Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

15 paź 2007, 09:19

laupina pisze:Filip ma zdrowe oczka


No to świetnie :)

qunick, dużo zdrówka dla ciebie i Zuzi!!!

Ja dzisiaj z małym na 16:30 idziemy do przedszkola mały występuje na dzien seniora :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 paź 2007, 11:36

Dzięki za życzenia zdrowia ! Muszę brać antybiotyk bo coś tam w oskrzelach ale nic to !laupina, super ze Filipek zdrowy i chyba ma dziś imieniny?

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 paź 2007, 11:36

LAUPINA no to całe szczescie, ze z oczkami oki super :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja raz na rok jade z kacpim do ortopedy bo ma trochę wade bo stawai jedną stópke do środka ale ma podnosic kredki i cwiczyc i wkładki kupilismy mu do butkow ale za rok bedzie na zajecia chyba chodzic w przedszkolu 5 i 6-latki maja zajecia korekcyjne to go zapisze tyz hi hih i:)
ZUBULEK napisz nam pozniej jak sie występ udał

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 paź 2007, 12:55

karolas pisze:ZUBULEK napisz nam pozniej jak sie występ udał

ale jaki? To chyba nie do mnie :ico_noniewiem:
karolas, i dziękuję za miłe słowa :ico_sorki:
qunick, dużo zdrówka dla Ciebie i twoich dzieci,teraz angina panuje,ja miałam zuza i wogóle pełno znajomych...to przez to zdradliwe powietrze :ico_noniewiem:
laupina, dobrze,że Filipek ma zdrowe oczka :-)
matula1, to teraz pewnie będziesz miała ręce pełne roboty :ico_oczko: Mi się bardzo podobają ale nie będę cię napastować :ico_oczko: Co bym za dużo nie miała do dźwigania przy przeprowadzce :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

15 paź 2007, 13:11

karolas, występ ma synuś Izuni :ico_oczko:
zubelek, jesteście dla mnie wzorem rodziców podziwiam Was i chylę czoła jesteście niesamowicie silni i dzielni, bo nie ma nic gorszego jak patrzeć na cierpienie własnych dzieci

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

15 paź 2007, 13:17

qunick, i co u lekarza????

karolas, to moje słoneczko ma występ dzisiaj :ico_oczko:

laupina, zgadzam się z tobą wtedy serce pęka jak widzisz że cos się dzieje z dzieckem...

Jak mój mały się dudsił ja nie wiedziałam co zrobic i... prawie zemdlałam dzięki bogu był mój mąż i niewiem co zrobił ale pomógł małemu i wszystko było ok mały się uspokoił i normalnie zacząl oddychac a ja...prawie zemdlałam i na kocu mąz ze mną miał kłopot bo zasłbłam przez to wszystko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 paź 2007, 17:03

Izunia, ja tylko z pozoru jestem twarda,tzn jak któraś ma atak,traci świadomość,upada i sztywnieje...ja po prostu ją trzymam na rękach i patrzę,żeby nie uderzyła nigdzie głową,żeby oddychała i się nie zaksztusiła.Jestem wtedy bardzo opanowana,nie tracę głowy.Ale to też nie znaczy,że tego nie przeżywam,tak bardzo to we mnie udeża ,że nie jestem w stanie pokazać emocji,robię to jak już sie nazbiera,tak zeby nikt nie widział,wtedy moim słuchaczem jest poduszka...Każda ich choroba,szpital,co kolwiek bardzo odbija się na moim zdrowiu ale to ja jestem tą bardziej opanowaną,M niby też ale on szybciej panikuje.Musimy być opanowani bo od tego nie zadko zależy życie czy zdrowie dziecka.Teraz jestem zupełnie sama więc założyłam stalową zbroję i tylko Bogu dziękować,że ataki są baaaardzo żadko.
Ale cieszę się,że mam Was wszystkich z TT,dużo dziewczyn mnie wysłuch i doda otuchy,nie żebym potrzebowała użalania się nad sobą ale z Wami wiem,że nie jestem zupełnie sama z tymi swoimi wszystkimi problemami.Na każdym wątku znajdę coraz to innych ludzi ,którzy na inne sprawy mi pomogą o innych pogadają a tak samo wspierają.I za to wszystko wielkie :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-16, 09:45 ]
Kurczę wczoraj Zuza poszła pierwszy raz po chorobie do przedszkola a ta durna baba wzięla ich na dwór,takie zimno :ico_szoking: co z tego że słoneczko,i żeby jeszcze poszli na spacer czy pobiegali ale one siedziały w piaskownicy z czerwonymi oczami od zimna i wiatru i sztywnymi rączkami :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Wiadomo,że dzieci się bawią jak mają zabawki ale co za baba :ico_puknij: Ja to myślę,że ona specjalnie tak robi żeby się dzieci pochorowały i nie chodziły do przedszkola :ico_zly: żeby mniej roboty miała bo ma grupę prawie 30 osób.U nas w dzień niecałe 10 stopni i wiatr jak nie wiem :ico_noniewiem: Mam nadzieję,że zuza da radę i nie rozchoruje się znowu :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-17, 12:24 ]
a co tu tak pusto????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Nikt nie chce ze mną gadać??? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja już nie będę zrzędzić ,obiecuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-18, 13:54 ]
Wiecie co dziewczyny...trochę przesadzacie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: wracać tu na wątek szybciutko bo wymrze jak dinozaury :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

19 paź 2007, 10:44

No i występ udany :) Mały zadowolony widzowie tez no a ja dumna :)

Dzisiaj mały mój jest u moich rodziców bo ja jestem przeziębiona i nie chciałam żeby mały się zaraził po co ma się męczyc....

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

19 paź 2007, 12:43

zubelek, jak tam Twoje Kobitki?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 paź 2007, 14:28

Zubelek powiadomienia mi nie przychodziły wogóle... U nas raczej nie do pomyslenia w pkolu żeby brały dzieci na dwór nawet jak jest trochę wiaterku, co nie przeszkadza otwierać okien jak dzieci sa zgrzane na sali np..Ale wyboru nie ma - jedno przedszkole na wsi mamy...

[ Dodano: 2007-10-19, 14:37 ]
Aha Zubelek odwiedziłyśmy z laskami Waszego bloga i przepiękne zdjęcia!!! :ico_brawa_01: Szkoda ze ze szpitala ale mimo wszystko Gabrysia ma cudne oczka!!!

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 0 gości