Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 gru 2008, 09:45

czesc Dziewczyny,

Stawiam :ico_kawa: na przebudzenie i lepszy humor :ico_tort:

Jola, no masakra normalnie, ja juz bym do tej przychodni w zyciu nie poszla, konowaly i tyle!!! Dobrze ze wezwalas tego innego lekarza! Jak mozna nie odroznic rozyczki od uczulenia!!! A oni jeszcze placza ze malo zarabiaja - lapowkarze!!! :ico_zly:
Biedny Mirus musi sie tak meczyc, mam nadzieje ze teraz to juz mu szybko przejdzie no i dla Julci tez duzo zdrowka!!!

mariola pisze:Amelka aztyd nie ma jeszcze niekapka jej siostra majac 6 mc juz pila z kubka.Przez ta skaze ona tak malo je naszych rzeczy a rwie sie do nich.Ugotowalabym jej jajko a nie moze sera tez wiec co jej dawac....

Biedna ta Amelka, napewno bardzo by chciala wszytskiego spróbować a nie może :ico_placzek:

U nas z czyszczeniem nosa nie ma problemu, chociaz byl taki okres ze tez byl placz i sie wyrywal, ale jakos mu to mnielo... teraz lezy spokojnie :-)

Zycze milego dzionka!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 gru 2008, 09:54

cześć dziewczyny. Ja wysyłam mamie i ciotce CV do firmy, a one chwilę z Gabim siedzą.
Kuba do 3 w nocy tatuował, więc teraz śpi...

ależ Was straszne choróbska nawiedzają-jak można pomylić uczulenie z różyczką?! :ico_olaboga:

my czyścimy nos fridą i chociaż Gabriel tego nie cierpi to jednak jest bardzo skuteczna, nawet jak się wyrywa...

Artur w nowej fryzurce wygląda normalnie jak inne dziecko :ico_szoking: bardzo mu ładnie, taki zawadiaka jest teraz :ico_oczko:

wczoraj Gabriela usypiałam ponad godzinę, ale chociaż nocka nie była najgorsza

idę po moje dziecko

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 gru 2008, 10:48

Ja się tylko chwilowo witam :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 gru 2008, 10:57

Witam

Mariola dobrze ze z Amelka juz lepiej

u nas noc koszmar do 3 Majka fajnie spala ale znowu od 3 tak jak wczoraj zaczela plakac pozniej sie juz tak rozbudzila ze przez okno chciala patrzec krople do nosa mi cale wylala ok 7 usnela i spalysmy do 9


w nocy juz nie kaszlala tylko ten katar ja meczy ale dzisiaj jak jej pokazywalam ze mama tez czysci nosek to dala sobie wyczyscic

[ Dodano: 2008-12-11, 10:01 ]
aniulka a nie mozesz sobie zaltwic zwolnienia lekarskiego wtedy bedziesz mogla isc na egzamin poprawkowy jak na pierwszy

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 gru 2008, 11:13

Arturek dziękuje bardzo za komplementy oczywiście :ico_wstydzioch:

Jola no widzę że nie tylko u nas się lekarze mylą, dlatego mówię że więcej do internisty (tudzież pediatry) z problemami skórnymi nie pójdę

Mariola zdrówka dla Melci jak najwięcej

Co do czyszczenia noska to też jest wyrywanie okropne, w sumie nawet wytrzeć wiszących gili sobie nawet nie da więc o czyszczeniu to z jakąś zabawą czasem, raz daje a raz nie ma szans
Pysiak wczoraj spał bardzo niespokojnie, co chwila się budził przez co i ja się nie wyspałam, wieczorem obudził się z wielkim płaczem i niewiem czy go coś bolało czy mu się coś przyśniło ale się rozbudził i na chodząco na rękach jakoś usnął. Mnie teraz głowa boli przez tą noc.

A jak tam dziewczyny kilogramy w dół?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 gru 2008, 11:16

Cześć dziewczyny, tego posta piszę od wczoraj, tyle, że Ulek wieczorem nie dała mi nic zrobić, bo jak tylko wydawało mi się, że śpi i wstawałam z łóżka, to ona w ryk, w końcu daliśmy za wygraną i poszliśmy spać o 20:30. Nocka lepsza, Ula spokojnie spała i zrobiła jedną pobudkę nad ranem na herbatkę.
Gosia, dzieki za :ico_kawa: już wypiłam.
Renia, fajowo Arturek wygląda w nowej fryzurce, zdjęcia plenerowe też niczego sobie... mój Jarek nie umie zdjęć robić, nie ma do tego ręki.
Aga, to dobrze ze to zwykly katar a nie cos gorszego, zeby tylko szybko przeszedl!! :ico_sorki:

Też się o to modlę, Ulek zrobiła się straszną przylepką i na krok mnie nie odstępuje, dzisiaj jak po południu chciałam wyjść na pocztę, to zrobiła Jarkowi wielką histerię
Renia0601 pisze:A tak powracając do tego że się boicie czy za dużo nie jezą Bąble, mój już jada ze mną każdą zupkę, nie gotuję mu osobno,

Też już nie gotuję osobno, Ulek wcina z nami obiady, około 13 zupkę, a jak tatuś wraca z pracy około 16 drugie danie :-)
iwona83 pisze:podobno lekarze zalecaja wychodzenie na dwor jak dziecko ma katar bo wtedy mu sie lepiej oddycha tak mojej sasiadce lekarka powiedziala

A to nie wiedziałam, ale sama się boję wychodzić, może latem, jest ciepło, wtedy bym chyba wychodziła, ale teraz wolę odczekać trochę.
iwona83 pisze:mam pytanko czy wy dajecie dzieciom wieczorem jakas kolacje czy tylko mleko bo ja ok 18 daje majce deserek i pozniej tylko mleko z kaszka

Ula około 17 jakiś owocek, lub danonek wcina, a potem o 20 kaszka już do spania.
aniulka8503, trzymaj się kochana, niech mama odpocznie i wraca do zdrówka, nie dołuj się, bo to nie ma sensu. Też czasem myślę, co to ja zrobię, jak mojego taty zabraknie (mama mi zmarła jak miałam 2 lata), aż mnie ciarki przechodzą i zaraz odpędzam te myśli. Nie wyobrażam sobie jakby Go miało zabraknąć,
za to u nas koncert jest probowalismy z mezem Majce nos przeczyscic i zakropic zeby sie jej lepiej oddychalo a ona sie tak wyrywala i do tego jeszcze ten placz ja nie wiem jak byla mniejsza to spokojnie lezala a teraz tak sie wyrywa

U nas jest dokładnie tak samo, z syropami, kroplami i innymi lekami.
aniulka8503 pisze:tylko czy mnie nie wyrzucą...

Nie powinni, wytłumaczysz im sytuację i będzie dobrze :-)
aniulka8503 pisze:no chyba że zrezygnuję...a nie chcę rezygnować...nie po to chodziłam pół roku, i zdalam pierwszy egzamin, żeby teraz zawalić dwa egzaminy...

Nie wolno CI rezygnować! Szkoda tego co już osiągnęłaś, dasz sobie rade, a żadna koleżanka, albo kuzynka nie mogłaby Ci pomóc? :-)
mariola, dobrze, że z Amelką troszkę lepiej, bidulka maleńka, niech zdrowieje.
Jola_85 pisze:Niewiem co to za lekarka tamta byla ze nawet nie potrafi stwierdzic choroby u dziecka :ico_puknij: :ico_zly: ...Moja mama powiedziala ze jutro jak do nich zadzwoni to ich opierdzieli jakich wspanialych pediatrow maja.....

Konowały jedne!!!! Na odczepnego, byle odwalić swoją robotę i mieć święty spokój! Dobrze, że już wiadomo co to jest. Teraz tylko leczenie i niech maluchy wracają do zdrowią, a wiesz na co to uczulenie?

Uciekam wstawić zupę...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 gru 2008, 11:42

Renia0601 pisze:A jak tam dziewczyny kilogramy w dół?


ok 2 na minusie jak zrzuce 6kg tak jak ostatnio to bede bardzo zadowolona wtedy bede miala wage jak przed slubem

[ Dodano: 2008-12-11, 10:44 ]
u nas chyba jeszcze zeby dokuczaja bo w nocy jak majka sie obudzila to ani nie kaszlala ani nie miala noska zatkanego a cos jej dolegalo bo plakala

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 gru 2008, 11:52

Witam was u nas noc ok nad ranem kaszel i kupka wiec nie spałysmy od 7 co u meli to raczej nie mozliwe bo ona potem kolo 10 jest juz senna no i zasnela o 9;30 i spi.Jak wstaje kolo 9 to w dzien zasypia o 12 spi 3 godziny i koniec a tak to ma dzien pomylony bo kolo 3 zrobi sie znowu senna a zasnac nie bedzie chciala.Iwona u nas na katar i kaszel bardzo nawilzacz pomaga no i do niego kilka kropel olbas oil wkrapiam i nie ubieram jej grubo bo jak sie spoci to kaszel sie nasila spi w samym body czasami spioszki albo ta pizamka ale wtedy jest jej cieplo i czesciej sie budzi. Zmykam bo chyba wstala

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 gru 2008, 13:11

I ja sie witam tak starsznie mnie dziś boli głowa że masakra :ico_placzek: :ico_olaboga: już zjadłam 2 tabletki i nawet sie przespałam 1h jak Kamil spała i nic !! Czytałam was a i tak nie bardzo pamietam co pisałyście no szok
Co do czyszczenia noska my całe szczeście nie mamy problemu z wyrywaniem Kamilek zawsze po kapieli ma czyszczony nosek i leży grzecznie na przewijaku, co do lekarstw to lubi jak mu daje na łyżeczce ibum malinowy ten przeciw bólowy i przeciw gorączkowy daje mu na wieczur jak jest marudny na te zabki.

Lekarze to naprawde konowały i naj lepiej prywatnie leczyć dzieci!!! :ico_olaboga: tylko skad na to kase brać :ico_szoking:

Aniulka trzy maj sie napewno z mamą bedzie ok :ico_pocieszyciel:

No niech te naszedzieciaczki już zdrowieja !!!!

[ Dodano: 2008-12-11, 12:15 ]
sory nie mam wemy do pisania z ta boląca głową a do tego pogoda paskudna cały czas leje a Kamil cały czas marudzi dzisiaj chyba zwarjuje :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

11 gru 2008, 13:22

No jak narazie pytałam kilku osób...każdy coś ma do roboty...Kurde jeszcze nie wiem co zrobię, ale jakoś muszę sobie poradzić...
W ostateczności pójdę z małym, a jak im się to nie spodoba to już będzie ich problem...jak mnie wyrzucą to trudno...
Wszyscy właśnie albo idą do szkoły albo do pracy...ach zobaczymy co wyjdzie :)
Wyjście jest zawsze - albo drzwiami albo oknem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość