Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

26 mar 2009, 09:59

Pati85, hej hej :-)

ja tez ide sobie jakies sniadanie zrobic, bo Wielki Glod sie zaczyna budzic :/

[ Dodano: 2009-03-26, 09:05 ]
zrobilam sobie tosty z jajkiem i pomidorem (jajko z polowa zoltka, bo druga polowke Jaspi wczoraj pozarl) :-D

chyba sobie zagram w scrabble :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 mar 2009, 10:07

Gie pisze:Witaj PATI - ciesze sie, ze nocka udana...
podeslac Ci troche tej "giętej", zebys sobie usmazyla??


witaj, no jasne, ze przeslij :ico_sorki: :ico_sorki:


shoo, witaj :-)

Posluchajcie mojego jaskiniowca :-D

http://www.bobasy.pl/pati24,18676,film.html

[ Dodano: 2009-03-26, 09:11 ]
shoo pisze:zrobilam sobie tosty z jajkiem i pomidorem (jajko z polowa zoltka, bo druga polowke Jaspi wczoraj pozarl) :-D


hehe ja tez ide sobie cos wymyslic, tylko nie wiem co, jak kielbasa od Gie przyjdzie to moze do wieczora zdaze usmazyc :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

26 mar 2009, 10:17

no to ja w takim razie ide robic pranie, bo juz mam pelno pieluch i ubranek...

PATI - Suzuki sie smiala jak sluchalam jekow Twojego Ericzka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kiełba już do Ciebie leci :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:


bra, ide robic pranie...

MARGARITA - co z Toba, dziewczyno??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

26 mar 2009, 10:26

MARGARITA - co z Toba, dziewczyno??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


jestem jestem :ico_sorki:
musiałam przeczytać kilka stron :ico_szoking:
faktycznie szalejemy teraz ;-)

Marta masz rację, ćwiczę 30 min dziennie, nie jem słodyczy a o frytach z balkonu zapomniałam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: - boshe chyba nigdy mi się to nie uda - niby takie proste a jednak takie trudne !!!

No Maja ślicznie przespała nockę, obudziła mnie o 6,45 a ona o której wstała nie wiem :ico_wstydzioch: Zawsze rano się tak ładnie bawi zabawkami które jej nawrzucam wieczorkiem ;-)

Już po śniadanku, zjadłam aż półtorej kromki chleba :ico_szoking:
i z czego mam taki kałdun :ico_chory: :ico_noniewiem:

I co z A. shoo??? poszedł do pracy??? Wybacz ale znowu skomentuje jego zachowanie - qrwa gnojek przed laptopem siedzi a dziecka nie oporządzi - no ze mną to on by miał ciężki żywot, opierdol od rana, że hej!!! Pamiętam jak P. był chory, tzn. tak mówił, a termometr wskazywał 38 stopni, a on cały dzionek przed kompem a do dziecka mówił że nie chce dochodzić bo boi się że ją zarazi. No jak tak to ok, więc ja na to jak taki chory jesteś to natychmiast do łóżka, a on nie, no to rób to co do ciebie należy. Nade mną nikt się nie lituje, czy mnie coś boli czy też nie to jestem sama 5 dób w tygodniu i nikt mi nie pomaga więc nie ma zmiłuj się - podła jestem co nie???

A w ogóle dostałam @ - jestem zdziwiona bo żadnych przedwczesnych znaków nie było :ico_szoking:
Żadnego plamienia ani nic, odrazu z grubej rury poleciało :ico_chory:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 mar 2009, 10:26

Gie pisze:PATI - Suzuki sie smiala jak sluchalam jekow Twojego Ericzka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


hehe fajnie, moj to nie wykazuje zadnego zainteresowania, tylko sie patrzy i slucha

Czekam na kielbache :ico_oczko:

Ide, bo maly wyje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

26 mar 2009, 10:34

Pati85, no, Ericzek ladnie spiewa ;-) zapowiada sie niezly wokalista z niego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 mar 2009, 10:37

MARGARITA, witaj :-)
to przybij piatke, bo ja tez mam okres, a wlasciwie koncowka , ale leci, leci i nie widac konca :ico_zly:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

26 mar 2009, 10:39

margarita83 pisze:I co z A. shoo??? poszedł do pracy??? Wybacz ale znowu skomentuje jego zachowanie - qrwa gnojek przed laptopem siedzi a dziecka nie oporządzi - no ze mną to on by miał ciężki żywot, opierdol od rana, że hej!!! Pamiętam jak P. był chory, tzn. tak mówił, a termometr wskazywał 38 stopni, a on cały dzionek przed kompem a do dziecka mówił że nie chce dochodzić bo boi się że ją zarazi. No jak tak to ok, więc ja na to jak taki chory jesteś to natychmiast do łóżka, a on nie, no to rób to co do ciebie należy. Nade mną nikt się nie lituje, czy mnie coś boli czy też nie to jestem sama 5 dób w tygodniu i nikt mi nie pomaga więc nie ma zmiłuj się - podła jestem co nie???


no wiesz, on sie nade mna tez nie litowal, jak mnie kregoslup bolal, wiec nie wiem na co teraz liczy... ze bede mu sniadanko przed laptopa przynosic i sprzatac jego ubrania z podlogi?? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
i niech mi nie mowi, ze nie moze pieluchy zmienic, bo widzialam nieraz, jak sie schyla do malego i nawet go do bujaczka wlozyl... ale twierdzi, ze "nie moze przewijac, ani karmic malego, bo to jest zle dla jego kregoslupa" :ico_puknij:
a qwa mac, siedzenie przed laptopem jest dobre :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

czesc, w ogole ;-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 mar 2009, 10:39

[quote="shoo"]Pati85, no, Ericzek ladnie spiewa ;-) zapowiada sie niezly wokalista z niego [/qoute]

spiewa? to ma byc spiew, on wyje, normalnei czasami juz nie moge tego sluchac, wczoraj tak wyl pol dnia :-D

Teraz po wielkiej walce zasnal,a le musialam go ukolysac troche, ale spi w lozeczku, ufffff, chwila odetchnienia dla moich uszu

Gie kielbase od Ciebei zrobie sobie na kolacje, bo teraz jem kanapeczki, nie moglam dluzej czekac, bo glodna bylam :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2009, 10:43 przez Pati85, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

26 mar 2009, 10:41

shoo pisze:a qwa mac, siedzenie przed laptopem jest dobre :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

otóż to.
Jak się cieszę że mamy jeden punkt widzenia ;-)

Tak pomyślałam teraz że może P. mówiąc że to my jesteśmy takie same miał trochę racji :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość