Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

07 sie 2012, 20:03

Gosia, ja tam pierniczę tę kasę. JUŻ CHCE RODZIĆ!

Malinowa jak tam??

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 sie 2012, 22:58

zostaniemy przy pzu rodzić też już więcej dzieci nie chcę
Ale są inne ważniejsze świadczenia, o które warto zadbać :ico_sorki: A na ile jesteście ubezpieczeni na życie, jeśli wolno spytać?
ja bym od Pzu zmykała i to szybko. zresztą tak zrobiłam.
Jak pracowałam to miałam ubezpieczenie grupowe, a póżniej przeszłam na indywidualne i w efekcie płaciłam 50 zł i na 11 tys byłam ubezpieczona na życie. Zrezygnowałam. Teraz płacę składkę 57 zł i jestem ubezp na 250 tyś. Tyle że to tylko ubezpieczenie na życie

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 sie 2012, 10:44

moni26, a gdzie się ubezpieczyłaś? Ja mam tyle w PZU grupowym...pewnie jakbym miała sama się ubezpieczyć to ta składka miesięczna byłaby jeszcze raz taka wysoka.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

08 sie 2012, 11:28

moni26, a gdzie się ubezpieczyłaś? Ja mam tyle w PZU grupowym...pewnie jakbym miała sama się ubezpieczyć to ta składka miesięczna byłaby jeszcze raz taka wysoka.
w Ingbank. Tylko tak jak mówię jest to tylko ubezpieczenie na życie, nie ma żadnego procentu np w razie złamania itd. Wysokość mojego ubezpieczenia oraz składka zależała min od wieku. Jeżeli jestes młodsza to składka byłaby mniejsza, albo większe ubezpieczenie.
Moja mama też kiedyś miała grupowe ubezpieczenie w PZU a później przeszła na indywidualne. Płaciła miesięcznie składkę coś koło 25 zł i na 2500 tyś była ubezpieczona :ico_puknij: nie mogła się podnieść, bo jakieś dziwne procedury mają. I zmieniliśmy jej ubezpieczyciela. Jest teraz w Signal Iduna, płaci składkę 25 zł i na 10 tyś jest ubezpieczona, ale do tego ma procent za uszczerbek na zdrowiu, albo za operację czy pobyt w sanatorium

Powiem tak, do każdego ubezpieczyciela można się przyczepić. Akurat ja mam doświadczenie w wypłatach odszkodowań majątkowych. Wiem jak to wygląda w Warcie, Allianzie i PZU. Najlepiej wypada Alianz. W warcie się trochę polepszyło, bo kiedyś to było tak: Odmowa, a jak klient zrobi odwołanie to dopiero będziemy myśleć. A o PZU to nadal szkoda mówić :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 sie 2012, 12:57

moni26, np odszkodowanie ac w PZU dostałam bardzo szybko. Koleżanka miała wypadek tydzień wcześniej to czekała na ac bardzo długo. Ale nie pamiętam gdzie ubezpieczała, na pewno nie w PZU.
A ubezpieczenie na życie wysokości 2,5 tyś to jakaś kpina :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 sie 2012, 13:44

Tyle że to tylko ubezpieczenie na życie
no ja jednak wolę takie całościowe. Takie ubezpieczenie tylko na życie to byłam przez ing w Europa Europa płaciłam procent od kwoty kredytu czyli około 40zł wtedy no i w razie śmierci bym miała kredyt spłacony.
W PZU chyba tylko 8 tysięcy. No ale mi bardziej zależało na tych dodatkach za urodzenie dziecka itp, jak się orientowałam to w indywidualnych ubezpieczeniach nikt nie dawał za urodzenie dziecka.
Byłam kiedyś ubezpieczona w Commercial Union no i jak miałam wypadek to mama się starała o pieniądze i normalnie cyrk jak przez rok czasu z agentem nie dało sie umówić. Szkoda gadać wszystkie firmy dobre jak się płaci a jak one mają płacić to już ciężej.
'
Karo-22 a Ty w jakiej firmie pracujesz?

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

08 sie 2012, 16:23

gosia888, ja nie jestem przedstawicielem żadnej firmy ubezpieczeniowej, czy jakiejś innej finansowej, tylko pracuję w firmie Idea Financial Group i zajmujemy się szeroko pojętymi finansami osobistymi i nie jesteśmy z żadną inną firmą związani kapitałowo, dzięki czemu jesteśmy obiektywni i wybieramy z rynku takie oferty, które według nas są najbardziej korzystne i nimi dysponujemy. Zajmuję się ubezpieczeniami na życie, ubezpieczeniami majątkowymi (domy, mieszkania), ubezpieczeniami aut, funduszami inwestycyjnymi, czyli zabezpieczaniem siebie na emeryturę, lub dzieci na przyszłość (na czas studiów, wesele, mieszkanie itp).
Jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie, to mamy w ofercie Concordię i Generali.
PZU ma w większości wysokie stawki, a niskie świadczenia.

Gdyby któraś z Was była zainteresowana jakimś produktem, to zapraszam na PW, udzielę więcej informacji :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

08 sie 2012, 21:33

jak się orientowałam to w indywidualnych ubezpieczeniach nikt nie dawał za urodzenie dziecka.
dokładnie, ale my nie mamy innego wyjścia jak tak się ubezpieczyć. Chciałam abyśmy się jakoś zabezpieczyli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

08 sie 2012, 22:07

A my mamy w indywidualnych ubezpieczeniach opcje ze świadczeniem za urodzenie się dziecka. :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

08 sie 2012, 22:22

karo a co mogłabyś mi polecić? bo zawsze mogę przecież zmienić
i też jakieś konkretne ubezpieczenie dla teściowej :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość