Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 lip 2007, 11:41

U mnie tż krostki jakby bledsze dzisiaj i kupa ładna i ja szczęśliwsza.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lip 2007, 12:06

Aniu trzymamy kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nareszcie coś ruszy na tych czerwcówkach, kurde wszystkie tak przeterminowane, ze zaraz zacznie śmierdzieć :ico_smiechbig:

Avisek jak masz mozliwość odpocznij sobie chwilkę, współczuję kłopotów....

Kamilko gratuluję Tomcia, ze zaczyna się bawić :ico_oczko: to znaczy ze około 1 miesiąca zycia mozna maluchowi kupić matę edukacyjną :-D :-D moze to będzie sposób na chwilkę dla siebie :-)

Ufffffffff pociueszyłyście mnie, ze mozna jeść broukły (tfu-tfu-tfu, zeby nie zapeszyć ani Wam ani sobie) . Matko fajnie, ze ja tak w ostatniej kolejce rodzę, będę mądrzejasza :-D :-D :-D ale pewno i tak jak coś pzryszpili, będę po tysiąc razy pytać :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 lip 2007, 12:24

Tak Tomeczek spał wczoraj hihi. Minka małej świnki:
Obrazek

A to dzisiaj:
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-04, 12:26 ]
Alinko na matę jeszcze za wcześnie. Ja mm bo mały dostał od mojej siostry, ale jeszcze musi zaczekać, bo na razie to pierwsze reakcje i jeszcze takie leniwe.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 lip 2007, 12:38

Hej!
U nas zaczynaja sie chyba kolki- druga noc z rzedu do nonono. Zasypialam na siedzaco podczas karmienia Malego, a ten stekal i krzywil sie.. Cala noc pokupce ani sladu, boli go brzuszek bo kuli nozki i steka w nieboglosy. :ico_olaboga: :ico_noniewiem: ja juz nie wiem co mam robic. Biedny - tak sie meczy.. A ja z nim oczywiscie. I to wcale nie przez jedzonko, bo wczoraj jadłam lekkie rzeczy i malutko.. Pilam herbatke tylko mietowa, a tak to wode.. I kur... dalej jestzle :ico_olaboga: zaczynam swirowac. Zadzwonilam do lekarki i dopytałam -kazała kupic espumisan w aptece i dawac po dwie kropelki - pogoda cholernie paskudna, szaro i deszczowo, wiec z mojego zadupia nie moge sie ruszyc -a do apteki 3 km!!! :ico_noniewiem: Dzieki Bogu mama ma wolne jeszczedzis,wiec wlasnie ruszyła po kropelki.. Mam nadzieje ze pomoga, bo nie moge sie ruszyc z pokoju na krok, jadlam kanapke w biegu, herbate w biegu, siedze w pizamie z tłustymi wlosami, nieumyta i niewysikana :ico_puknij: :ico_noniewiem:
I wez tu człowieku ciesz sie maciezynstwem.. :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-04, 12:40 ]
Ciekawe co z Ania- czytałam ze zaczeły odchodzic wody, a ona kładła sie spac :ico_olaboga: ojjj ciekawe jak sie to skonczyło.. Moze juz cos wiadomo!?

Mały chyba poszedł w kime na chwile- biegne do lazienki chociaz sie opłukac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 lip 2007, 12:56

Juli znam ten ból. Dzis też jedz lekko i nie jedz nabiału, może pomoże. U mnie od kiedy ograniczyłam jakby lepiej.
A teraz cię zasmucę. Mi teżlekarka poleciła espumisan, kupiłam i już miałam podać, ale mam manię czytania ulotek i tam piszą wyraźnie, że podawać powyżej 1 miesiąca. I nie dałam. Bałam się.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 lip 2007, 12:57

kurde ja to panikara jestem,jak mi wody odeszly to po 15 min bylam juz w szpitalu :ico_olaboga: ale moje byly na dodatek zielone :ico_placzek: to dodatkowo stresa mialam ,bo nie wiedzialam dlaczego ????????????????kamilko Tomus sliczny :ico_brawa_01:
ata minka bardzo mi sie podoba :-D wyglada tak slodziutko :ico_brawa_01: juli wspolczuje,moj nie ma kolek,ale juz druga noc marudzi,ale ta to przeszdl samego siebie,jak mu daje cyca i nie daj boze mu wypadnie,to normalnie warczy ze zlosci :ico_szoking: takiego wkurzonego go jeszcze nie widzialam....cala noc nie chcial spac w lozeczku...ja wiem,ze dzieci nie lubia spac sama,ale ja przez niego chodze nieprzytomna... :ico_olaboga: myslalam,ze chociaz w dzien pospi...a tu nic.dobrze,ze lubi smoka ,bo jak ssie to jest spokoj i teraz mu dalam,ale czasami wypluwa i w ogole nie chce :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 lip 2007, 12:57

Czesc Dziewczynki widze ze watek sie bardziej ruszyl bo mialam 4 strony do nadrobienia :ico_szoking: wczoraj bylismy z dzidzia u brata ale Arus urosl mowie wam normalnie szok :ico_szoking: a jak biega ho ho,bacznie ogladal Wiktorie i ja dotknal w nozke i sie smial kochany szkrab :-D Kamilka nie smutaj sie jestes dibra mamusia kazdy ma lepsze i gorsze dni dasz rade :ico_oczko: ASTRID GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Aniu trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod :ico_oczko: mi polozna mopwila ze jak dziecko ma zielone kupki to znaczy ze cos zjadlismy i dziecku to nie spasowalo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 lip 2007, 13:11

jezu ale sie dzis kiepsko czuje a spac nie moge... chwilowo mam dosc...

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

04 lip 2007, 13:41

ja nadal Dwa w Jednym :ico_ciezarowka:

wróciłam właśnie z KTG ze szpitala
w poniedziełek mam sie stawić o 8 rano na wywołanie jeśli NIC sie nie ruszy...
a nie licze już na to....

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 lip 2007, 13:42

avisek, słuchaj z tym laktatorem! to jak robiłam to z jednej piersi sciągałam 50,60 ml raz 70 mi się udało sciągnąć...
A zielone kupki ma już mały tydzień,pójdziemy teraz do lekarza to może coś poradzi...
Położna tak gadała o niedożywieniu, bo jak była pierwszy raz to pytała mnie o piersi, to ja jej powiedziałam że nie czuję jak się piersi napełniają i to przez to! A teraz czuję, którą pierś mam pełną a którą ostatnio karmiłam...
Moje maleństwo od samego początku śpi w swoim łóżeczku, bo tak chcieliśmy...żeby się nie męczyć później z oduczaniem...Nie jesteśmy z mężem zwolennikami spania z dzieckiem...chociaż prawie wszyscy znajomi tak robiąi robili, co przypłacili problemami małżeńskimu...
pozdrawiam. Tomek woła jeść..
wczoraj mi przywieźlikuchnie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość