Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 gru 2008, 21:19

Majka poszla spac ale jak ja polozylam do lozeczka i wyszla z pokoju myslalam ze troszke poplacze a tam cisza zagladam a ona przez okno patrzy no to sobie pomyslalam posprzatam zabawki i pojde do niej a teraz wchodze a ona spi kochane te moje dzieciatko

Klaudia tak jak na nk zycze Norbertowi zdrowka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 gru 2008, 21:22

Kurcze wcześniej to napisałam ale nie wysłałam.

Cleo No nie spodziewłabym się tego po angielskiej służbie zdrowotnej, w polsce to norma ale i tak lekarze chorym dzieciom nie odmawiają. A nie ma czegoś takiego tam jak prywatni lekarze? ale pewnie baaardzo drodzy, no nie dobrze się dzieje, w sumie dobrze że chociaż te dwa leki Ci podpowiezieli

Teraz już moje Słońce śpi a ja idę na Madagaskar (na tvn) do jutra :-)

iwona83, no ja też tak chcę, wiem że to dużo płaczu Was kosztowało ale chyba było warto. Ja to muszę siedzieć obok, ewentulnie przekręcać go jak na brzuch się przekręca i śpiewam kołysankę :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 13 gru 2008, 09:00 przez Renia0601, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 gru 2008, 22:02

Renia Norbi dopiero ma za 10 dni urodziny

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

12 gru 2008, 22:15

Renia, super zdjecia, powinnas w jakims konkursie fotograficznym wziac udzial, my bedziemy napewno glosowac!!! :-D

Jeszcze jeden biedulek chory! Duzo zdrowka dla Norberta!!
Angielska sluzba zdrowia to chyba prawie jak nasza.... :ico_noniewiem:

Iwona, brawa dla Majeczki!! U nas takie zasypianie od urodzin mozna powiedziec... :ico_oczko:

Ciekawe co u Marty, tak dawno nie zgladala do nas! :ico_noniewiem: Mam nadzieje ze Krzysiu zdrowy i ze wszytsko Ok :ico_sorki:

Aniulka dobrze ze z mama lepiej! Co do Tesciowej to moja widziala Pawelka 2 razy w tym raz na chrzcinach... podpadla mi tak, ze pewnie spotkamy sie dopiero na komunii Malego... :ico_oczko:

Jola, masz racje w koncu ojcem jest to niech sie zajmie dziecmi, co to ma byc wogole? Tobie sie nalezy jak nikomu odpoczynek i chwila oddechu!! Postaw sprawe jasno i nie wdawaj sie z nim w zadne dyskusje!! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 gru 2008, 23:06

Jola_85, bidulko, podziwiam Cię, dajesz sobie dzielnie radę sama, bez pomocy męża. Bardzo dobre masz postanowienie na Nowy Rok, czasem warto podrzucić mu dzieciaki, żebyś mogła odpocząć, On jest również ich rodzicem.
Renia0601, fotki superaśne, naprawdę masz talent :-)
aniulka8503 pisze:Na egzaminy idę...mężuś dzisiaj zjechał z remontu :-D

To super :-) Widzisz, problem rozwiązany, trzymam kciuki, żeby Ci na tym egzaminie dobrze poszło.
CleoShe, fajnie, że znalazłaś chwilkę dla nas, dużo zdrówka dla Norbiego, niech nie choruje. U nas jaka jest ta służba zdrowia taka jest, ale od urodzenia Uli z pediatrą nie miałam jeszcze żadnych problemów, zawsze bez problemów rejestruję Ulę i nie każą długo czekać.
Renia0601 pisze:iwona83, no ja też tak chcę, wiem że to dużo płaczu Was kosztowało ale chyba było warto. Ja to muszę siedzieć obok, ewentulnie przekręcać go jak na brzuch się przekręca i śpiewam kołysankę :ico_haha_02:

Też bym tak chciała, u nas Ula zasypia podczas jedzenia kaszki i kładę ją na nasze łóżko i ona się budzi, muszę się do niej przytulać i leżeć z nią, czasem trzeba na rękach ponosić... po urodzinach będę ją uczyć samodzielnego zasypiania... mam nadzieję, ze wiele płaczu nie będzie.
mz74 pisze:Ciekawe co u Marty, tak dawno nie zgladala do nas! :ico_noniewiem: Mam nadzieje ze Krzysiu zdrowy i ze wszytsko Ok :ico_sorki:

U Marty i u Gosi, Madzi, Asi i Moni.... dawno nie zaglądały do nas.

Ula już śpi, ja się troszkę uczyłam do jutrzejszego testu z angielskiego. Przez ten katar ostatnio jutro nie idziemy na basen, żeby się z tego nic nie wykluło poważnego.
Uciekam zaraz spać... padam ze zmęczenia.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 gru 2008, 09:08

Witam z ranka,
ja się szykuję do szkoły dziś, ustawiłam sobie budzik ale niepotrzebnie zresztą bo mój Mały Budziczek pół godziny wcześniej wstał. Nocka ok, w nocy jdna pobuka, a ja to chyba go w jakis cudowny sposób będę musiała oduczyć przenoszenia do nas do łóżka w nocy jak zaczyna marudzić, ale to juz raczej jak teście pojadą bo oni mieszkaja pod nami i jakby był płacz wielki to nie wiadomo, rano raz się pytała czy on całą noc płakał :ico_noniewiem:

Dobra uciekam na śniadanko i stawiam z ranka :ico_kawa: i hebatkę :ico_haha_02:
Dziewczyny ile tam już kg w dół?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 gru 2008, 09:28

Witam i ja

u nas nocka ok Majka o 1 wstala na mleczko pozniej sobie przez okienko patrzyla i zasnela ok 2 i znowu na mleko wstala o 6 a wstalysmy po 7 juz tak moja niunia w nocy nie kaszle a i katarek jakos mniejszy jest

Assik sie cos wczoraj nie odzywala u mnie ok 3kg w dol chyba mniej zrzuce niz ostatnio ale zawsze cos

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 gru 2008, 10:46

Czesc u nas noc super Amelka spala w lozeczku wstala o 3;30 na mleko i potem spala do 8 30.musze isc na zakupy a nie mam co z dziecmi zrobic musze je ubrac i isc z nimi bo sasiadka poszla do kosciola.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 gru 2008, 13:56

Cześć.
U nas nocka okropna, Ula obudziła się o 1 i do 4 kręciła się, biła mnie i szczypała, aż miałam jej dość i się na nią wydarłam. Jestem okropnie niewyspana. Też muszę ją oduczyć przenoszenia do nas w nocy, bo to jest bardzo uciążliwe, będzie płacz, ale mam nadzieję, że parę dni wystarczy żeby się nauczyła spać całą noc u siebie.

Byłam na angielskim, a zaraz jedziemy do pasażu i jakiegoś marketu na przedświąteczne zakupki....
Miłego dzionka laseczki :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 gru 2008, 14:09

Majka jak byla mniejsza tez ja zabieralam do siebie do lozka bo wtedy dluzej spalysmy razem jak pojechalam do polski to nie bylo mozliwosci zeby ja wziasc do nas bo za male lozko bylo wstawalismy wczesniej ale za to nauczyla sie spac sama teraz jak ja wezne do siebie to ona tak i tak sie rzuca woli spac sama w lozeczku

[ Dodano: 2008-12-13, 13:11 ]
mialam wam pisac i za kazdym razem zapomne
majka codziennie jak wstaje i juz mnie obudzi to ja jej mowie czesc i ona podaje mi reke a dzisiaj powiedziala cos podobnego do "czesc" a wczoraj jak wolalam mojego meza to ona tez probowala :-D

[ Dodano: 2008-12-13, 14:59 ]
Majka juz spi ponad 3h juz bym chciala zeby wstala

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość