nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

04 lis 2011, 21:20

martasz a czemu tak wcześnie karmisz małego stałymi posiłkami? Wracasz niedługo do pracy czy jak?
ladybird niech Kalinka się przyzwyczaja powoli, bo niedługo do pracy wracasz i będziesz musiała ją zostawiać na kilka godzin i to w dzień, nie w nocy

U nas problem, bo Alanek miał katarek przez dwa dni, taki lejący się, ale zakropiłam mu swojego mleka do noska i dziś już jakby lepiej. Zobaczymy jutro :ico_noniewiem:

[ Dodano: 04-11-2011, 20:22 ]
a co do przeniesienia to może chodźcie wszystkie się przeniesiemy np do jesiennych dzieciaczków, bo one jeszcze nie mają tak rozwiniętego wątku, jak te z wiosennego?? Zapytać zawsze można, może akurat nas przyjmą do siebie?

[ Dodano: 04-11-2011, 21:46 ]
No więc pytałam dziewczyn z jesieni i nie mają nic przeciwko żebyśmy się tam przeniosły! W takim razie do zobaczenia na tamtym wątku, bo ten jest naprawdę już ledwo żywy i nie ma co go na siłę ciągnąć. Mam nadzieję, że dołączycie tam razem ze mną :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

05 lis 2011, 00:01

Mysle, ze to przeniesienie to dobry pomysl, nas jest garstka wiec chyba im tak zle nie bedzie jak dolaczymy :ico_oczko: Do zobaczenia na watku jesiennych dzieciaczkow :-)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

06 lis 2011, 18:58

A co Wy tak laski z tymi przenosinami. Dziwnie to trochę bedzie, bo jednak te 9 miesięcy w szczególny sposób nas "łaczy" - duzo o sobie wiemy, każda kuma co i jak. Nie wyobrażam sobie przeniesienia się nagle na inny watek, przywiązałam sie do Was tutaj! Do konkretnych lipcówek i sierpniówek, wspolne hemoroidy nas tu połączyły hahhah Teraz mamy maluchy, to wiadomo, że nie zaglada sie juz tak czesto. Chociaz u m nie to akurat od czego innego zalezy...

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

06 lis 2011, 20:03

Beti tyle, że tu nikt nie zagląda, a gadanie z samym sobą przestaje być fajne. Czasem jak mamy jakieś pytania lub chcemy się czymś podzielić to na odpowiedź czekamy kilka dni, bo nikt nie zaglądnie, a od jesiennych dzieciaczków nasze dzieci nie są aż tak mocno starsze, także podpięliśmy się do nich, a one chętnie nas przyjęły. Przenieś się z nami, będzie weselej :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lis 2011, 20:43

mi sie wydaje tak jak beti, ze o pewnych sprawach to bedziemy pisac tylko znajomym nie?tutaj sie znamy i jest jakos razniej, choc pustki okropne i nina ma racje, ze nikt sie fajnie nie czuje jak pisze, a tu nikogo nie ma :ico_noniewiem:

ja dostalam dzis sms'a od malinki, ze chwilowo nie ma neta, ale u nich wszystko ok, ze opryszczka juz zniknela a ona ma mnostwo nauki, ale przesyla gorace calusy :-D

Kalinka dzisiaj jadla kolejny deserek - jabłka ze słodka marchewka, bardzo jej zasmakowal :-D natomiast po ost jabłkach z delikatnym bananem bolał ja brzuszek i miala ostre gazy, wiec chyba banan na razie odpada :ico_noniewiem:
piersi juz 2 dzien nie pila, wiec przypuszczam ze mleczko sie szybko skonczy, jedynie co wyciskam jej z prawej piersi, bo tam jeszcze cos sie zbiera do rozpuszczenia witaminki :-/

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

06 lis 2011, 22:19

Dziewczyny to może by tak zrobic, że bedziecie i tu i tam? Ja nie zagladam czesto, bo troche mi się przykrych spraw zwaliło na głowe, ale jak tylko moge to zagladam. Z tych bardziej przyzemnych rzeczy to ten nie mój noetebook i cięzko mi sie tu pisze :)
No nie wiem, ja sie bede pojawiąc i bede sie cieszyc z waszej obecności.
U nas z nowości to Hipp 2 w uzyciu, jesli mozna to tak nazwać. Filipowi w ogóle nie smakuje, a ja nie wiem jaka by tu alternatywe zastosowac. Wydaje mi się, że za rzadko mi zjada posiłki. Jestem przeciwniczka budzenia dzieci do jedzenia, ale ostatnio mały zasypia mi nawet o 19.00 i budzi się o 4 rano! Dzisiaj chciałam sprawdzic czy jest głodny, przebudziałam go i wyduldał 120 ml. czyli jest chyba głodny. Kompletnie zgłupiałam już.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

06 lis 2011, 22:59

pewnie ze sie tu poznalysmy i fajnie sie gada, ale przez jakis czas bylo nas 3-4 tylko, a ogolem nasz watek opustoszal, zostala Ladybird, Nina, Beti, Zirafka, Malinka, Martasz, Gosia i ja.. wiec jest tak cicho bo malo nas po prostu zostalo.. :/ tam sie cos dzieje, jest z kim pogadac :ico_noniewiem: ale ja moge wchodzic na oba watki, bo rozumiem, ze jak Beti bedziesz tylko czasami to nie dasz chyba rady tam nadrabiac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

06 lis 2011, 23:21

No wiadomo, że i tu można zajrzeć, ale jednak mało się dzieje ;-) też się zastanawiałam czy "dezerterować", ale w sumie zawsze to większe grono do rozmowy;-)

nina jak widzę pytałaś dlaczego już powoli dajemy Antosiowi. Po pierwsze to ja mam masakryczną morfologię i Małemu potrzebne własne witaminki ;-) Wiadomo, że wysysa co najlepsze, ale.. Po drugie pani dr poradziła, że to pomoże na ulewanie i problemy z kupkami i tak jest :ico_brawa_01: po trzecie kończe magisterkę i czasami Niunio zostaje z babcią i jak już mu to zastąpi jeden posiłek będzie łatwiej. Nie mówiąc już o powrocie do pracy za jakiś czas :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 lis 2011, 09:57

beti a czemu dajesz Malemu Hipp2?teraz jest norma zmiany mleczka na nastepne po 6 m-cu nie?
a co do budzenia to mi wydaje ze jednak jak byl glodny to by sie sam zbudzil..
moja jak w zegarku sie budzi co 3 godz z burczeniem w brzuchu to jest dopiero glodomorek..a popatrz ile jest dzieciaczkow ktore juz nocki przesypiaja, moze twoj tez juz nie potrzebuje picia tak czesto..ja bym nie budzila..

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 lis 2011, 12:12

martasz rozumiem. Fajnie, że już lepiej z kupkami i ulewaniem :ico_brawa_01:
Beti ja jednak myślę, że gdyby Filipek był głodny to by sam się obudził. No chyba, że widzisz, że mocno spada na wadze to go karm też w nocy. Mi Alanek często zasypia o 20 i budzi się 5-6rano. Jak go biorę do jedzonka to też coś tam poje, ale myślę, że to bez sensu i jeśli się kolejnej nocy nie budzi to i ja smacznie śpię

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość