Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2007, 17:27

delicja, to jest taki plyn - nazywa sie Alocom.


Kolka, super zdjecie :ico_sorki:
Nie balas sie dawac malej takich rzeczy do polizania???? - czekolada,poziomka :ico_szoking:

kasi.k, sliczna Twoja mala.Nasz Andrzejek tez tak wygladal :ico_olaboga: I zauwazylam,ze jak sa teraz znowu takie upaly to mu wylazi.Ale jak uzywam mydelka i masci to ma to lagodna postac.

agi, po 3 dniach bylo juz super.Smarowalam tak 3 razy dziennie.

M0rD3CzKa, no ja mam tu http://my-rybczynscy.blog.onet.pl/ ale jakos tak nie moge tego obrobic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 cze 2007, 18:00

iw_rybka, na onecie najlatwiej robi sie bloga bo nie trzeba w htlm-ie wjkejasz wszystkko z dysku bez kodow .najlepiej by bylo jakbysmy mogly rozmawiac na skype albo msn-nie wtedy wytlumaczylabym Ci wszytsko co i jak :) moze jakos sie zgadamy i pomoge Ci :) to naprawde bardzo łatwe :0

[ Dodano: 2007-06-10, 18:02 ]
zobacz sobie jesli chcesz moj stary blog ... www.angel-ja.blog.onet.pl co prawda juz bardzo dawno na nim nic nie robilam ale zobaczyc mozesz jak wyglada :-D

[ Dodano: 2007-06-10, 18:04 ]
jesli chcesz to moge tez zrobic dla Ciebie na blogu Jedrusia szate graficzna ... robilam juz bardzo duzo takich stronek ludziom i raczej byli zadowoleni :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 cze 2007, 19:42

kasi.k szkoda mi Twojej Vikuni, ale i tak wygląda przeuroczo. tylko ściskać i całować. :-) mOja Oleńka wyglądała identycznie na początku. i też dłuuuuugi czas stosowałyśmy niedrapki, bo nie dość, że drapała sobie te krostki to jeszcze się biła pięściami po buźce :ico_szoking:. Musiało ją to nieźle swędzieć. Teraz po zastosowaniu tych sterydów jest o niebo lepiej. Tylko te policzki jeszcze w krostkach. Co prawda krostki są blade ale są!!! :ico_zly: I tak samo jak u Jędrusia Rybki wyostrzają się w upalne dni. Ale na szczęscie już się tak nie drapie i nie boksuje :ico_olaboga:
Agi trzymam kciuki, żeby u Twojej Majeczki nie było tego samego co u nas!!!

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 cze 2007, 20:45

Rybko bardzo mi przykro z powodu mamy, myślę, że nie może być inaczej jak tylko dobrze. Moja mama 3 lata temu miała raka jajnika ( na szczęście okazał się niezłośliwy) dlatego doskonale wiem co przeżywasz. Musisz jakoś się trzymać.
Kasik super że wreszcie lekarze doszli co jest Vikusi. Wreszcie odetchniecie obydwie, a Vikusia przestanie się męczyć.
My na szczęście (odpukać) na razie nie mamy problemów ze skazami i krostkami. Także nic nie mogę poradzić Wam dziewczyny w tej sprawie bo kompletnie się na tym nie znam i mam nadzieję, że tak pozostanie.
Moja panna prawie w ogóle nie śpi w dzień, albo zdrzemnie się na 10 minutek i sie tak szybko regeneruje. Nie wiem skąd ta dziecina bierze tyle siły :ico_szoking: . Tylko trzeba ją zabawiać: śpiewać, gadać bez końca do niej,kołysać, nosić i wszystko pokazywać (uwielbia patrzeć na obrazy i kwiaty), no i jak jest już strasznie zmęczona to zostaje wożenie w wózku. W dodatku mój Sławek ma teraz sesje i wkrótce obronę pracy, więc kompletnie nie mam czasu. Moje dziecko jest strasznie wymagające, nie cierpi leżeć sama.
A tu kilka najaktualniejszych zdjęć mojej pannicy :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2007, 21:54

M0rD3CzKa,chetnie :-D Godze sie na wszystko :-D

delicja, faktycznie - maly tez sie boksował :ico_szoking:

Gabrysia, mala swietna. A jaka duza :ico_brawa_01: Ma takie swietne szyneczki - nozki.Miala takie od poczatku czy jej sie takie zrobily???

Ciesze sie,ze Twoja mama zdrowa juz.Wierze,ze i moja tez bedzie ale juz chyba do konca zycia bede sie bala,ze to wroci :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 cze 2007, 22:58

iw_rybka, jesli chcesz zebym pomogla w blogu.. odezwij sie na gg bo tu za duzo tlumaczenia by bylo i za wolno a dzieciaczki moga nie dac pogadac :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

10 cze 2007, 22:59

Cześć dziewczyny :-D
Dawno nie zaglądałam do was, ale dni mi tak jakoś szybko uciekają, że nie mam nawet czasu żeby z wami poklikać, ciągle mam cos do zrobienia :ico_olaboga:
U nas jak na razie odpukać wszystko w porządku. Krystian w miarę grzeczny, zjada jednorazowo z butli ok. 90-110 ml (zalezy kiedy), w nocy budzi sie niesety co 3 godz. więc niedosypiam, no ale już taki urok macierzyństwa. Byliśmy w zeszłym tyg na badaniu bioderek i jest ok, następne mamy za 6 tyg. Na szczepienie idziemy po 18 czerwca i w tedy się dowiem dokładnie ile maluszek waży.
Powiem wam, że ostatnimi czasy mam mały problem z Kariną. Kurcze dziewczyny jaka jest niegrzeczna to, aż się w głowie nie chce mieścić. Przestała kompletnie słuchać :ico_placzek: pyskuje i najchętniej spędzałaby cały wolny czas u koleżanek. Niestety to nikomu na zdrowie nie wychodzi, mąż się złości ja zresztą tez bo ile razy można powtarzać jedno i to samo - beznadzieja. Mam nadzieję, że to tylko przejściowy kryzys bo jak nie to ja chyba muszę jakieś nerwosole zacząć brać :ico_zly: .
Poczytałam trochę posty, ale dzisiaj nie będę odp bo już nie mam siły. Obiecuję, że nadrobię zaległości w tygodniu. Teraz już zamykam i idę pospać troszkę. Jutro nie bedzie mnie w domku cały dzień, bo wracają teściowie z Usa i bedziemy u nich.
Pozdrawiam was kwietnióweczki
A i jeszcze chciałam się pochwalić moim "kropkiem" :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tutaj moja córeczka :)
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2007, 23:06

M0rD3CzKa, zagadne do ciebie jutro jak maly zasnie - moze sie uda :-D

kari24, mysle,ze to przejsciowa sytuacja.Karinka moze jest teraz zazdrosna :ico_olaboga:
A Krystianek super kawaler :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 cze 2007, 23:15

iw_rybka, ok powiedz mi tylko w jakiej kolorystyce chcesz miec blog??

[ Dodano: 2007-06-10, 23:17 ]
kari24, ale twoj Krystjan juz duzy facet :ico_brawa_01: a o Karinke sie nie martw napewno jej przejdzie ,pewnie jest zazdrosna i troche jej smutno bo stracila'' posadę '' jedynaczki :ico_olaboga:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 cze 2007, 08:04

Mordeczko na śmierć wczoraj zapomniałam o miesięcznych urodzinach Kacperka. :ico_wstydzioch:

[size=200]Życzę Ci Kacperku:[/size]


[size=150]Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół,
i wesołej rodzinki
[/size]

Kari ja też mam nadzieję, że z córą to tylko taki przejściowy okres i jakoś wszystko wróci niebawem do normy.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2007, 08:06 przez Gabrysia, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość