Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 paź 2007, 20:52

Emilka_M pisze:madziorka hihi, a wy sie nie boicie ze ztych lisci jakis robal na niego wejdzie i go pogryzie?? Nie chce straszyc ale.... :

emilka nie strasz :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-16, 21:00 ]
Jasnie Pani :) pisze:
Madziorka a nie planujecie kredytu na mieszkanie (dom?). :

oczywiscie ze planujemy...
tutaj byloby ciezko.. na wplate mamy. gorzej z remontem i ratami kredytowymi... wtedy nic nie odlozymy, i nasz obecny poziom zycia bedzie zanizony,.
i bedzie jak w polsce... co zarobimy to wydamy..
a przenoszac sie tam ... mozemy kupic o 10 000 taniej nowe mieszkanie niz tutaj podobne do remontu
takze roznica kolosalna jak dla nas
i raty 2, 3 razy nizsze./. wiec nie musielibysmy sie przejmowac splata nawet jesli ja nie bede pracowala...

no ale cos za cos...
zal mi stad odjezdzac...

a jedna para znajomych mowi ze jada za nami wszedzie hihi
on pracuje z adamem i nie chce go opuszczac
szef adama mieszka w tamtycj okoliach i mowi adamowi ze i tak jego roboty powoli zmierzaja w tamtym kierunku..
takze duzo plusow...

ech.. decyzja ciezka...

[ Dodano: 2007-10-16, 21:08 ]
Mróweczka pisze:
madziorka super sweterek ma Leoś na fotce zielony :ico_brawa_01: - gdzie kupiłaś?? :-D ( niebęde ściągać)
:


mroweczka mozesz sciagac smialo hihi mnie tez sie baardzo podoba..
zakupilam w tesco hihi
i dla drugiego naszego tiktakowego zebalka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jasnie pani fotosy swietne.. i smacznego bezalkoholowego :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-16, 21:14 ]
dzisiejszy ranek powital deszczem, jak co wtorek kiedy musze szybciej sie zrywac i na joge spozniona pedzic hihi
i zawsze zabawa z folia na wozek itd... jakby na zlosc ten deszcz wymyslali bysmy mieli dodatkowe czynnosci przed wyjsciem hihi
no ale z drugiej strony to nawet dobrze sie sklada ze w taka pogode mamy plana bo dzieki temu chcac niechcac trzeba tylek ruszyc i gonic przed siebie hihi
a w innym przypadku moglabym dzien spedzic na niczym.. konkretnych i polowe przespac z leonkiem hihi

dzis juz byly ostatnie zajecia jogi, kolejny kurs za 2 tyg i mozemy znow w nim uczestniczyc..
no zobaczymy..
leos pierwszy raz zasnal, wczesniej marudzac okazujac tym swoje zmeczenie...
ale nie dziwne bo wstal wczesnie jak dla niego, juz od 9.30 nie spal.. wiec po 3 godzinach znuzylo go.. i 10min [przed koncem zasnal hihi

w bankach i na poczcie zalatwilam wszystko sprawnie i bez kolejek hihi

po czym spotkalam sie z kumpela... wstapilam do kilku sklepow i potem jeszcze do niej do domu hihi
zawitalam do domu tuz po adasiu czyli po 17-tej
poplotkowalam z kumpela z polski na skypie hihi
adas wykapal malego. a ja koncze posta i zabieram sie za obiado kolacje, pieczony łosoś . mial byc z ryzem ale okazalo sie ze w szafce znalazlam tylko puste pudelko :ico_zly:

:ico_zly: :ico_zly:

ale nic sie nie dzieje hihi zrobie salatke z kielkow i bedzie pysznie

a wczoraj zarejestrowalam sie na stronce z filmikami i mozecie tam zobaczyc dwa filmy z leosiem
zapraszam
http://www.youtube.com/user/babulki

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

16 paź 2007, 21:53

Witajcie kochane :ico_haha_01:
U nas jednak nieciekawie :ico_placzek: bylam z Natim u HV i ona stwierdzila ze musi go lekarz obejrzec :ico_olaboga: no i poszlam do lekarza on go ssluchal opatrzyl, wymacal :ico_olaboga: no i zrobil szczegolowy wywiad :ico_olaboga: no i co sie okazuje?? ze mlody wydaje sie byc zdrow :ico_olaboga: ale skad tak straszny wysyp i ciagly placz?? takze pan doktor rozlozyl rece i kazal zrobic badanie moczu jutro i krwi i z wynikami znow do niego :ico_olaboga: mam nadzieje ze to nic powaznego :ico_olaboga: niedawno go wykompalam wysmarowalam no i zasnol mi na kolanach ale strasznie pot go zaczol oblewac :ico_olaboga: juz nie wiem co robic :ico_olaboga: goraczki juz na szczescie nie ma....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 paź 2007, 22:12

Emilka strasznie mi przykro z powodu Natiego, weź zadzwon do tego polskiego lekarza jak chcesz pojade z Tobą

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 paź 2007, 22:41

emilko... sprobuj jak radzi martusia...
biedny natus,, :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

16 paź 2007, 22:48

madziorka hihi, martuchafrost, nie bede jechac do polskiego lekarza bo ja tez nie bardzo widze sens ale dobrze ze zlecil badania, jutro zobaczymy co wyjdzie :ico_noniewiem: jestem dobrej mysli poniewaz dobrze sie nami zajeli.

[ Dodano: 2007-10-16, 22:51 ]
Dziewczyny martwilabym sie gdyby olali sprawe :ico_noniewiem: a tak to juz jutro bede mniej wiecej wiedziec :ico_olaboga: no i zobaczymy czy mu bedzie znikac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-16, 23:34 ]
No Nati jeszcze spi :ico_szoking: takze moze te kremy dzialaja :ico_noniewiem: mam nadzieje ze nie bedzie cierpial znow w nocy :ico_olaboga: ja zaraz ide na prysznic a wczesniej na "jednego" :ico_wstydzioch:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

16 paź 2007, 23:45

madziorka hihi, Leos sliczny kochany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka_M, mam nadzieje ze z Nathankiem wszystko ok ze to nic powrznego duzzo zdrowka dla niego oj biedny buziaczki gorace dla was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 paź 2007, 01:15


Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 paź 2007, 09:52

Obrazek
hej dziewczyny!!!!!
czyzbym była pierwsz?????????????????
Madziu moze Lucy skorzysta ??? :ico_brawa_01:
Emilka jak Nathan??????????
Beatko jak sie czujesz???????????
ja juz jak zwykle po " robocie" :ico_brawa_01: wszystko zrobione i teraz czekam az misiek sie obudzi bedziemy wariować :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Delfinka gdzie Ty??????????? a Kaśka ??????

[ Dodano: 2007-10-17, 09:53 ]
Jasnie Pani tym razem ja dzis stawiam :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: i :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji Frania trzy- miesięcznicy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-17, 10:00 ]
Madziorka obejrzałam filmik z Leosiem :ico_brawa_01: boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 paź 2007, 10:05

Obrazek
Obrazek

jutro my z Luska stawiamy :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 paź 2007, 11:00

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Sto lat dla Oliviera :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość