Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 sty 2008, 14:37

Dzien dobry :ico_oczko:
U nas nocka nie za bardzoo.. Mala spala niespokojnie i od 3 00 chciala spac ze mna ale mala dopiero zasnela o 5 30 :ico_szoking: tak mi jej szkoda.. widzialam ze chciala spac ale niestety nie umiala.. i nie poszlismy na nasze zajecia bo mala jeszcze troche kaszle i ma katarek i obudzilysmy sie o 9 15 czyli bylo juz za poznoo.. no tak tez sie zdarza.. a teraz moj kochany bobasek sobie spi w naszej sypialni i jak jej sie dobrze spi .. juz spi okolo godziny i niema zamiaru sie obudzic ale to dobrze bo jej sie przyda sen i troche wiecej spanka :ico_oczko:
Mam juz numer komorkowy Mamy_Kingi(Ani) i jak cos sie bedzie dzialo to napisze smska i bedziecie na bierzaco :ico_oczko: mile to i slodkie jest ze tak sie martwicie i taka troske macie jesli chodzi o mnie :ico_brawa_01: :ico_oczko:
A ja dzisiaj mam leniwy dzien.. wypralam tylko teraz sie suszy w suszarce a i jeszcze musze obiad zrobic ale mam juz pomysl to juz duzo jest :ico_oczko: :ico_brawa_01: dzisiaj moj kochany mezulek przyjdzie pozniej z pracki bo okolo 19 00 tak pozno :ico_szoking: wiec mam czas na spokojnie wszystko porobic.. a i szykuje juz rzeczy dla Marcuska wozek wypralam (mam na mysli jego czesci :ico_oczko: ) i tak powoli sie przygotowuje :ico_haha_02: bo maly moze lada chwila sie urodzic.. ale mysle ze nie bedzie sie az tak spieszyl.. chociaz zobaczymy bo to nigdy niewiadomo ..

Mama_Kingi dzieki za numer telefonu :ico_oczko: Odezwe sie napewno :ico_haha_02: A z tym komputerem to moze lepiej jednak do serwisu zawiezsc bo cos ten fachowiec jakos zapracowany jest bardzo ze niema czasu ..

Iwona jesli chodzi o ta chorobe.. to ja wiem ze to choroba kosci chyba jest i to jest tak zwana wolna smierc.. az niechce myslec ze moja mama ma podobne objawy takie jakie ty napisalas.. Nie mysle o tym.. :ico_placzek:
A jak chodzi o twojego Marcina.. to moge cie zrozumiec ze sie boisz i masz obawy.. ale zaufanie jest tez wazne w zwiazku i jak Marcin cie kocha to nie zrobi nic zlego.. ale jak moze taki kumpel miec taki duzzy wplyw na niego?? Powodzenia i trzymaj sie :ico_oczko:
Moj maz na szczescie nie wychodzi nigdzie bo niema czasu.. ale nawet jakby wyszedl z jakims kolega to wiem ze na glupie pomysly by nie wchodzil bo go znam i niema takich wplywowych kumpli.. i mu ufam i wiem ze wypilby piwo i do domu :ico_oczko:

A ja ide powoli sie zabierac za obiadek poki moja dziewczynka spi.. Milego dnia wam zycze i buziaczki dla naszych dzieciaczkow paa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

30 sty 2008, 14:38

witajcie babki
tyle mnie nie było...ale czasu cos i brakuje ..oza tym komp nam nawalil i ten co ma teraz jest sreasznie slamazarny.az sie nie chce kompa odpalac

:ico_prezent: i wszystkiego naj dla \malwinki i Asi z okazji mini urodzinek!!!!

diem bardzo bardzo sie ciesze....co za nowina.....przyznam ze sie poplakalam bo ciesze sie strasznie
ja tez chce byc juz w ciąży...w tym miesiącu sie nie udało.....jestem strasznie niecierpliwa....obsesyjnie chce byc w ciaży...a to juz by byl 20 c :ico_placzek:

mam 100 mysli na minute..chce isc do pracy...chce isc do ludzi..a z drugiej strony chce miec dzidziusia.....mysle ze jesli w ciągu 3 miesięcy nie zajde :ico_ciezarowka: to daje sobie spokój na jakis czas

maggiepowodzienia na rozmowie..bede trzymac mocno kciuki

iwona ja cos moge powiedzic o tych wypadach facetów..ja tez sie zawsze wkurzam...szczególnie jak idzie wlasnie z takim jednym....

[ Dodano: 2008-01-30, 13:45 ]
a w górach było ajnie..ale wyobrazalam sobie ze bedzie inaczej.....nie bylo sniegu..pogoda byla beznadziejna...ja sie strasznie rozchorowalam wiec pol wyjazdu nie pamietam
ale raz bylam na nartach.... :ico_brawa_01:
wkleje kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 sty 2008, 16:28

Napisałam długiego posta i mi go wcioełooooooooooooooo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Obrazek

Chciałam złożyć Asieńce naszej kochanej życzonka z okazji ukończenia 20 miesiączka życia Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Iza cieszymy się że wróciłaas już do nas
Fajowe fotki.
diem fotki Kourosha śliczne...
Basieńko Asiula tez śliczna jak zawsze :ico_brawa_01:

Kristi dobrze że Nicole już zdrowa, z a to mó Antoniu się rozchorował, dzisiaj zostaliśmy w domku, chociaż u nas już wiosna Obrazek

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

30 sty 2008, 18:26

hej hej


Wszystkiego slodziutkiego, najlepszego, najzabawniejszego ... dla Asienki z okazji mini urodzinek :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Aginka ... dziekuje za adres bloga ... rowniez mam nadzieje,ze iza nie ma tego za zle :ico_haha_01: mialam gdzies zapisany, ale nie potrafie znalezc :ico_wstydzioch:
I dziekujemy za komplementa ... tez uwielbiam oczeta mego syna :ico_haha_02:

iza ... oj babosko ... jak ja Ciebie rozumiem ... rowniez mialam podobne mysli : praca, ciaza , wysjcia ... do ostatatniej chwili nie wierzylam ...dopiero jak lekarz przeczytal mi wyniki bad.krwi ... telepatycznie sciskam Ciebie mocno :ico_buziaczki_big:
Zdjecia z wyprawy super ... jak dla mnie to mieliscie prawdziwa zime ... ja w tym roku sniegu nie widzialam , wiec tam gdzie bialo tam i zima byla ... :ico_haha_01:
A Mateuszek jaki kawaler :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

iwona ... nie wiem co powiedziec, w sumie tez bym sie nieco stresowala, ale z drugiej strony przeciez ''musicie'' sobie ufac ...moj D ostatnio wyszedl kilka 2-3 razy do pub'u ...noca ... z kumplami ...ale po 2 piwach wrocil i jestem pewna,ze nie wyszedl na pordyw :ico_haha_01: zreszta jakby co to :wpale: :wpale: :wpale:
iwonka tez dzieki z amile slowa o moim Misku ... piszesz, ze z niego przystojniak ... ostatnio w bibliotece zobaczyl dziewczynke ( moze z 2 latka miala) i bardzo chcial ja pocalowac do tego stopnia,ze az musialam podejsc do jej mamy i prosic o pozwolenie ... gdy mala ksiezniczka sie zgodzila ... Kourosh cwaniaczek nadstawil poliko i to ona jego cmokla :one:

Kristi ... Ty masz leniwy dzien ... ja tez ostatnio znowu ...tylko bym spala :ico_wstydzioch: sliczne zdjatko Nicoli :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-30, 17:31 ]
milego popoludnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sty 2008, 18:39

Maggie pisze:domku, chociaż u nas już wiosna


ja chcę wiosnę ..... jejku jak mi się ta zima dłuży ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 sty 2008, 19:45

czesc ponownie, my w końcu byliśmy na spacerjku, bop juz wysiedziec nie moglismy :/
Iwonka co do tej sytuacji z wypadami twojego Marcina...to troche cie rozumiem, mój B tez miał kiedys takiego kumpla który nie za dobrze na Niego wpływał, ale na szczeście stosunkowo wcześnie zrozumiał, że ta znajomość nie jest najlepsza i to zostawił.,..
Niewiem moze pogadaj z Marcinem na ten temat....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

30 sty 2008, 20:39

hej baboski dzieki za mile slowa ...marcin wie ze ciezko znosze jego wyjscia z tym kolega ...nawet dzis przed wyjsciem to stwoerdzil....ale wie ze mu sie nie dziwie... no coz nie moge mu zabronic widywac sie z przyjacielem jeszcze z podstawowki....musze byc bardziej wyrozumiala i ufna.....ale jest ciezko kiedys widzialam na ich gadu jak on proponuje ze jak wyjda to sobie zapala trawe ...o to najbardziej drze....marcin wie ze tego bym mu nigdy nie wybaczyla.....moj o 4 lata mlodszy kuzyn wpadl kiesdys w takie towarzystwo...pozniej zmarl...do dzis nikt nie wie czy popelnil samobojstwo czy to narkotyki na dzien wwczesniej imprezie go tak "zalatwily" dlugo nie moglam sie otrzasnac z tego i wtedy marcin byl przy mnie wiec wie jakie jest moje zdanie....ale boje sie wiecie jak to jest jak sobie facet troche wypije to czasami ulega glupim pomyslom kumpli....wierze ze marcin nic takiego mi nie zrobi...
no ok dosyc biadolenia o facetach .... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mamy pieska na "przechowanie " od szwagierki i dzis maly wolal go"chożtu" mniej wiecej mialo to znaczyc chodz tu hihi a jak chce sie przytulac do niego :ico_olaboga: jak do pluszaka hihi ubaw mamy nieziemski

[ Dodano: 2008-01-30, 20:09 ]
ok moj juz zasnal wiec lece obiecalam sobie dzis poszyc na maszynie wiec lecos babos szyc kiecos .....wpadne pewnie jeszcze pozniej a jak nie to kolorowych snow wam zycze baboski moje kofane:)

[ Dodano: 2008-01-30, 20:16 ]
maggie ale jak wklejasz te swoje emotikony? bo skopiowac sie nie daja ...wiesz ja jestem osilek komputerowy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

30 sty 2008, 21:18

Czesc dziewczynki!

diem, Maggie, iza, bardzo dziekuje w imieniu Asi za wszystkie zyczonka i za pamiec, jestescie kochane!!!!

U nas dzisiaj gbyla super sloneczna pogoda, chociaz snieg tez mamy :-) , bylysmy z Asia na 2h na spacerku.

Iza, sliczne zdjecia, no to snieg Wam dopisal :ico_brawa_01:

iwonap pisze:mamy pieska na "przechowanie " od szwagierki i dzis maly wolal go"chożtu" mniej wiecej mialo to znaczyc chodz tu hihi a jak chce sie przytulac do niego :ico_olaboga: jak do pluszaka hihi ubaw mamy nieziemski
_________________



Iwonko, to to macia co robic :ico_haha_02:


Ja wlasnie polozylam Asie spac, mam nadzieje ze zasnie, jeszcze cos sobie duskutuja z misiem hihi

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

30 sty 2008, 21:54

hejj
ale ze mnie gapa..zapomnialam napisac jakie cudowne fotki są waszych szkrabów....Malwinka i jej loczki..czarnulka Asia i przystojniak Kourosh
wszystkie sliczne nasze dzieciaczki

a snieg to tylko na zdjeciach bo robilismy je w harrachowie w czechach..tam rzeczywiscie byl snieg..ale stary i zbity

mati wlasnie lezy w łózeczku i próbuje zasnać ale sąsiedzi są tak głośno że szans nie widzę

[ Dodano: 2008-01-30, 20:57 ]
diem dzieki!!!!!

Mati tez taki całuśnik.....uwielbia...kaze lustro pocałuje...szybe.....misia
w górach bylismy ze znajomymi którzy mieli mirelke o dzien starszą od matusia..on chcial sie przytulac..chcial ja calowac...ale ona mu dac nie chciala :ico_olaboga:
\Mati to taki przytulaczek......do kazdego podejdzie i da buzi

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 sty 2008, 22:39

Dobry wieczorek dziewczynki

Iwonko, wierzymy że Marcin to mądry facet i będzie OK
A z pieskiem musicie mieć miło, szczególnie że Piotruś tak się cieszy :ico_oczko:
Co do emotikonów, to klikasz na emotkę,a na dole masz kod do UBB kopiujesz i wklejasz na nasze TT Obrazek

Antolek usnał bez większych sensacji :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość