Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 gru 2008, 10:36

I my się witamy, u nas nocka w fajna.
Rano ja sobie zawsze zasypiam jeszcze na trochę a Marcin się bawi z Arturkiem i tak ja usnęłam oni siedli w moich nogach i Marcin mnie połaskotał :ico_puknij: to ja odruchowo nogę wzięłam do tyłu i uderzyłam w buzię małego :ico_placzek: A tyle razy mu tłumaczyłam ze człowiek jak się czegoś nie spodziewa tym bardziej jak śpi to różne ma odruchy, mężu mój to lubi mnie tak czasem przestraszyć (a czasem mam małego na rękach :ico_puknij: ) że też czasem się musi coś stać żeby zrozumiał a czasem to nawet mu sam kroka boi się dać bo się uderzy :ico_nienie: dziwne to trochę.
Co do szczepionek to ja też się zastanawiałam nad nią i w sumie dalej się zastanawiam i nie wiem, do żłobka na pewno nie pójdzie a do przedszkola to może :ico_noniewiem:
tyle u nas.

A jak tam małe chorowitki?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 gru 2008, 10:44

Cześć,
Kasia, dzięki za :ico_kawa: zaraz zrobię sobie jeszcze jedną.
U nas nocka ciężka, Ulę męczył katar, kaszel i ciężko jej się spało, więc i ja się nie wyspałam. Idziemy na 11:20 do lekarza.
Mary, fajnie, że zajrzałaś... dużo zdrówka dla Anulki :-)
Asikk, ja chyba nie będę szczepić Uli, uważam podobnie jak Gosia, nie ma co przesadzać ze szczepieniami, ja nie byłam na to szczepiona i nic mi nie było :-) A też słyszałam, że jak dziecko nie chodzi do żłobka to nie ma takiej potrzeby.
Asikk pisze:Dziewczyny kiedy zmieniacie mleko na juniora?

My mleka używamy bardzo rzadko....
iwona83 pisze:dzisiaj kolejny dzien jak Majeczka sama zasnela i trwalo to chyba tylko 10 minut jestem dumna z mojej niuni

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jola_85, współczuję tych chorób, ale pociesz się, że będą zdrowe, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Musisz być dzielna i się trzymać :-)
Fintifluszka pisze:On juz je takie dziwne rzeczy-po prostu wszystko, to pewnie nie najlepiej :ico_noniewiem: ale tak wychodzi jakoś, szkoda mi mu nie dać, a on się rwie i lubi próbować...

U nas jest dokładnie to samo, Ula zawsze chce skosztować to co jemy, najpierw sprawdza językiem czy jej smakuje, a potem to buziolkę szeroko otwiera.

Co do chodzenia, to Ula coraz częściej sama chodzi, potrafi przejść przez cały pokój do kuchni, idzie sobie powolutku i tak ostrożnie, ale idzie :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 gru 2008, 11:07

Gabriel zasnął sobie, Kuba przyrządza śledzie... dzisiaj od południa aż do nocy będzie tatuował, bo aż 3 osoby ma na dziś, w tym jedną po 22 godzinie, a zaczyna w południe...

My pewnie pójdziemy n spacer, bo ładna pogoda jest i jakiś obiad musimy zrobić, żeby tata mógł zjeść między klientami...

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 gru 2008, 11:08

Witam i ja z ranka !!!! U nas nocka jak ci moge do przezycia 2 razy cos tam marudził bo mu smok wypadła ale za to o 7 rano to pobudka z płaczem taki był głodny!!! :ico_szoking:
Ja sie zastanawiam nad tymi szczepieniamai ale mój napewno pujdzie do przedszkola wiec pewnie zaszczepimy go ale moze po 2 roku !!
Musimy sie pochwalić Kamilek pije soczki i herbatki juz tylko z niekapka a i namierzam sie na podawanie mu mleka też w niekapku.
Juz przeszliśmy na juniora mleko bebilon 3 bo skończyła mi sie 2 wiec na tae pare dni juz nie kupowałam kolejnego pudełka.

Brawa dla Majuni za zasypianko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dla Naduni za prube kontaktu hi hi hi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do chodzenia Kamilka nie stety chyba wychodzi z tego samego założenia co nie które nasze dzieciaczki też mu sie nie spieszy nawet za rączki nie chce chodzic wiec 1 urodzinek tez raczej nie przejdzie na własnych nuziach. :ico_noniewiem:

pinko pisze:Co do chodzenia, to Ula coraz częściej sama chodzi, potrafi przejść przez cały pokój do kuchni, idzie sobie powolutku i tak ostrożnie, ale idzie


Brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Joluś współczuje ci słonko tzrymaj sie jakoś !!!!!

NO I DUŻO ZDROWIA DLA NASZYCH CHORUSIANYCH BABELKÓW nie chorowac tu nam :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Iwonka jak sie trzymasz z dietka ja nawet nie jestem zbytnio głodna :ico_puknij: tylko dzis pije juz 2 kawe bo pogoda tragedia i ciśnienie tez do du.... wiec musiałam :ico_wstydzioch:

pinko pisze:U nas jest dokładnie to samo, Ula zawsze chce skosztować to co jemy, najpierw sprawdza językiem czy jej smakuje, a potem to buziolkę szeroko otwiera.

Kamil robi podobnie , ja mu tez daje wszystko do sprubowania bo on zawsze jak widzi ze myjemy to otwiera buzke . No oczywiscie takich słonych czy ostrych żeczy mu nie daję!! Choć pewnie by i tak zjadł??!! :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2008, 11:13

Asikk pisze:Iwonka jak sie trzymasz z dietka ja nawet nie jestem zbytnio głodna :ico_puknij: tylko dzis pije juz 2 kawe bo pogoda tragedia i ciśnienie tez do du.... wiec musiałam :ico_wstydzioch:


jakos leci glodu nie czuje dopiero kawe pije no i jest juz minus 1kg wiec idzie do przodu

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 gru 2008, 11:21

no brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja sie jeszcze nie zwazyłam zważe sie dzis wieczorkiem!!!

[ Dodano: 2008-12-10, 10:26 ]
Kurcze nie wytrzymałam tez sie zważyłam ja mam 1,3kg do tyłu :ico_szoking: :ico_szoking: no jak by to szło w takim tępie to było by extra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 gru 2008, 12:14

Dziewczynki :ico_brawa_01: za pierwszy kilogram
Marin właśnie sobie poszedł po lesie polatać a ja sobie zdjęcia przeglądam i suwaczki robię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 gru 2008, 12:23

Renia0601 pisze:Marin właśnie sobie poszedł po lesie polatać a ja sobie zdjęcia przeglądam i suwaczki robię


Ja też właśnie się bawie suwaczkami !!!
No i dzieki!!!
Renia0601 pisze:Dziewczynki za pierwszy kilogram

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2008, 13:35

Renia super suwaczki ja wczoraj mialam taki dzien i sobie zmienialam podpis

Assik no to idziesz jak burza ja zaraz bede jesc lunch

my dzisiaj mamy dzien w bankach kurcze tutaj trzeba caly dzien zaplanowac zeby wszystko w bankach zalatwic nie zdarzylismy do jednego bo sjesta zaraz bedzie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 gru 2008, 14:01

Dziewczyny wielkie brawa za 1kg :ico_brawa_01: Oby tak dalej :-) Trzymam za Was kciuki.
Renia, fajne suwaczki, takie przeglądowe, mi się nie chce na razie zmieniać.
Asikk, brawa dla Kamilka za picie z niekapka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ulek coś nie bardzo chce... ale może to moja wina, bo rzadko jej daję pić w niekapku.... ale zacznę :ico_oczko:

Wróciłyśmy od pediatry, na szczęście to zwykły katar, nic poważnego się nie dzieje, mam jej oczyszczać nosek i dawać ibufen 3x dziennie.
Muszę do niej lecieć, bo marudzić zaczyna...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość