Widzę, że wszystkie maluchy sypiają podobnie. Raz dlużej a raz krócej. Nie ma reguły. Mój przeważnie co 2,5 godziny chce jeść.

Juli uważaj tylko na te misiakowanie, zeby Ci mały misio znów z tego nie wyskoczył. A tak w ogóle to macie ju,ż za sobą ten "pierwszy raz"? Bo ja jeszcze nie i tak myslę kiedy? A tymczasem idę mojemu sprwić przyjemność, żeby nie czuł się odrzucony hihi. Juli narobiłaś mi smaka.

Alinko a Ty masz nawet dobrze. tak jak mówisz, będziesz już miała rady tylu mamusiek i będzie ci ławiej. No ale już nie zwlekaj. Czekamy na ostatnie rozdwojenia.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

01 lip 2007, 12:11

ASIUUUUUUUUUUUULA gratulacje :-) a jednak dziewczynka.... superrrrrr :ico_brawa_01:
:ico_tort:
popatrz urodzila sie w pierwszych minutach lipca... złośnica mała :-)

z pierwszym razem jeszcze zaczekam, najpierw sie zbadam u lekarza czy juz mozna - teraz sie zastanawiam nad metoda antykoncepcji co by sie 3 dzidzius nie wstrzelil przez przypadek... ale chyba nie postawie na tabletki bo nie mam do nich 100 % zaufania. chyba jakies 2 metody polaczymy coby byc pewnym na 100 %.
a tego pierwszego kochania sie troche boje... wiem ze to troche potrwa zanim znow bedzie tak samo przyjemnie jak przed porodem

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 lip 2007, 12:19

[size=150]ASIULKA SERDECZNE GRATULACJE[/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-01, 12:23 ]
Kochane wreszcie moje cycory normalnie funkcjonuja brodawki sie zagoily i juz mnie nie boli jak mala je karmienie to teraz sama przyjemnosc :-D malej kikucik z pepka odpadl w szpitalu a dzis to czarne ze srodka to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzis super pogoda to pojdziemy na 1 spacer :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 lip 2007, 12:29

[size=200][center]ASIULA NARESZCIE!!!! [/center][/size]
Ale cie bidulo wymeczyli w tym szpitalu :ico_olaboga:

Kamilko o tej metodzie z moczem to mi mama tez mowi caly czas i podobno mi to pomoglo w jeden dzien, ale dla mnie to obrzydliwe jest i wole sie po kazdym karmieniu meczyc. ja pedzluje jej to patyczkami do uszu, tymi z grubszym zakonczeniami.

My wstalismy dzis o 11.30, a w nocy co trzy godzinki na jedzonko sie budzilismy. ale dalismy rade. tata nas nawiedzil o 2 w nocy, powiedzial dwa zdania i dziecko od razu w spiaczke zapadlo. teraz sobie "rozmawiaja" :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 lip 2007, 12:31

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-01, 12:35 ]
Obrazekkacik do spania Wikusi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

01 lip 2007, 13:03

Indigo Kochana.. Ja narazie odwlekam jeszcze ten "pierwszy raz" - mam szwy jeszcze w srodku wiec jeszcze troche czasu minie, zanim wroce do stanu uzywalnosci :-) No ale o meza trzeba dbac, zeby sie nie zakurzyl :-D :ico_haha_01:
Tez sie zastanawiam nad metoda anty - stosowałam regularnie tabletkii co? I wyszedł z tego Mały Krzys :-) JEst slodki i fajny, ale z drugim juz mi tak niespieszno.. :-)
Mam dosc moich cyców :-( Nadal e75 Nie mieszcze sie w zadna bluzke sprzed ciazy - wczoraj musialam sobie uzupelnic troche garderobe, bo teraz to jestem w fatałaszki uboga- niestety, jakos rozjechały mi sie cholera biodra - no bo ich nie miałam zupelnie przed porodem.. A teraz tak kiepsko.. I niby mało mam kg na plusie,a tyłka zapakowac w stare jeansy nie moge :-( :ico_noniewiem:
Ja przep[raszam - czywasze bobasy tez tak mrucza? mrucza/ miaucza?? Moj wlasciwie bezustannie.. Tzn jak jest w stanie drzemki - bo jak spi mocno, to spi.. Ale czasami to mruczy tak po kilka godzin. A ja od tego mruczenia to szalu dostaje, bo nie wiem czy o cos mu chodzi czy tak sobie steka :ico_noniewiem:
Dziewuchy - ostatnie 3 zostałyscie.. Ania, Alinka i Madziorka- rozszczepiac sie i idziemy sobie na tamto forum gadac o kupkach :-) A Madziorka - Ty nie do lipcowek :-( Ty jestes w naszym klubie!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 lip 2007, 13:29

Juli, moja mala steka, mruczy, warczy, kwiczy i piszczy caly czas, nawet przez sen :-D
a z tym pierwszym razem to ja bym juz chciala, ale szwy mam i boli jeszze troche, a w szpitalu dali mi kartke z instrukcjami i tam pisze, ze 6 tygodni trzeba poczekac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-01, 13:37 ]
[ Dodano: 2007-06-27, 14:52 ]
acia - 31.05 urodziła córeczkę - Julię, 3340/55
avisek - 5.06 urodziła córeczke - Laurę Lenę, 2900/52
leatka - 5.06 urodziła synka - Franciszka Krzysztofa, 3880/58
BeWu - 5.06 urodziła córeczke - Kalinkę, 2680/55
indigo - 7.06 urodzila synka - Tomaszka, 3200/53
agniecha772 - 13.06 urodzila synka Tomaszka
juli - 15.06 urodzila synka Krzysztofka , 3870/56
magda26 -15.06 urodzila synka Marcinka 3700/62
lucy23 17.06 urodziła synka Olivera
jasnie pani 18.06 urodziła córeczke Łucję Elżbietę 4200/60
izus85 20.06 urodziła córeczke Nikolę 4300/58
frydza 23.06 urodziła córeczke Wiktorię 3500/57
asiula26 01.07 urodziła córeczke Emilkę Zytę 3070/52

leonida 11 kg 106 cm 16.06 DZIEWCZYNKA ANIA
alineczq 116 cm 16 kg 26.06 DZIEWCZYNKA VANESSA
ania1980 115 cm 16 kg 26.06 DZIEWCZYNKA
hanah 112 cm 10 kg 26.06 DZIEWCZYNKA ISABELLE OLIVIA
madziorka hihi 101cm 10 kg 29.06. NIESPODZIANKA TOLA/LEON

[ Dodano: 2007-07-01, 14:03 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 lip 2007, 14:13

[size=200][glow=red]ASIU GRATULACJE OROMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/glow][/size]

DOBREGO NOSA MIALYSMY Z DZIEWCZYNKA!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: SUPER!!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-01, 14:16 ]
JASNIE PANI, FRYDZA, MADZIA sliczne foteczki... maluszki cudne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja pedze sie szykowac.... :ico_oczko: bo wstalo sie pozno :ico_wstydzioch: i kumple wpadli na kawke hihi :-D i tak zlecialo hihi karza mi sie rozpakowywac... :ico_szoking: hihi cwaniaki.. :ico_puknij: . :-D bo chca juz malego uczyc gry w pilke :ico_olaboga: faceci.... hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość