madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 mar 2008, 23:56

marcia_pod pisze:tesknie bardzo. zle jest samemu patrzec jak dzidzia rosnie!

dół wielkii mam.

nie chce mi sie nawet wiecej nic pisac! ide spac

Marta :ico_pocieszyciel: wierze ze jest Ci ciężko, nawet nie wiem co napisac zeby Cię pocieszyć. Na długo mężuś przyjeżdza? Trzymaj się kochana i nie załamuj, jemu tez na pewno jest ciężko. Trzymam kciuki zebyście mogli byc cały czas razem w niedalekiej przyszłości.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 mar 2008, 00:00

Wiecie, ja daję Gabiemu witaminę D i witaminę E, ale zdarza się, że dam jedną tylko w ciągu dnia, a o drugiej zapomnę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 mar 2008, 03:25

Hey Wam..
Ja dopiero teraz (u mnie jest godzinka wcześniej więc jest po 1 w nocy ;) )..
My dziś.. znaczy się wczoraj.. byliśmy Norbertowi paszport wyrobić. Do odebrania 24 kwietnia. Ale się w kolejkach w konsulacie nastałam :ico_olaboga: . A polski konsulat w centrum Londynu i myślałam, że mnie szlag trafi. Ludzi tam jak mrówkuff :ico_zly: W dodatku deszcz nas złapał (a mówiłam do Rafała, żebyśmy wzięli folię do wózka, to on się uparł, że padać nie będzie.. potem się przyznał, że po prostu nie chciało mu się jej spod łóżka wyciągnąć :ico_puknij: ). My głodni po wyjściu z konsulatu uderzyliśmy do McDonalda.. Norbert też zgłodniał i zaczął płakać. Daję więc mu butlę.. on ciągnie i za chwilę płacz.. i tak w kółko.. nie wiem o co mu chodziło. W każdym bądź razie zjadł tylko 60ml, odłożyłam go płaczącego do wózka i na szczęście zaraz usnął i spał jeszcze z ponad godz aż wróciliśmy do domku.

Norbert katarku nie ma i okazjonalnie pryskam mu wodą morską jak coś dziwnie brzmi.
Witaminy D3 nie daję :ico_noniewiem: Tu nikt o tym nie mówił, żaden z lekarzy czy położnych.. A witaminę K dostał zaraz po porodzie - tu każdemu dziecku podają zastrzyk z wit K tuż po urodzeniu.

marcia_pod pisze:wreszcie konkretna data kiedy mężus przyleci

A przylatuje na jakiś czas czy na stałe (bo na suwaczku jest napisane, że "wróci")?
Rzeczywiście to smutne patrząc samej jak dzidziuś rośnie.. Nie mogąc dzielić z mężem chwil kiedy maleństwo zaczyna się uśmiechać, gaworzyć... Jeszcze lekko ponad miesiąc i będziecie w komplecie :-)

Uciekam małego nakarmić i lulki..

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 mar 2008, 08:30

Dzien dobry.

Nie spie od szóstej :ico_placzek: a tak mi sie dobrze spało, niestety Patryk stwierdził ze juz sie wyspał i wstał.
Z malutka nie mam problemu bo spi tak jak ja, wystarczy ze ja przytule.

Własnie jestem w trakcie :ico_kawa: , Martynka buja się w hustawce :-)

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 mar 2008, 10:00

Witam... :-)
Ja też dzisiaj miałam pobudkę o 6, już jest jasno i Ula nie chce spać, jeszcze w lutym to spała do 7, a teraz... aż się boję myśleć co bedzie jak jasno będzie już o 5... hehehe

Marcia nie dołuj się, maluszek wszystko czuje i też się smuci z Tobą, wiem jak to ciężko być samej, ja tęsknię za moim mężem nawet jak wyjedzie na weekend, dzwonimy do siebie po kilka razy na dzień, żeby się usłyszeć. 35 dni zleci szybko i ani się obejrzysz, a Twój mąż już będzie z Toba :-) Głowa do gory :-) Śliczne zdjęcie Krzysia, ma takie duże usteczka :-)

CleoShe pisze:Norbert też zgłodniał i zaczął płakać. Daję więc mu butlę.. on ciągnie i za chwilę płacz.. i tak w kółko.. nie wiem o co mu chodziło.

Ula też mi tak czasami robi, płacze, ja Jej daję cyca, a Ona chwilę pociągnie i z płaczem wypluwa... nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:


Załączam fotkę Uli z dzisiejszego poranka :)

Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 mar 2008, 10:14

pinko, ale słodko Ula wyglada na tej fotce :ico_brawa_01:

pinko pisze:aż się boję myśleć co bedzie jak jasno będzie już o 5... hehehe
w czerwcu to juz o czwartej jasno :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 mar 2008, 10:32

Czesc

ja juz tez na nogach ale moja majka nie chce mi dac popisac co chwile placze bo sie nia nikt nie interesuje na dodatek jeszcze pies mi misia przynosi zeby jej rzucac

marcia i pinko swietne zdjecia

dobra uciekam
papa

[ Dodano: 2008-03-14, 09:39 ]
CleoShe mi Majka tez tak robi np co rano nie chce wogole mleka dzisiaj jadla o 5 wiec jak wstalysmy o 9 zrobilam jej mleko to ona mi tylko 60 wypila daje jej pozniej herbatki

pinko pisze:aż się boję myśleć co bedzie jak jasno będzie już o 5... hehehe


u nas wlasnie w hiszpanii nie ma tak wczesnie jasno najwczesniej w czerwcu jest ok 6 a tak to nawet ok 8 sie robi a za to wieczorem jest dluzej wiec mozna dluzej posiedziec

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 mar 2008, 10:41

czesc ja akurat karmie .Julka cos przeziebiona az sie boje.Ide na kawke do sasiadki pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 mar 2008, 10:48

madziarka81 pisze:w czerwcu to juz o czwartej jasno :ico_oczko:

:ico_placzek: ciężko będzie, chyba ze Ula polubi spanie rano :)
iwona83 pisze:marcia i pinko swietne zdjecia

dzięki :-)

iwona83 pisze:na dodatek jeszcze pies mi misia przynosi zeby jej rzucac

Moj kot Klorel robi dokładnie to samo, tyle, że przynosi mi swoją mysz :-)

Miłego dzionka :-)

[ Dodano: 2008-03-14, 10:07 ]
iwona83 pisze:u nas wlasnie w hiszpanii nie ma tak wczesnie jasno najwczesniej w czerwcu jest ok 6 a tak to nawet ok 8 sie robi a za to wieczorem jest dluzej wiec mozna dluzej posiedziec


Jest dla mnie nadzieja :ico_brawa_01: Przeprowadzam się do Hiszpanii :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 mar 2008, 11:41

u mnie codzień się budzi już koło piątej i się domaga zabawy, już nie chce spać wcale, wtedy dopiero po około godzinie pójdzie spać, więc się nie łam pinko

Wogóle jak wasze dzieciaczki mają cięższą noc to ile razy w nocy najwięcej wstają i płaczą w nocy?
Bo u mnie noc wygląda tak, że pięć razy pobudka od 20 do 5 to noma, z czego pierwsza pobudka o 22-23 odbywa się spokojnie a każda następna już z płaczem i ciężko usypia, jestem taka już padnięta że rano słabo mi głowa mnie boli i wogóle. Kiedy ten mój facet dorośnie do wstawania chociaż te dwa razy w nocy, tak bym chciała :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość