Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

18 paź 2007, 18:08

zubelek a jak wygladalo u ciebie to wywolywanie i jak szybko od momentu wywolania urodzilas

PILNE!!!
dziewczyny ja mam dwa terminy do konsulatu o poszport dla dziecka, pierwszy termin mam na 26 pazdz. i jesli nie zdaze wyjsc ze szpitala do tego dnia to termin przepadnie a ktoras z was mogla by sobie go wykorzystac. Zainteresowana niech mi da znac wtedy podam moje imie i nazwisko i godz bo tylko to potrzeba zeby podac temu ochroniarzowi ktory stoi przed konsulatem a w srodku to juz nie wazne kto sklada podanie o paszport.(paszport zostanie wyrobiony w ciagu 4 tyg)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 paź 2007, 18:23

Beatka78, mi rano ok 9 dali coś dopochwowo ale co to było to ci nie powiem,później nic się nie działo,nawet się przespałam miałam skurcze ale bardzo słabiutkie dopiero ok 16 zaczęło się coś dziać,tzn skurcze były mocniejsze i intensywne ale u mnie było słabo z rozwarciem po 4h miałam tylko na 3 w rezultacie kazali mi przeć jak miałam na 8 bo już słabło dziecku tętno,urodziłam o 22,45 ,więc zajęło mi to cały dzień ale ty masz już 2 ciążę a wtedy idzie szybciej,wiem,że nie zawsze,że są wyjątki ale zazwyczaj to rozwarcie jest szybsze.No nie wiadomo co ci dadzą na wywołanie,często dają kroplówkę ja jej nie miałam.Przy drugim porodzie zaczęło się samo w domu o 10 o 12 byłam w szpitalu i już było na 6 cm a o 13.50 Gabi już była na świecie.Szybciutko co nie znaczy mniej boleśnie :ico_haha_01: Każdy poród inny,nie ma co patrzyć jak ktoś miał.Na pewno wszystko będzie dobrze.

[ Dodano: 2007-10-18, 18:28 ]
kasi.k, :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudownie,wierzę,że łzy stanęły ci w oczach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też jestem "miękka kluska" :ico_oczko: a takie chwile pamięta sie na całe życie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-18, 18:29 ]
ale dziwnie,dodało mojego posta do poprzedniego a pisałam go na posta kasi.k, ciekawe czy go zauważysz :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-18, 18:30 ]
no co jest???

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 paź 2007, 18:23

Hej babeczki,

melduję, ze jestesmy z powrotem w Sosnowcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zajrzałam do was bo już nie mogłam wytrzymać co się tam u was dzieje i jak dzieciaczki, ale po takim kilkudniowym spotkaniu z rodziną R. to teraz potrzebuję conajmniej miesiaca rehabilitacji i odnowy psychicznej :-D więc pozwólcie że się tylko pochwale zdjeciami i NAJWAZNIEJSZYM WYDARZENIEM DNIA :-D :ico_sorki:

Zdjęcia ze spotkania z dziewczyną z TT, która tez urodziła w kwietniu (jej córka jest 5 dni moodsza od Viki) Delicją i jej Oleńką - wspaniale kobitki, naprawdę :ico_brawa_01:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

I zdjęcie z NAJWAZNIEJSZEGO WYDARZENIA DNIA :-D
Mówię Wam azmi łzy stanęły w oczach jak to zobaczyłam i z trudem powstrzymałam się żeby nie krzyczec z radości... jestem taka dumna z mojej dziewczynki...

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

18 paź 2007, 18:59

kasi.k ty jestes z Sosnowca? to blisko mnie bo ja z Dabrowy Gorniczej

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Vikusi

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 paź 2007, 19:03

jeszcze raz sprawdzę czy dołączy do poprzedniego :ico_noniewiem:
kasi.k, te literki śliczne odgapiłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: jak będziesz bardzo zła to je zmienie ale są naprawdę boskie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

18 paź 2007, 19:10

zubelek to nawet szybko ci poszlo bo ja z oscarem jak dostalam zel w piatek o 20.00 i rano w sobote obudzilam sie ze skurczami a urodzilam w niedziele o 12.57 za pomoca kleszczy.

[ Dodano: 2007-10-18, 20:42 ]
zubelek ja myslalam ze na tym zdjeciu to zuzia w lusterku ze swoim odbiciem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 paź 2007, 21:19

Beatka78 pisze:zubelek ja myslalam ze na tym zdjeciu to zuzia w lusterku ze swoim odbiciem :ico_wstydzioch:

o rany :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wiesz faktycznie tak to może wyglądać :ico_haha_01: większość ludzi mówi,że Gabi to mały klon Zuzi :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-18, 21:55 ]
idę zaraz spać,wpadłam się pożegnać ale widzę,że tu pustki :ico_noniewiem: nikt nie chce ze mna gadać :ico_noniewiem:
Dobranoc

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 paź 2007, 22:09

kasi.k, super, ze przezyłas, ale widze, ze bój był ostry, bo cos mi zmarnialas... :ico_noniewiem: co to za wory pod oczami??? :ico_nienie: :ico_nienie: ty dbaj o siebie!!
A ja to jakas uposledzona jestem :-D :-D patrzylam z minute na zdjecie Wikusi, zanim sie zorietowalam o co chodzi :-D :-D brawa dla malej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zubelek, rzeczywiscie twoje latorosle identyczne sa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beatka ty tutaj jeszcze??? rozdwajaj sie babo, bo juz ci pewnie bardzo ciezko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

18 paź 2007, 22:22

Jasnie Pani :) pisze:Beatka ty tutaj jeszcze??? rozdwajaj sie babo

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 paź 2007, 22:46

Kasik foty super a powiem Ci ze mi sie wydaje, ze wyładniałaś ( tylko nie myśl ze przedtem byłas brzydka, chodzi mi o to ze wyglądasz na szczęśliwszą - czyżby przez męża ??????) brawa dla Viki za samodzielne siedzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zubelek ja o tej wsi żartowałam, u mnie sie tak mówi jak idziesz na impreze :ico_oczko:
Beatko o Ciebie nie pytam bo widze ze wciąż przeterminowana- nierozpakowana :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_oczko:
a gdzie Madziorka, Delfina, skarpeta, Sandrusia ????
Ilonka no to masz trudny orzech do zgryzienia :ico_olaboga: brawa dla Bablu za pozytywną rozmowe kwalifikacyjną :ico_brawa_01:
a u mnie dzis kolezanka była i sobie butlę martini obaliłysmy :ico_brawa_01: ale mnie głowa boli :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jasnie Pani nie odpowiedziałas mi na pytanie co z rocznicą ????? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość