lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 lip 2007, 20:24

kamilko nie przejmuj sie... :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: te krostki sa normalne ,a kupke tomus robi zolta przeciez,to wszystko ok ...tak mi polozne mowily...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 lip 2007, 20:32

Dzięki dziewczyny, jesteście kochane.
Już mi się polepszyło. A w dodatku wyczytałam, ze jak jest trądzik to blednie w czasie snu a przybiera na kolorze jak jest gorąco dzidzi lub jest pobudzony. I faktycznie tak jest. Teraz śpi jak aniołek to wszystko wyjaśniało ładnie i nie wygląda już tak strasznie.
A w ogóle to śpi cały dzień. Myślałam, że go zaraz wykąpię, a on obudził sie zjadł i znów dętka. No i co ja mam zrobić? Niech sobie śpi. Albo później wykąpiemy albo zrobimy sobie dzis dzień dziecka bez mycia. Oby tylko w nocy nie nadrabiał aktywności.

Alinko w szpitalu pytaja w jakiej przychodni jesteś i oni informują położną. Do mnie zadzwoniłi sie umówiłyśmy. Nic nie płacisz za to.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 lip 2007, 20:49

Kiedy miałyście pierwszą wizytę połoznej? Sorka, ze tak pytam, ale chciałabym wiedzieć na wypadek gdyby informacja ze szpitala nie dotarła do przychodni. Te strajki....

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

03 lip 2007, 20:54

-indigo-, Słuchaj mam podobne zmartwienie z moim Tomciem, ma krostki bardziej na jednym policzku, więc nie wiem czy to wina mojego żywienia.Ale martwie się jego kupkami, bo są ciągle zielone, jak ostatnio byliśmy u pediatry, jak to zobaczyła powiedziała, tym się nie przejmować!!! :ico_szoking: I jakby to się dłużej utrzymywało to żeby przyjść.Ale my i tak idziemy w pt do niej...Cholerka martwię się...Położna mówiła że te kupki mogą być z niedożywienia, ale nie wydaje mi się.Bo mam pokarm, sprawdzaliśmy ile ja mam pokarmu, laktatorem przez 2 dni,był karmiony z butelki.Mam pokarm Także nie wiem cojest... :ico_placzek:
Albo mój Tomuś lubi zielony, ma zielony pokj, zielone łóżeczko, kocyk... :ico_olaboga:
jasnie pani proszę o wpis jeszcze naszych wymiarów...3100 i 55 cm
pozdrawiam

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

03 lip 2007, 20:54

witam
Chcialam oglosic ze 16.06 przyszedl na swiat Arkadiusz Ratajczak waga 4400 i 61cm porod ciezki trwal 6 i 45 minut. A w sumie to dwa dni poniewaz w piatek dali oxytoc. ale nic sie nie ruszylo rozwarcie mi sie na 3 cm zrobilo i szyjka sie skrocila w sobote przebili pecherz i podali oxyt. Niestety zielone wody, byl po urodzeniu trzymany pod tlenem, tracil cieplote ciala i stwierdzili paraliz splotu barkowego. Dostal 5 punktow a potem juz 8. Okazalo sie ze jest wszystko ok a paralizu nie ma dzisiaj bylismy u kontroli raczka zdrowa.
O samym porodzie opowiadac nie bede bo jak dla mnie bylo to okropne przezycie wrecz traumatyczne i jak maz bedzie chcial kolejen dziecko to ja ladnie prosze o CC.
A co do malego ksywa maruda bo nawet przez sen marudzi jest poprostu ehh co tu duzo pisac pewnie czujecie to samo do waszych pociech. Poprostu patrzac na jego oczy widze w nich cale moje zycie. Niestety pokarmu brak nerwy - klopoty osobiste spowodowaly ze jak mialam pokarm w szpitalu tak sie skonczyl mam cos tam jeszcze daje mu to ale tego jest niewiele. W dzien raczej malo spi za to w nocy zdaza mu sie 5 godzin przesypiac z mezem dzielimy sie karmieniami wiec kazdy z nas jest w miare wyspany.
Polozna byla pediatra zaliczony piersze szczepienie 2.08.
Eh warto bylo czekac te 9 miesiecy.

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

03 lip 2007, 20:59

Ja wyszłam ze szpitala w niedziele, mąż zaniósł do przychodni tą kartkę w poniedziałek, to we wtorek już przyszła położna,a gdyby A zaniósł wcześniej te papiery [nawet niepamiętam? ale to chyba była jedna kartka o Tomku] to była by już w poniedziałek...

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

03 lip 2007, 21:18

agniecha - a ile udaje ci sie sciagnac tym laktatorem z jednej piersi? zielone kupki to na pewno nie sa z niedozywienia, jakby malo jadl to by nic nie robil... moze jesz jakies zielone rzeczy?

[ Dodano: 2007-07-03, 21:23 ]
moja mala usnela po 3 godzinach aktywnosci.. ostatnio jakos nieumiejetnie ssie prawa piers ze boli jak cholera jak zaczyna... ja to mam pecha... lewa tak nie boli... normalnie nie moge sie cieszyc tym karmieniem jak normalny czlowiek :-( ciagle jakis stres....

indigo - ja tez zrobilam zdjecie nozek laurusi - zobaczcie jakie zgrabne :-)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lip 2007, 21:26

ASTRID GRAYLUJE SYNKA!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
PRZYKRO MI ZE TAK CIEZKO BYLO... :ico_olaboga: ALE JAK WIDAC OPLACALO SIE HIHI :ico_oczko:
WKLEJAJ FOTKI MALUSZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-03, 21:28 ]
AVISEK NOZKI SLICZNE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 lip 2007, 21:30

Astrid gratuluję synalka!!!!!!!!!!!!! rEKORDZISTA NA CZERWCÓWKACH :-D :-D :-D pRZYKRO MI, ZE TAKL CIĘZKO cI BYŁO, I ZE mleczko Ci znikło... ale maluch wszystko potrafi wynagrodzić (sama nie wiem, ale pewno niedługo się przekonam :-D :-D :-D :-D )
Avisek Twoja córa prawdziwa modelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

03 lip 2007, 21:31

Jak napiszecie jak sie wkleja zdiecia to z mila checia wam pokaze. Bo wstyd sie przyznac ale nie wiem jak to sie robi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość