Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 lip 2011, 15:41

Wiolu dziękujemy.
Aniu ja na poczatku tez chciałam ich uderzyc, ale mysle ze jeszcze mi cos zrobia i tylko krzyczałam a ich było pieciu.
I dobrze, że tego nie zrobiłaś bo oni mogliby pojechać na pogotowie zrobić obdukcję a Ty byś jeszcze miała dodatkowy problem z policja i sądem.
Miluś poszła na drzemkę to idę ogarnąć w domku :ico_oczko: wcześniej taką kupę zrobiła,że musiałam calutką ją myć :ico_szoking: :ico_szoking: w końcu co się dziwić jak 4 dni nie robiła :ico_haha_01:
:ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 lip 2011, 16:07

Murchinson, wszystkiego najlepszego zycze :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

zmykamy na spacer

[ Dodano: 07-07-2011, 16:08 ]
Koroneczka fajny pomysl ma maz, my moze sie tez wybierzemy albo do Boszkowa, albo do Skorzecina, ale raczej na jeden dzien

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 lip 2011, 17:53

my moze sie tez wybierzemy albo do Boszkowa, albo do Skorzecina, ale raczej na jeden dzien
to może wybierzecie się w sobotę do Skorzęcina? Będzie okazja by się spotkać :-) :-)

Murchinson Wszystkiego najlepszego dla Was! Dużo miłości i spełnienia wspólnych marzeń :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Aniu, wpadne chyba na ten pyszny soczek :-)

My niedawno wróciliśmy ze spaceru :-) Piękna pogoda, byłam z kumpelą na kawce i torciku bezowym :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 lip 2011, 18:32

to może wybierzecie się w sobotę do Skorzęcina? Będzie okazja by się spotkać :-) :-)
musimy to jeszcze obgadac z P., bo mowil, ze lepiej sie w weekend nie wybierac, bo wszedzie pelno luzi bedzie i nie bedzie nawet gdzie usiasc
ale to czy w ogole gdzies bysmy jechali okaze sie wieczorem, bo umowilam sie juz wczesniej z kolezanka, chca przyjechac zobaczyc Tosinke

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 lip 2011, 19:00

bo wszedzie pelno luzi bedzie i nie bedzie nawet gdzie usiasc
To na pewno! Ale u nas każdy inny dzień odpada, bo K w pracy! Cieszę się, że troszkę poleniuchuję nad wodą :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 lip 2011, 19:38

Aniu, wpadne chyba na ten pyszny soczek :-)
zapraszam :-) nie tylko na soczek :-D :ico_oczko:
a Maksiu śliczny w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 lip 2011, 19:47

a Maksiu śliczny w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękuję! Jest strasznie podobny do swojego dziadka- mojego K ojca! Masakra!
zapraszam :-) nie tylko na soczek :-D :ico_oczko:
Kusząca propozycja :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 lip 2011, 20:50

Wreszcie moja mała papuga usnęła.
Dzięki dziewczyny.
lepiej sie w weekend nie wybierac, bo wszedzie pelno luzi bedzie i nie bedzie nawet gdzie usiasc
Wakacje i ciepło to pełno ludzi wszędzie.
zapraszam :-) nie tylko na soczek :-D :ico_oczko:
To ja się też wproszę :ico_oczko:
Koroneczka ale fajne zdjęcie Maksia.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 lip 2011, 22:11

wreszcie udało mi się zajrzeć na forum :ico_sorki:
dopadły nas kolki :ico_placzek: Krzysiu przedwczoraj darł się wieczorem 2h, już nie wiedziałam co z nim zrobić, wczoraj i dzisiaj trochę krócej, bo dostaje espumisan, ale i tak w dzień jest bardzo niespokojny, budzi się co 15-30 z płaczem :ico_sorki: na szczęście noce są spokojne :ico_sorki: zamówiłam już krople sab simplex, może jutro będą, bo ten espumisan za bardzo nie pomaga.
Ale mamy też mały sukces, od 2 dni karmię tylko piersią :-D nie wiem czy laktator pomógł, czy tabletki-lactinatal.
Byliśmy u pediatry z tymi kolkami, zważyliśmy młodego i ta moja kluska waży już 4700g :ico_szoking: lekarka stwierdziła, że mały za bardzo się objada :ico_noniewiem:

Ania spóźnione życzenia urodzinowe-wszystkiego najlepszego kochana :ico_prezent: a z przetworami ładnie szalejesz :ico_brawa_01:

Wiola no takich szczeniaków to tylko rozszarpać :ico_zly: całe szczęście, że nic Wam się nie stało :ico_sorki:

Murchinson wszystkiego najlepszego dla Ciebie i męża okazji rocznicy :ico_prezent: ale z mlekiem to macie ładne przeboje :ico_olaboga: trzymam kciuki, żeby mieszanka pomogła :ico_sorki:

Emilia a może Tosię brzuszek trochę męczy, że w dzień tak niespokojnie śpi?

Zoola my mamy lustrzankę sony alfa-aparat dla amatorów, ale robi bardzo fajne zdjęcia. Znajomy mówił nam, że jest to bardzo dobry aparat właśnie dla amatorów, bo jak kupisz taką super lustrzankę, to nie wykorzystasz jej możliwości i zrobisz słabe zdjęcia, za to fotograf nigdy nie kupiłby alfy, bo dla niego ma za mało opcji. Na brzuszek dajemy teraz espumisan-pediatra kazała (3x5kropli).

NOWA zdrówka dla Was :ico_sorki:

Koroneczka fajny taki wypad nad jeziorko :-D mój mąż chciał jechać nad morze, ale ja nie pokażę się jeszcze w bikini :ico_wstydzioch:

Ciekawe co u Motylka, widzę że nie zaglądała ostatnio.


Aaaa, nie pisałam, że okres dostałam :ico_noniewiem: strasznie szybko mi się wydaje :ico_noniewiem: w przyszłym tyg. idę do gina na przegląd podwozia :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 lip 2011, 23:57

wreszcie udało mi się zajrzeć na forum :ico_sorki:
dopadły nas kolki :ico_placzek: Krzysiu przedwczoraj darł się wieczorem 2h, już nie wiedziałam co z nim zrobić, wczoraj i dzisiaj trochę krócej, bo dostaje espumisan, ale i tak w dzień jest bardzo niespokojny, budzi się co 15-30 z płaczem :ico_sorki: na szczęście noce są spokojne :ico_sorki: zamówiłam już krople sab simplex, może jutro będą, bo ten espumisan za bardzo nie pomaga.
Współczuję kolek. Espumisan nie działa bo:1) za mała dawka, 2)przy ostrych kolkach sam nie da rady zadziałać tak by Krzysia nie bolało.
Nie podawaj w ciągu jednej doby espumisanu i sab simplex bo możesz przedawkować-to ta sama substancja tylko w innym stężeniu. Trzymam kciuki by szybko przeszły.Wagą Krzysia się nie przejmuj bo zgubi wszystko jak zacznie raczkować i chodzić. On się urodził z małą masą dodatkowo dużo stracił to teraz nadrabia. A pediatra to tylko espumisan Wam zaleciła, nic więcej nie dała :ico_noniewiem: ?
Jak remont u mamy, skończony?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości