Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

01 lip 2008, 15:10

ja tylko szybciutko napiszę że w domu mam małego rozdarciucha. Nie mogę sie nigdzie ruszyć

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

01 lip 2008, 15:29

Mam chwile... ufff

popsyul sie telefon i nie mozna sie nigdzie dodzwonic, ani nikt do nas nie moze zadzwonc wiec spokoj... bloga cisza...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

01 lip 2008, 15:31

doris, no to chociaż trochę masz wytchnienia :D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 lip 2008, 18:43

nie bylo mnie pol dnia i 3 stronki do czytania...szkoda tylko ze tyyyle zlych wiesci :ico_olaboga:

Pati,jednak choroba :ico_noniewiem: ...wspolczuje ale widzisz,matka jednak wie najlepiej :ico_sorki: buziaki dla chorowitka :-)

Kate...no to ja juz zadnych nowch obelg nie dopisze...franca z tesciowej i tyle...nie wiem co Ci doradzic bo sama chyba i tak wiesz najlepiej kto bedzie najlepsza opiekunka dla Mata....a ja chyba bym nie chciala nawet zeby taka niezyczliwa osoba zajmowala sie moim dzieckiem :ico_noniewiem: ....ja tam bym pewna za nia nie byla :ico_noniewiem: ......wiec jak dla mnie to ta znajoma bylaby wyjsciem :ico_noniewiem:

Zborra,Hania ma juz bulwy to beda i zebulce niedlugo :ico_brawa_01: a z tymi plesniawkami to cud ze maya jeszcze ich nie uchodowala :ico_sorki:

Kamizela,no i swietnie!!!nic na sile,na wszystko przyjdzie czas...a dla wscipskich teraz wymysl ukasliwa odpowiedz na glupie gadanie i po sprawie :ico_oczko:

Lady,juz pewnie gadasz z promotorką...ale skoro ok to gratuluję!!!!! :-D :ico_brawa_01: ....

a u nas dzis sredni dzien,byl upal teraz chmury wielkie...w pracy natyralam sie jak wol..kapalo chyba ze mnie....potem obiad,spacer do sklepu z Maya...pranie,sprzatanie i zabawianie malej pierdoly...niedawno chyba ze zmeczenia wpadla w taki szl ze mnie zaczela drapac i szczypac :ico_szoking: az po lapach dostala co ja jeszcze bardziej rozwscieczylo...niereagowanie tez pogorszylo sprawe...tak sie darla ze sie zaniosla i uspokoila sie przy cycu w lozu...i spi....a ja cala w szramach...i kilka na twarzy mam...brak mi slow...powod awantury blizej mi nie znany :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

01 lip 2008, 18:46

haj i ja !!! :-D
my dzis po szczepieniu i wazeniu - 14 kilo .... i 89 cm wzrostu ..... taaaaa .......tylko jak ja go mierze przy ścianie to ma 93 ... dziwne ...
i dzis juz mogę oficjalnie powiedziec - zmieniłam prace :-D :ico_brawa_01: - jestem takim kije kantem hyhyhhyh - kims do kluczowych klientów w innej firmie :-D mam taki troche mały awans i sie bardzo ciesze :-D
Duzy dzis bedzie wieczorem ... wiec na razie uciekam - bo młodego za 30 min do kapania wiec jeszcze z nim poszalaleje - i poczytam co tam u was wieczorem

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 lip 2008, 18:58

Gosia...CONGRATULATIONS!!!!!!wow wow awansik?brawo....!!!!a Hubert nieco mlodszy od Mayi ale za to ciezszy o 5 kg :-D

fotki z dzis...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-01, 19:01 ]
Obrazek
tak Maya pije soczek w podrozy ....tak bardzo nie chce wyrzucic kamieni :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 lip 2008, 19:26

majeczka urocza jak zwykle
hubertus to waga ciezka ale powiem szczerze ze tego nie widac

a jaka to firma gosia?
puściłaś BI kantem? i dobrze

pozdrawiam moze jeszcze wieczorkiem wpadne bo zaraz kapie marude

mała nauczyla sie robic cacy i mowi cacy i podchodzi i niezwykle "delikatnie" głaszcze cie po twarzy
alebo siebie

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

01 lip 2008, 20:29

normalnie wymiękam, mam dziś fatalny dzień. Prawie pokłóciłam się z Mariuszem. Na szczęście w porę się opamiętałam i tylko się rozpłakałam.

GLIZDUNIA, zdjęcia superanckie

Gosia A, z Hubertusa to kawał chłopa. Prawie 6 kg więcej niż Ala. I gratulacje awansu. Mam koleżankę na takim stanowisku. Nawet sobie chwali, tylko bez pamięci oddała sie pracy i zupełnie na nic nie ma czasu.

kamizela, :ico_brawa_01: za decyzję, na wszystko przyjdzie czas, jeszcze nie jesteście gotowi po prostu. Mówiłam Ci że ja cycałam do 2,5roku i sama się odstawiłam, więc macie jeszcze duuuużo czasu :-D

jagodka24, moja też robi cacy a potem wkłada palce do nosa albo oka (oczywiście nie swojego)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

01 lip 2008, 20:57

ufffffff
przeczytałam ale już nie mam siły pisać....
powiem tylko że u nas też maruda i nocki nieprzespane zaliczamy - wzdęcia??? zęby??? czort wie.....
potrafi po kika godzin w nocy nie spać a my chodzimy jak zmory... wrrrr
i humorki jakieś takie mamy podminowane z R, chyba zmęczenie...
oby do wyjazdu
17go jedziemy do Jastarni - może któraś będzie w okolicy??? tylko my bez samochodu więc raczej zapraszamy do nas w odwiedziny wczasowe :-D
to na razie
buziaki dla wszystkich pięknych (tak wynika ze zdjęć :ico_oczko: ) majowych dzieciaczków i ich mamuś !!!!!!!! :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 lip 2008, 21:23

Kate święte słowa napisała Glizdunia...ja też bym nie chciała żeby taka baba wstrętna czyt.teściowa niańczyła moje dziecko!!! rób co czujesz, to Twoje życie!!!
a włoski obcinają maluszkom, ale niestety trzeba poszukać kogoś cierpliwego, bo to zamieszanie jak cholera!

Kamizela...oj...aż się :ico_placzek: chce.....widzisz, ja nie do końca popieram to długie karmienie właśnie ze względu na trudności w odstawieniu, na te huśtawki emocjonalne dziecka, które nic z tego nie rozumie. Ale w tej sytuacji masz rację! karm, bo Tobie to sprawia przyjemność! może te nieprzespane noce wychodzą Ci bokiem, ale nigdy się przecież na cyckowanie nie skarżyłaś...Wiktorowi to odpowiada, to olej innych, bo robisz to dla syna i dla siebie! powodzenia.

Ewciczku, a cóż to się dzieje????????

Doris pociesz się ,że już niedługo Cię tam nie będzie :-D

Glizdeczko Maycia coraz bardziej mnie czaruje tymi swoimi minkami, zdolnościami...Kamyczki widzę biorą górę nad wszystkim...a czy ona lubi je jeść???? bo Hania uwielbia...I widzę, że mała histeryczka i złośnica rośnie...hehehe, nieźle, nieźle...

Gosia :ico_brawa_01: nic chyba nie pisałaś wcześniej o zmianie pracy co? powodzenia, oby było Ci tam dobrze! a Hubert..kolos :ico_haha_01: A chciałam jeszcze zapytać...to kupowałaś nowe łóżeczko i wózek dla Hubika, skoro tamte oddałąś????pochwal się...

Lady i jak po spotkaniu z promo?

Jagódka :ico_brawa_01: widzisz, uczy się kobieta, rozwija...

Anza a cóż to małą gnębi? widać jakieś zęby czy coś? a co do Jastarni, to już klikam Ci na GG...

[ Dodano: 2008-07-01, 21:28 ]
A ja dziś mam zły dzień......... :ico_placzek: najpierw chwielę nie było prądu, potem mała...potem ją obudził pies po godzinie i mimo, że niewyspana i zmęczona to już za Boga ojca spać nie poszła... :ico_zly: się nieziemsko, aż trzwiami trzaskałam...i to mi pomogło na chwilę. Potem rodzice pojechali gdzieś, J się spóźniał z pracy, a ja usiłowałam prasować...jakoś mi wyszło pomału...potem szybko się szykowałam do roboty i mama mi zadzwoniła, że słyszała w radiu, że most, którym jeżdżę jest zamknięty na kilka godzin z powodu wypadku!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nonono musiałam zamiast 30km zrobić ponad 60!!! objazdem...i godzinę do pracy jechałam...na szczęście z powrotem już poszło dobrze. w domu tylko kąpiel mnie zastała i karmienie...dałam małej czopek efferalganu i dodałam do mleka trochę ibufenu jeszcze...przesada? ona wszystko gryzie i ciągle płacze, bo ją boli :ico_olaboga:
chciałam iść się wykąpać do jeziora 1raz...ale już za późno...........to idę prasować chyba

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość