magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 wrz 2010, 19:21

gaga22 chyba dzis nie zasne szybko po tej lekturze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

20 wrz 2010, 21:49

magda1614 no jak to po kim pokazują ? po tatusiu :-D
To ja jestem nudną, 33-letnią mężatką, z 7-letnim stażem małzeńskim i dwójką dzieciaków, w dodatku parką- normalnie przeciętniak :-D
no to tylko wiek się nam zgadza, ja też mam 33 :-)
gaga22 chyba dzis nie zasne szybko po tej lekturze :ico_sorki:
zaśniesz, zaśniesz w naszym stanie pada się wieczorem bez problemu. Powtarzaj sobie, że dzidzia jest zdrowa i tyle. Kurcze nie wiedziałam, że tak zareagujesz :ico_noniewiem: mogłam nie dawać Ci namiaru na to forum. Ja tego nie odniosłam tak do siebie, a mam taki charakter i zawód,m że zawsze lubię wiedzieć jak najwięcej.

Zmykam spać, bo jak na mnie w tej ciązy to już późno. Rano do pracy.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

21 wrz 2010, 12:46

gaga22, no wiesz co ja testem ztych osób takich duzo myslacych i kurcze za bardzo sie wszystkim przejmuje ale wiesz co dobrze ze to poczytałam mam swiadomosc większa na ten temat ale w duchu wiem ze wszystko bedzie dobrze bo inaczej byc nie moze,ma byc dobrze i bedzie.

Ale wiesz wiecej mysle o tym od wczoraj ,jak bylam w ciązy z moim synkiem a mialam 24 lata to naprawde nie mialam zielonego pojecia o takicjh sprawach,ale czasy sie zmieniaja luudzie sa bardziej świadomi wszystkiego.

Zycze miłego dzionka,ja mam kiepski nastrój bo babka rzeczoznawca mnie wkurzyła(bierzemy kredyt hipoteczny) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

21 wrz 2010, 13:22

w duchu wiem ze wszystko bedzie dobrze bo inaczej byc nie moze,ma byc dobrze i bedzie.
na pewno będzie dobrze
Ale wiesz wiecej mysle o tym od wczoraj ,jak bylam w ciązy z moim synkiem a mialam 24 lata to naprawde nie mialam zielonego pojecia o takicjh sprawach,ale czasy sie zmieniaja luudzie sa bardziej świadomi wszystkiego.
i to jets najgorsze, że w Polsce większość kobiet w ciąży ni ma pojęcia do czego mają prawo
Zycze miłego dzionka,ja mam kiepski nastrój bo babka rzeczoznawca mnie wkurzyła(bierzemy kredyt hipoteczny) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
życzę powodzenia, my mamy to już za sobą, ale obecnie chyba musimy jeszcze dobrać 30 tys. i też pewnie będą cyrki :ico_puknij:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

21 wrz 2010, 22:40

DUSIA555, my z męzem bralismy slub bardzo wczesnie bo mialam 21 lat wtedy tak sie bralo sluby bez przymusu i bez mody i tak zleciało nam szybko tyle lat :ico_brawa_01: no i synek ma juz 8lat a czas tak szybko ucieka ze szok teraz mysle o mom dzieciątku czy bedzie wszystko dobrze ze zdrówkiem :ico_sorki:
To fakt czas pomyka strasznie szybko :ico_noniewiem:
Zobaczysz, wszystko będzie dobrze. Podstawa to pozytywne myślenie :ico_haha_02:
no to jestem jedyna panienka :-D :-D Razem mieszkamy jakieś 4 lata, a ślubu raczej nie planujemy
:-D

[ Dodano: 2010-09-21, 22:47 ]
To ja jestem nudną, 33-letnią mężatką, z 7-letnim stażem małzeńskim i dwójką dzieciaków, w dodatku parką- normalnie przeciętniak
No fakt niczym szczególnym się nie wyróżniasz...... :-D :ico_oczko: mama Kasia wyciągnę patyka jak tak będziesz o sobie pisać zobaczysz :ico_nienie: :ico_oczko:

magda1614, co Ty czytałaś :ico_noniewiem: Aaaa już znalazłam muszę też poczytać.

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

21 wrz 2010, 23:04

DUSIA555, tylko nie za gruby ten patyk, proszę :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

22 wrz 2010, 08:43

tylko nie za gruby ten patyk, proszę :ico_sorki:
haha dobre ,wlasnie a ja poszukam drugiego i bedzie lanie :-D

[ Dodano: 2010-09-23, 09:01 ]
puk puk gdzie sie podziewacie kobitki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kabi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 21 wrz 2010, 17:41

23 wrz 2010, 10:39

Zycze miłego dzionka,ja mam kiepski nastrój bo babka rzeczoznawca mnie wkurzyła(bierzemy kredyt hipoteczny) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wzajemnie miłego dnia. Wszystko co związane z kredytem hipotecznym ma prawo wkurzyć. Powodzenia!

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

23 wrz 2010, 23:44

DUSIA555, tylko nie za gruby ten patyk, proszę :ico_sorki:
Zastanowię się jeszcze :-D :ico_oczko:

Dzisiaj jakoś pusto na wąteczku.
Ja tradycyjnie siedzę po nocy, spać mi się nie chce. P. ma nockę. Cieszę się, że jutro piątek i weekend, zasłużony odpoczynek. Od dwóch tyg. zastępuję koleżankę (praca w kasie :ico_olaboga: ) która się urlopuje, więc jestem na dwóch stanowiskach. Normalnie nie idzie się wyrobić, zapiernicz jest straszny po prostu. Wiadomo kasa najważniejsza, ludzi obsłużyć trzeba a swoją pracę wykonuję gdy przez chwilę nie ma nikogo do kasy :ico_noniewiem: Będę odrabiać swoje zaległości jak kol. wróci do pracy :ico_zly: Czyste wariactwo mówię Wam. Tyle z narzekania :ico_oczko:

Laski czy któraś z Was urodziła pierwsze maleństwo po 30-tce ?
Do jutra Paaaa :ico_haha_02:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 wrz 2010, 09:46

Witam
DUSIA555, to masz niezły zapiernicz w pracy :ico_zly:

U mnie ok jakos pomału leci weekend wolny ale ostatni bo zaczynają sie zjazdy w szkole :ico_sorki:

Ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 25 lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość