Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

17 paź 2007, 19:09

jestem juz po wizycie, zrobili mi masaz szyjki i prawdopodobnie dzis w nocy ma mnie ruszyc bo maly juz jest wstawiony. Jesli nie to mam sie zglosic do szpitala na wywolwnie w niedziele na 9.00 rano.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 paź 2007, 20:39

Beatka78, o rany no to trzymam kciuki żeby cię szybciutko wzięło.
Ja uciekam spać,położę się wcześniej i trochę odeśpię.
M pisał na gg,ma kilka rozmów,nie chce zapeszać ale proszę z całego serducha-Trzymajcie kciuki do końca tygodnia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dobranoc!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 paź 2007, 21:23

co mam przeczucie, ze Beatke dzis w nocy wezmie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zubelek pisze:roszę z całego serducha-Trzymajcie kciuki do końca tygodnia

no problemo :ico_oczko: Lusce tez kaze :ico_oczko: na pewno sie wtedy uda :-D

zubelek pisze:Ja uciekam spać,położę się wcześniej i trochę odeśpię.

ja chyba tez, bo mnie lamie.... moze jeszcze U CAN DANCE podpatrze chwile....

papatki, do juterka :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-17, 21:23 ]
zubelek, zapomnialam napisac, ze twoje lasencje maja czadowe fryzurki w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

17 paź 2007, 21:56

Jasnie Pani :) pisze:co mam przeczucie, ze Beatke dzis w nocy wezmie


mam nadzieje bo jak narazie to nic

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

17 paź 2007, 22:13

Beatka78, powodzenia - na pewno juz niedlugo dzidzie bedziesz mogla wziac w ramiona :ico_haha_01:

U nas nic nowego - kolejny tydzien leci szybko. W sobote z rana lecimy do polski na wesele kuzyna ale nie martwcie sie - bo w niedziele wieczorem bedziemy juz z powrotem w domu :-D
Przy okazji wizyty w rodzinnym kraju, wybieramy sie tez do gina na usg bo juz nie moge sie doczekac i zobaczyc nowego czlonka rodziny - no i poza tym musze w koncu potwierdzic jakas date porodu - bo jak na razie wszystko jest w przypuszczeniach :ico_haha_01:
Pierwsza wizyte u midwife mam dopiero w przyszla srode - a pierwsze usg w uk - to nawet nie wiem kiedy bedzie....
Zmykam na razie!! :ico_haha_02:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

17 paź 2007, 22:50

hey kobietki!!!
My niedawno wrocilismy z Tesco,bo pare rzeczy musielismy dokupic,ja nie wiem u nas jedzenie to znika z lodowki..hihih :-D :ico_szoking:
Madziorka Leos boski w rytmie Fantazji :ico_buziaczki_big: ...to jedna z moich ulubionych piosenek..do tej pory pamietam caly tekst..
Zubelek bardzo mocno trzymam kciukolce :580: ,zeby sie udalo,powodzenia dla Twojego M.... :ico_haha_01: super fotka dziewczynek w podpisie!!! :ico_brawa_01: :-D
Beatka wszystkie czekamy na Twojego dzidziusia,teraz to na pewno juz Cie ruszy,a my czekamy na wspaniala wiadomosc!!! :-D :ico_brawa_01:
Emilka ciesze sie,ze juz wysypka troszke znikla i ze Nathanek juz bardziej usmiechniety...duzo zdroweczka dla niego!!!!
Jasnie Pani:) fotki z Lusia na hustawce super!!!dalej jestem pod wrazeniem fryzury,a powiedz mi jak ten tyl sobie sama scielas???normalnie nie moge sie nadziwic!!!!
Felicity milego balowania na weselisku,poznie koniecznie nam zdaj relacje i fotki wklej!!!jeszcze nam wisisz z urodzinek Oli!!! :ico_nienie:
Mroweczka to juz mamy 4 Kasie na watku o ile dobrze policzylam!!! :-D
:ico_haha_01:
Lucy widzisz jak Ci Madziorka znalazla mamuske z Bristolu!!! :ico_brawa_01: :-D
U nas juz dzis wieczorem bylo zimno jak nie wiem co,chyba trzeba zaczac sie porzadnie ubierac..wrrrr
Bablu jutro jedzie na interview,wyjezdza po 6 rano,zeby zdazyc na czas...dzis jak pichce baklazana,bo niech sobie chlop oddychnie przed rozmowa..hihih
Wczoraj wzielismy sie troche z porzadki,bo balagan na calego,jak zaczelismy po poludniu to skonczylismy po 1 w nocy,ale jeszcze i tak wszystkiego nie zdazylismy... :ico_olaboga:
:ico_haha_01:
Dziewczyny no wlasnie a gdzie nam Delfinka przepadla????

[ Dodano: 2007-10-18, 00:17 ]
[size=150]Ogromniaste buziole dla Naszych malych przystojniaczkow Frania i Oliverka z okazji ich miesiecznic!!![/size] :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 paź 2007, 00:59

wszystkiego najlepszego dla Franulka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


i dla Luski,bo juz w Polsce 18 :ico_oczko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-10-18, 01:07 ]
u nas juz 2 zabek widac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ilonka chrzestni w pt przylatuja ,a w niedziele juz wracaja :-D mowie Wam jakie jaja ,T bedzie spal z kuzynem ,a ja chyba z jego siora ,albo na sofie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 paź 2007, 08:20

Juz sie przyzwyczailam, ze ja z rana pierwsza, bo w przeciwienstwie do Marty u mnie najpierw przyjemnosci :595: a dopiero potem obowiazki :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: :ico_pranko: :ico_nerwusek:
Mloda steka w lezaczku kupe, wiec mam przyjemnosc postawic w jej imieniu

[center][size=200]z okazji ukonczenia 4 miesiaczka [/size]

Obrazek

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/center]

Lucy drugi zabek??? :ico_szoking: :ico_szoking: no gratulki, u nas tylko slinotok :-D :-D boli go? jak sobie radzisz? podobno kropelki apap sa najlepsze
Beatka urodzilas???
Ilonka normalnie sama na 3 lusterka porozkladane w roznych czesciach lazienki :ico_oczko: musiasz sobie tylko uzmyslowic, ze w lusterku widzisz na odwrot :-D

Pogoda sie u nas posrala :ico_zly: :ico_zly: Luska tez.... ide przebrac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 paź 2007, 09:05

Obrazek

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
no hej dziewczyny !!!!!
czajnik mi sie przepalił :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wode na mleko gotuje w garnku jak jakis jaskiniowiec :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
lece do tesco albo argos po czajnik :ico_olaboga:
ale jestem wściekła :ico_zly: no!!!! to dzis pospałam :ico_olaboga:
Lucy zanim mojemu Franiowi wyjdzie pierwszy ząb to Olivier juz do dentysty bedzie chodził :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jasnie Pani a Ty msz jutro rocznice ???????????????? to dlatego sie tak ufryzurowałaś??????????????????? jakis seksik????? co planujesz>????? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 paź 2007, 10:03

jaśnie pani będzie szalała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
martuchafrost, Gabi miała 13 miesiecy na pierwszego zęba :ico_haha_01:
Beatka78, co tam??????????????
ilonakk9, trzymam kciuki za Bablu ,a tak na marginesie nieźle rozpieszczacie podniebienia :ico_brawa_01: :ico_oczko:
100 lat dla Luśki z okazji miesięcznicy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość