justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

23 lip 2008, 22:54

Dziekujemy za życzenia :-)

Postów już chyba nienadrobie tylko cofne sie obejrzeć wasze fotki :-)

Dzisiaj bylismy w przychodni na kontroli i szczepieniach mała wazy 11.500 i 79cm :-D
ale najgorsze były szczepienia w dwie nóżki tym razem 7 szczepionek ale w dwóch zastrzykach i biedna tak płakała ładny prezent w urodziny :ico_noniewiem:

A w Polsce było fajnie tylko jak zawsze szybko zleciało :ico_zly: . Chrzciny sie udały Veronika była grzeczniutka i siedziała u tatusia na kolankach :-D przy okazji zrobilismy roczek i wszystko super.A u teściowej też niebyło żle :-)
Jutro wkleje kilka fotek z chrzcin :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 lip 2008, 23:10

Witajcie wieczorkiem.....

my dzis gości mieliśmy, więc dzionek nam szybko i przyjemnie zleciał...
a tak w ogóle to musze juz zacząć planować Urodzinki Milenki...bo dzień za dniem ucieka...

Basiu powiedz kochana...czy Tadzio juz nie budzi się w nocy? śpi ładnie kiedy Cie nie ma?
i czy juz całkowicie pożegnał się z cycusiem bo chyba nie jest na bieżąco :ico_noniewiem:

Milena nadal cycuje :ico_oczko: i świata poza cycem nie widzi ha ha ha :)
ale wcina rónież "nasze" jedzonko...dziś pałaszowała gotowaną fasolkę z bułką tartą...i tylko bużkę otwierała... :-D

Justynko czekamy na zdjęcia

Madziorka super fotki!

[ Dodano: 2008-07-24, 09:59 ]
Witajcie!
własnie kurier przywiózł nam wózeczek :)...jest śliczny....a Milenka nie chce z niego wyjść... :-D
jak narazie jestem bardzo zadowolona...wizualnie jest super!!!

a tak poza tym to od rana leje..... :ico_olaboga: chyba nici ze spacerku....
idę na kawkę.... :ico_kawa:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 lip 2008, 13:18

witajcie
ja po nocce, dziś moje niektóre zmiany przyniosły już wymierne efekty co niezmiernie mnie cieszy, myślę że powolutku uda mi się wszystko poukładać i usprawnić
a najlepsze, że w poniedziałek mam 5 egzaminów i nie wiem kiedy się na nie nauczę :ico_olaboga:
violu Tadzik już od dawna nie je w nocy, skończyliśmy tą zabawę, a raczej on sam skończył w 10 miesiącu
teraz w nocy to mama mówi, że budzi się koło 11, ale tylko raczej zakwęka niż się budzi, mama go przykrywa (bo najczęściej rozkopany, bo przez te upały, to ostatnio śpi bez śpiworka, choć właściwie to upały minęły i teraz bez przerwy leje, a dzieciaki nudzą się w domu)
no zmykam, bo muszę zrobić sobie zdjęcie do dokumentów
miłego dzionka

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 lip 2008, 15:43

wkleję Milenkę w nowym wóziu :)
Obrazek
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 lip 2008, 17:09

violu widać, że nie tylko Milence się podoba, chłopcom chyba też
a ja siedzę właśnie z Tadziem, który nijak usnąć nie chce, choć przewraca się na stojąco, ale ostatnio taka twarda kwękająca z niego sztuka
miłego wieczorku, bo ja pójdę zaraz lulu przed pracą jak mój mężo wróci, bo jednak w dzień to góra 3 godzinki dają mi maluchy pospać

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 lip 2008, 17:13

oj Basiu przez te nocki to Ty bardzo wymęczona będziesz...... :ico_olaboga:
a jak długo będziesz pracować w takim systemie ...nocnym?

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 lip 2008, 17:41

to prawda, że zmęczenie na maxa, bo w nocy to ja godzinę śpię, potem w domu góra 3, no ile się uda wieczorem, ale zazwyczaj 1,5 godzinki
jutro mam dwa dni przerwy (chłopaków rzucam na głęboką wodę, samych :ico_szoking: ) i znowu od niedzieli nocki przez cały tydzień (na ewentualne dopracowanie) i mam nadzieję, że już uda mi się wszystko poustawiać na górze, potem myślę że jeszcze z tydzień na dole (ale to już będzie trochę lepiej, bo będę mogła troszkę podespać w nocy, bo już przynajmniej nie będę zapychać fizycznie)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

24 lip 2008, 21:25

Hej hej
No ja juz wolna.Dzis caly dzien na dworku bo u nas upaly wrocily :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Juli nie wychodzi z piaskownicy.Poza tym u nas nic nowego.

Violu super wozek.Piekne kolory i tez pasuje chlopaka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oj Basiu nie latwo masz nie,nie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Twarda z Ciebie sztuka :ico_oczko:

Abegano ty nic nie pisalas a gdzie teraz jedziecie?

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

24 lip 2008, 22:09

witam wieczorkiem
Basiu oszczędzaj się!!!!!!!!!!! Rozumiem że musisz to wszystko sama dopilnować ale pamiętaj o własnym zdrówku!!!!!!!!!!!
Joasia jadę w podkarpackie konkretnie tu
http://www.agroturystyka.pl/index.php?i ... ra&id=1106
to domek należący do mojej cioteczki. JAk byłam mała spędzałam tam każde wakacje... Wtedy żyła jeszcze babcia tej mojej cioteczki i to właśnie do niej jeździliśmy... Tylko że wtedy tam takich luksusów jak łazienka nie było :-D tylko woda ze studni... I wychodek z widokiem na las......
Właśnie patrze na telegazete i niestey niedobre informacje... Podkarpacie podtopione :ico_placzek: :ico_olaboga: Niech się wreszcie te ulewy skończą bo ja wyjeżdżam!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-07-24, 22:10 ]
Viola wózeczek rewelacyjnie się prezentuje!!!!!!!!!!! I Milence w nim do twarzy :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-25, 08:57 ]
witam wszystkich w piekny słoneczny poranek! Stawiam :ico_kawa: na początek miłego dnia!

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 lip 2008, 09:42

i my sie witamy...u nas też wreszcie słoneczko za oknem... :)

trzeba wstawić jakieś pranko...i niedługo na spacerek...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość