Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

17 cze 2008, 16:03

betka, to zależy co lubi Twoja Mama.. n moja byłaby przeszczęśliwa, gdyby sostała ogromnego storczyka, albo jakiegoś innego kwiatka tego typu..

zastanawiam się jeszcze nad takim wózkiem, też go wczoraj oglądaliśmy w sumie róznią się tylko wymiarem gondolki, więc pewnie wybierzemy ten, który będzie miał większą..

[ Dodano: 2008-06-17, 16:20 ]
genialna jestem zapomniałam wkleić link ;-)http://www.juniorek.com.pl/product_info ... cts_id/208

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

17 cze 2008, 16:34

Betka- zależy też z jakiej okazji. Ja kupuję mamie jej ulubione słodycze i załatwiam wizytę u masażysty lub kosmetyczki. W ty, roku była u kosmetyczki- koszt 80pln plus kwaity i słodycze. Sama nie wiem, pomyscie czego mamie brakuje ale tak żeby miała sama dla siebie, a nie dla domu. Jakiś extra kosmetyk albo wizyta u dobrego fryzjera. Głowa pełna pomysłów.

Dziewczyny- piekne te wasze wózki. Zazdroszczę wam tego zdecydowania. Ja narazie robię nadal konkretne porządki, już dwa dni siedzę w jednym pokoju i końca nie widać. Już sama nie wiem , czy juz likwdowac pracownie czy poczekać do przyszłych wakacji. Musze się wybrać do hurtowni i pooglądać na zywo wózeczki. Póki co zalicytowałam fotelik maxicosi ale nie wiem czy uda mi się go kupić. Z rzeczy dla maluszka mam tylko skarpetki, które i tak dostalismy w prezencie. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

17 cze 2008, 19:32

blumek, spokojnie jeszcze dużo czasu.. a co do wózka, to ja po prostu wiem czego potrzebuje więc nie musze się za bardzo zastanawiać.. a z rzeczy dla dziecka, to na razie mamy tylko to co dostaliśmy od mojej kuzynki i od znajimych, sami jeszcze nie kupujemy, troche się stresuje, że może za szybko..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

17 cze 2008, 20:53

Mnie sie wydaje ze z ciuszkami to nie ma co przesadzac. Bo rodzinka i znaomi kupia ich troszke na poczatku. Jesli kupujemy to waro kupowac juz troszke wieksze tak na 6 czy 9 miesiecy - i to akurat potwierdzone przez wiele mlodych mam. Dzidzia szybko rosnie. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

18 cze 2008, 09:07

Ja zaraz dalej będę walczyć z porządkami. Ale muszę się Wam pożalić, mianowicie zauważyłam że od jakiegoś tygodnia mam wiekszy apetyt :ico_noniewiem: I to na zachciewajki. Oczywiście staram się nie ulegać al.... Ehhh, wiem, że nie jestem głodna tylko na to mam chęć albo na tamto. Silna wola, bo nie chcę się zapaść. Staram się pilnować wagi. Ale czasem ulagam na coś słodkiego.
ps, póki co to porządki robi mój kotek :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 cze 2008, 09:12

Witajcie kochane moje :597:

Dziś jestem bardzo szczęśliwa bo czuję że ból coraz bardziej ustępuje!!! Moja szwagierka jest códotwórczynią :ico_haha_01: Boli mnie tylko jak leżę i chcę zmienić pozycję ale naprawdę ten ból już nie jest tak przeszywający.

Aniu wózeczek fajny ale słyszałam że wózki bez oddzielnej gondolki nie są dobre dla maluszka :609: Jedna mamuśka na forum o wózkach pisała że miała taki wózek i musiała podkładać dwa kocyki i rożek pod nużki żeby dzidzia miała równo :ico_szoking: Wiesz nie chcę Cię zniechęcać może akurat ten wózek jest inny ale sprawdź sobie najlepiej co na jego temat piszą kobitki na forach o wózkach.

blumek nie przejmuj się ja też jeszcze nic nie mam :ico_oczko: narazie tylko wybieram. No z jednym wyjątkiem bo zmówiłam pościel dla naszego Szkrabka. Ale ciuszki będę miała po siostrzenicy, choć coś czuje że będzie chłopiec ale miała też uniwersalne ciuszki :ico_oczko:

betka z ciuszkami masz rację, napewno sporo się tego dostanie. Ja chyba kupie tylko to co na poczatku będzie potrzebne tuż po urodzeniu w szpitalu a jak nie dostanę zbyt wiele to wtedy pokupuję więcej.
A jeśli chodzi o prezent dla mamy to ja bym wysłała ją na jakąś super wycieczkę, tak mało moja mama podróżowała :ico_oczko: Ale każdy zna swoją mamuśkę najlepiej i wie czego jej potrzeba. Pomysł z kosmetyczką czy fryzjerem też jest dobry, może pobyt w spa.

Pozdrawiam Was z wielkim uśmiechem na twarzy, ZDROWIEJE !!!
:528: :525: :527: :524: :529: :523: :526:

[ Dodano: 2008-06-18, 09:30 ]
Hej a macie już jakieś imiona???

Ja mam dla dziewczynki:

-Nina
-Izabela
-Sara
-Sandra
-Dominika

Dla chłopca:

-Natan
-Dawid
-Dominik
-Filip
-Jonatan
-Tymoteusz

A nsz maluszek coraz wyraźniej do mnie puka :ico_brawa_01: wczoraj nawet było widać :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 cze 2008, 10:31

blumek, ja tez mam zachciewajki - czasem im ulegam a czasem poprostu tego czegos nie ma w domu wiec nie jem :-)

Motylek22, dobrze ze bol juz coraz mniejszy. A te ciuszki to naprawde dzidzi bardzo szybko rosnie i czesto to co kupujemy na 3 latka dziecko nosi w wieku 2 - tak rosna nasze male duze dzieci :ico_haha_02:

Prezent juz kupiony :) A na wycieczce byla w Londynie - tydzien temu wrocila - tez jako prezent urodzinowy ale przed urodzinami. W niedziele znow szykuje sie wyjazd na rodzinny obiad (tym razem wezme z mezem porcje na pol). Lubie takie rodzinne spotkania.

Jesli chodzi o imiona to dla chlopca tez podoba mi sie NATAN, ale konkretnie bede myslec o imieniu jak bedziemy znali plec (moze juz za mesiac),

No i musze sie pochwalic ze dzis zaczal sie 5 miesiac!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_urodzinki: zeby tylko wszystko bylo OK - codziennie mysle o tym...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 cze 2008, 10:57

betka napewno będzie wszysko ok!!! Gratuluje rozpoczęcia 5 miesiąca :ico_buziaczki_big:

Jeśli chodzi o imie to dla chłopca też najbardziej podoba mi się Natan tylko jeszcze nie wiem co mój mężulek na to :ico_oczko: już niedługo poznamy płeć to się zaczniemy zastanawiać :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

18 cze 2008, 12:55

Motylek22, super że już Ci lepiej :ico_brawa_01: bardzo fajne imiona wybrałaś, teraz tylko czeka Cię batalia z Męzulcem :ico_oczko: TYLKO I AŻ :-D :-D :-D my po wielu dyskusjach zdecydowalismy się na dwa imiona-tylko tyle mielismy "wspólnych typów" :ico_oczko: Sara albo Alexander. No i mamy Alka :ico_oczko:
betka, gratuluję 5 miesiaca...ale ten czas leci, prawda?
co do ubranek-ja nie mam od kogo dostać, bo siedzę za granicą....kupuje tylko wtedy kiedy trafi się jakaś cenowa okazja, no i w ciuchach uzywanych, bo tam trafiaja sie nawet całkiem nowe, firmowe ubranka :ico_brawa_01: nie mam tego na razie dużo, jedną mała torbę. Za wieksze zakupy-łóżeczko i wózek, zabieram się w sierpniu. Chyba że skuszą mnie wyprzedaże-20 czerwca zaczyna sie wielka wyprzedaż w Dublinie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 cze 2008, 12:56

:):)

Motylku, ja chcę wózek koniecznie z gondolką, z resztą mam już upatrzony w sklepie, tylko zapomniałam spisać marke i model, ale 26 znów będziemy w tym sklepie, to się rozejrze już na dobre.

Co do imion to nasz synek będzie się nazywał Jan Antoni. Jan po dziadku P, a Antoni po moim pradziadku, jakoś nie moge się przekonać do Olivierów, Alanów.. Podobają się nam prawdziwie polskie imiona.. W razie gdyby jednak Jaś okazał się dziewczynką to będzie Alicja, drugiego imienia jeszcze nie wymyśliłyśmy..

Jeśli chodzi o wyprawke, to ja wyznaje zasade umiesz liczyć licz na siebie, więc pewnie będziemy kupywać wszystko od początku, po za tym nie mamy dużej rodziny, rodzice i rodzeństwo P mieszkają daleko więc jak dobrze pójdzie to przyjadą dopiero na Boże Narodzenie, ja mam rodziców i siostre, a ciocie i wójki.. cóź najlepiej liczyć na siebie..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość