Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

06 lis 2007, 22:42

No i zaczęłam walkę z tym usypianiem.

Mały marudził ale w końcu połozyłam go na brzuszku, wtulił się w kocyk, monia ma w buzi i ...chyba lula :ico_szoking:

Ja większość ciuszków mam od siostry, za małe odkładam i składuję do mamy - będą czekać na kolejnego siostrzeńca :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

06 lis 2007, 22:46

jestem :-D do roboty ide 12 .. znaczy umowe podpisuje ...i mam nadzieje, ze zle nie bedzie :-D
zdjęcia supwer - wybaczcie ... ale ogólnikowo ..
dzieciaczki corraz słodsze!!!
Ewcik - fryzurka super
co do dzieciaczków -mój siedzi - sam ... z pł godziny potrafi nawalac zabawkami i sie rozgląda - się nauczył , ze ise musi podtrzymac reka jak lec i siedz :-D ale jak sie zagapi - to leci do tylu :-D - o on taki ciezki :-D
mój gada - a buu i 2 razy wyszło mu mam :-D
..no i wiecej nie pamietam ..lece czytac

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lis 2007, 22:47

GLIZDUNIA, w pierwszej czułam się nawet dobrze, tylko te dłuższe włosy związywałam w kitkę. my ubranka składujemy i wywozimy na strych do moich rodziców.

Zmykam już do łóżka. Masażyk czeka

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lis 2007, 22:53

Ladyluz...lekarce jak się nie podoba, to niech się sama bada...waraitka...będzie dobrze, zobaczysz...A może poleż z małą, poprzewracaj ją sama dla zabawy, pokazuj jej...pokazuj zabawki...nauczy się!

Moja dziś się prawie nauczyła pokazywać język!!!świnia mała...heheheh

też bym spać poszła...ale czekam na pranie... :ico_zly:

Gosiatrzymam kciukasy!!!! będzie git! Ty stara wyga jesteś w te klocki!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 lis 2007, 22:55

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
to foty z dzis....

[ Dodano: 2007-11-06, 22:09 ]
Gosiu.....wiec zaczne od :ico_brawa_01: i :ico_sorki: dla Huberta...no dzielny i twardy facet z niego...siedzi....wow...no mistrzostwo...czyli juz 2 siedzi samych....Damianek i Hubcio!!!!!!ach Ci mezczyzni.... :-D :ico_brawa_01: i za upadki w tyl tez :ico_brawa_01: ....i dla Ciebie wielkie POWODZENIA w nowej pracy!!!!!!!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lis 2007, 23:09

zbora a ty myslisz ze ja nie leze z nia, gdyby nie ja to ona by wogole sie nie obrociła - oczywiscie z moja pomoca jak juz ja zmusze to sie obraca...no i jak sie z nia bawie to jest fajnie..sadzam ja tez jak siedze okrakiem i wtedy to ma radoche, bo wszystko widzi i łapie i rzuca..nerwuska mała..no zobaczymy

a co do rozmow to Mili "gada" jak najęta, a jak juz jest zmeczona i zaczyna płakac to woła " mama" tzn ja słysze " ma ma " i piszczy.. :-D

ide po tosta, jakos tak zgłodniałam i robie tosty, stwierdziłam ze lepsze to niz chipsy..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 lis 2007, 23:17

Lady...no tosty lepsze :ico_oczko: podrzuc no z jednego....

a co do gadania to mala tez takie smieszne ma ma czasem nieswiadomie palnie ale co-zapomniala mowic NIE NIE...bo wolala jak widziala fride do noska...a juz nie ma kataru wiec jej nie robie i nie wola...nie potrafi mala sklerotyczka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lis 2007, 23:34

Lady nie przejmuj się!!! widocznie ma taki charakter i już...

Glizduniuśliczna ona jest!!!

a ja też ze zdjeciami jeszcze...hehehe

fajna jestem nie?
Obrazek

matko nie strasz!
Obrazek

ćwiczenia...
Obrazek

Hania dzwoni do taty :-D
Obrazek

kolejny dziwny uśmiech mojej modelki...
Obrazek

a tu ja się wprawiam :ico_oczko: z Martusią...
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lis 2007, 23:43

zjadłam co miałam zjeść..teraz musze troche odstac, bo na pewno w boczki pojdzie, a nie całą godz temu robiłam brzuszki.. :ico_haha_01:

zbora ten charakterek to tez ma po tatusiu, bo on jak sie uprze to nic go nie przekona, chocby nie wiem jak prosic..miejmy nadzieje ze w praniu sie wyrobi, bo na razie to taka głupiutka jest..
a jaka ma ucieche jak ja karmie i sie jej psiknie, to potem by pluła i pluła i :ico_haha_01: :ico_haha_01: i nawet moj szorstki ton na nia nie działa, ma tyle szczescia ze jeszcze taka malutka i na nia nie nakrzycze...

ja juz sie pozegnam, musze isc jeszcze podłozyc do pieca, bo w nocy zimno bedzie, a rano to juz nie myśle, przymrozki...buuuu :ico_olaboga:
to dobranoc papa

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 lis 2007, 23:43

Zborra ,Massumi...a jak tam tuczenie malolat??pamietam ze chcialyscie tuczyc :-D i jakie efekty?

Zborra...Hania jak zawsze czarująca :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość