Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

18 paź 2007, 10:05

Witajcie z ranka czuje sie wysmienicie :-) nic a nic jak narazie mnie nie ruszylo chyba cos stara maszyna jestem i ciezko mnie ruszyc. Mam przeczucie, ze pojde sobie spokojnie rano w niedziele na wywolanie i drugi synek bedzie ur w niedziele tak jak jego braciszek i tatus. Bede miec trzech leni w domu bo ponoc urodzeni w niedziele to leniuchy.
Bede was na biezaca informowac.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

18 paź 2007, 10:06

Dzien dobry kochane!!!
[size=150]Moc buziaczkow dla Lusi z okazji 4 miesiaczkow!!!!!![/size] :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko:
Jasnie Pani:) Ty to pomyslowy Dobromir prawie,ja to nawet jak bym miala z tuzin lusterek to bym wygladala po takim obcieciu jakby mnie jakis pies dorwal i tarmosil w paszczy!!! :-D :ico_haha_02:
Marta ale masz przygody z czajnikiem,hihih. :ico_haha_02: :ico_olaboga:
Lucy moze siostrze Twojego T, jakiegos pajaka podrzucisz jak bedzie spala z Toba!!! :-D :ico_haha_01: A dla Oliverka :ico_brawa_01: za drugiego zabka,jak tak dalej pojdzie to za niedlugo bedzie miala caly komplet zebolow!!!! :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-18, 10:08 ]
Zubelek dziekuje!!my kochamy jesc w kazdych ilosiach,dlatego wlasnie moja waga nie idzie w dol....hihih :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 paź 2007, 10:35

ilonakk9, przeciez ty niezła nonono jesteś :ico_smiechbig: co chcesz od swojej wagi,na fotkach wyglądasz wyśmienicie :ico_oczko:
Beatka78, to jak u mnie z zuzą masaż szyjki nie pomógł,ale twoje maleństwo najlepiej wie kiedy jego czas.A co do urodzonych w niedzielę...mój tato tak sie urodził,całe życie zaharowywał się dla rodziny,haruje do dziś ,jest sam bo moja mama go zostawiła dla jakiegoś debila :ico_puknij: ale on anadal jej pomaga :ico_puknij: i nam i wogóle świat by chciał naprawic jakby się dało,więc to o niedzielnym to typowy przesąd :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 paź 2007, 10:45

Beatka78 pisze: Bede miec trzech leni w domu bo ponoc urodzeni w niedziele to leniuchy.
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
zubelek pisze: Gabi miała 13 miesiecy na pierwszego zęba
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 paź 2007, 12:56

martuchafrost, teraz ma prawie 16 miesięcy i dopiero 2 ząbki :ico_oczko:
Zuzia miała 12 miesięcy jak jej pierwszy ząbek wyszedł.Dodam,ze wszystko jadły i gabi je i mięso,parówki ,chleb i jabłka czy inne owoce w całości.Nigdy nic nie miksowałam,tylko widelcem rozgniotłam i nie było nigdy żadnych odruchów wymiotnych.Jednym słowem ona sobie lepiej radzi bez zębów niż ja z nimi :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 paź 2007, 14:32

no i byłam kupiłam czajnik ..... :ico_puknij: pękniety :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale nie mam juz sił iść wymieniać bo paragon wywaliłam, nie był drogi tylko 5 f ale co tam, tak to jest jak chce sie zaoszczedzisc i paragon wyrzucić :ico_zly: wyśle Jacka po drugi, u nas czjników bedzie dostatek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 paź 2007, 14:47

martuchafrost, to jak się tam przeprowadzę,to mi pożyczysz na dobry początek :ico_oczko:
martuchafrost, wiesz...chyba mogę się cieszyć ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój przyjazd staje się coraz bardziej realny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej szło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 paź 2007, 15:14

zubelek pisze: wiesz...chyba mogę się cieszyć

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to super!!!! weź jakąś kiecę pójdziemy na dyskę :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
albo jak przyjedziesz to tu kupimy jakieś wiejskie kiece :ico_smiechbig: i pojdziemy na potańcówkę :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

18 paź 2007, 16:29

hey kobietki!!!
Martus ale numer z tym czajnikiem..hihih... :-D
Zubelek ciesze sie niezmiernie,ze juz coraz blizej przyjazdu!!!!!!Dalej trzymamy oczywiscie kciuki...ja tez bym poszla na jakas dyske...szkoda,ze tak daleko jestem :ico_placzek: :ico_noniewiem:
Dziewczyny a mnie juz rozbolala glowa,Bablu dzwonil kolo 13 po interview juz,ze bylo ok i jest zadowolony a godzine pozniej zadzwonili do niego,ze dostal prace...i teraz mamy dylemat,ktora wybrac :ico_olaboga: :ico_olaboga: ta pierwsza jest blizej i w naszym rejonie,a tamta daleko kurcze..ale pod wzgledem perspektyw na przyszlosc to tez ciekawa opcja...chyba zwariuje...leb mi sie przegrzeje od tego myslenia... :ico_olaboga: :ico_olaboga: do jutra musi dac odpowiedz,na ktora sie decyduje...
Vinee spi po szalenstwach,rano przyszla moja sasiadka z corcia i ta mamuska z Albanii z synkiem,i dzieciaki tak wariowaly,ze szok,dom do gory nogami,kazde chcialo co innego.. :-D :ico_haha_01: Vinee po obiedzie padla jak mucha,po takich wariacjach :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 paź 2007, 16:50

ilonakk9, dobrze,że Vinee się wybawiła :ico_brawa_01:

martuchafrost, moje miasto to dziura ale żeby od razu wiejską...z resztą ja wolę spodnie :ico_oczko:
aż boję się cieszyć żeby coś się nie spaliło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-18, 16:52 ]
ilonakk9, no i gratuluję taki dylemat to nie dylemat w porównaniu bycia bez pracy,na pewno podejmiecie właściwą decyzję.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość