Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 kwie 2008, 16:18

barbara123, Oleńka to śliczna dziewczynka ale cóż moja imienniczka :-D A albumik fajniutki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

03 kwie 2008, 08:45

Witajcie.
Zaglądam tu codziennie, ale uwierzcie nie mam czasu na napisanie czegoś. Jestem zabiegana. Brakuje mi czasu. Od poniedziałku idę do pracy, do nowej pracy. Miałam trochę formalności do załatwienia, no i ogólnie chciałabym wszystkie sprawy załatwić przed rozpoczęciem pracy. Szykuję też dla Adasia bank mleka. Mam nadzieję, że uda mi się jak najdłużej karmić piersią. Od tygodnia już dokarmiam obiadkami a dziś zaczniemy deserki wprowadzać. Jak będę miała chwilkę to do was kliknę.
Buziaczki dla wszystkich maluszków :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 kwie 2008, 08:45

Evik wrzuce te fotki dzis, nie mialam czasu kompletnie. Zaraz jade do skarbowego po zaswiadczenie i zlozyc PIT, a potem ucze sie bo kurcze w pt. w koncu pisze zaległy egzamin. Bylam wczoraj u psor. Lewatywy, tak sie balam, ze chyba bylo odpowiednio do jej upodoban, poza tym wcisnelam smutna historie zycia mojego i wytlumaczylam sie ze bylam z mala w szpitalu bla bla bla. Ruszylo ja...coz czasem trzeba uzyc nieczystych chwytow

[ Dodano: 2008-04-03, 13:11 ]
wrr znowu napisali mi zle zaswiadczenie do MOPSu i bede musiala jeszcze raz jechac za jakis czas do US. Za to odebrałam drugą paczkę z HIPPA i złożyłam PIT. Lenka bardzo zgłodniała zanim dojechałyśmy do domu więc w ramach zaprzyjaźniania się z ustnikiem do kubka niekapka zrobiłam jej mleczko i dałam przez ów ustnik. Zjadła wszystko co było w butli :-D Może uda się stopniowo przejść na nowy sposób.
Siedzimy razem na kanapie i kurcze Lenka robi pompki :ico_oczko: tzn tak sę wysoko uniosła na rączkach :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 kwie 2008, 11:28

Kurcze ale tu umilkło :ico_szoking: dalej dziewczyny do roboty powklejajcie zdjęcia maluszków czy nawet cudzych :-D bo trzeba ruszyć nasz kochany wątek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 kwie 2008, 11:32

a ja dzis jestem zła! uczyłam się do 2 w nocy, żeby mieć ten egzamin z głowy. To głupie babsko spoznilo się 40 min. i powiedziała, że nie ma dziś 1,5 godz. wiec, żebym jednak na wykład przyszła to napisać. Mówiłam, że mogę przyjść, bo bardziej mi odpowiada to sie martwiła, że nie będę mieć spokoju wrrrrrrrrrrr ide sie odstresowac-posprzątam sobie
Mało tego jakaś babcia na przystanku nazwała gruby polarowy kombinezon samymi śpioszkami :ico_oczko: Zaczeła prawie na mnie krzyczeć, że nie przykryłam małej kocem

(Ona:"Pani! Kocem ją nakryć!
Ja: [mocno zła] Jasne przykryje, ona się upoci i dopiero będzie chora wrrrr
Ona: [poszła sobie]. )
Oczywiście sprawdziłam łapki i karczek i były ciepłe.

Ika202, tez mozesz wrzucic jakies zdjecia, ja dałam ostatnio.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 kwie 2008, 13:56

Ika202 pisze:Kurcze ale tu umilkło :ico_szoking:
ja się od wczoraj dostać tu nie moglam :ico_zly:
Dzisiaj pierwsza "przespana noc" - bez płaczu i sensacji - tylko 1 karmienie, cuuuudownie!!!! :ico_haha_02: wróciliśmy do normalności. Miejmy nadzieję, że to potrwa...
Jestem tak wyspna, że z tego wypania kręci mi się w głowie :ico_haha_02: Już wsprzątałam kuchnię, łazienkę i salon. Zrobiłam 2 prania i wstępne przygotowania do obiadu. Ale odłogi pomyję już jutro (jak mąż odkurzy :ico_oczko: ).
Jak miło się ieszka w czystym domku :ico_haha_02:

Wiecie, co?! Muszę przeprowadzić Kubusia do innego pokoju :ico_noniewiem: Ten który teraz zajmuje jest dokładnie nad pokojem mojego brata - chrzestnego Kubusia. A ten po nocach ostro baluje i Kubolek m.in. kiepsko sypia.Szkoda mi tamtego pokoiku bo taki fajniutki i wszystko niebieskie miał. Ten do którego będę go przenosić jest morelowy, więc dodatki nie pasują. A na malowanie jeszcze za chłodno, nie ma za bardzo jak wywietrzyć :ico_noniewiem: więc chyba tak będzie musiało zstać. No i okno ma inny wymiar i trzeba będzie nowe firanki zamówić... same komplikacje, wrrr

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

04 kwie 2008, 14:20

Adaś przesypia prawie całe nocki (odpukać). Czasami sięposika to budzi sięwcześniej. No właśnie a czy wasze maluszki też się moczą w nocy. Teściowa radziła, żeby siusiaczka układać do góry w pieluszce, ale to nie działa :ico_placzek:
Dziś dostałam trzecia paczkę dla maluszka i dodatkowo odebrałam w rosmanie drugą paczkę hippa. Kiedyś tak nie rozdawali.
My też zrobiliśmy Adasiowi przeprowadzkę do swojego pokoju. Do tej pory spał w naszej sypialni.
Wiecie, przeraża mnie fakt, że od poniedziałku codziennie pobudka o 4.15 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 kwie 2008, 15:22

Agnieś81 pisze:No właśnie a czy wasze maluszki też się moczą w nocy. Teściowa radziła, żeby siusiaczka układać do góry w pieluszce, ale to nie działa :ico_placzek:
ale jak to wcale ma nie sikać? Kubuś sika 1 pieluszkę na noc i to rano wcale nie jest pełna, więc nie muszę mu jej w nocy zmieniać. Kiedyś zdażąło mu się obsikać po całości - tak, że budził się w kałuży ale odkąd pilnuję, by siusiak był zawsze w dól to się już nie zdarza.

[ Dodano: 2008-04-04, 15:24 ]
Przepraszam Agnieś, na początku ie zakumałam, że chodzi o to, że się przesikuje
głupia ja :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 kwie 2008, 15:52

Agnieś81, moze kup większe pieluszki. Z resztą na męskim sikaniu srednio się znam, ale ja lubię mieć większe pieluchy zwłaszcza na noc czy na dłuższe wyjścia kiedy nie mogę małej przewinąć. Lenka jeszcze śpi z nami, może w okolicach wakacji się przeniesiemy do dużego pokoju (z ciężkim sercem). Lenka czasem przespi całą noc, a czasem budzi się już o 2 więc jeszcze wolę z nią spać

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 kwie 2008, 19:09

Janiolek tzn, jak duże pieluchy małej zakladasz?
Kubuś waży 7,5 kg więc zakładam mu 3, bo 4 są dopiero od 9 kg. On jest bardzo ruchliwy i nawet 3 potrafi sobie z dupci ściągnąć to 4 by pewni zgubił :ico_haha_02: (my używamy pampersów)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość