Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

16 gru 2008, 14:55

CleoShe pisze:To chyba kwestia przyzwyczajenia.. wiadomo z początku będzie płacz ale po jakichś kilku dniach się przyzwyczai.

chyba tak, ale też musisz być konsekwentna i nie brać go jak będzie płakał...bo jak będzie wiedział, że go weźmiesz to już lipa...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 gru 2008, 15:02

Klaudia ja na urodzinach mialam tort i ciasto a dla dzieci jeszcze paluszki i kruche ciasteczka tylko ze u mnie byly same maluchy do tego mialam dwie salatki takie na szybko robione jedna z pory a druga z ryzem i tunczykiem do tego zimna plyta ale tylko tak troszke dalam

co do spania to aniulka ma racje jezeli postanowisz ze ma zasypiac w lozeczku to niewiadomo jak mocno bedzie plakal nie mozesz go wziasc az w koncu sia przyzwyczai u nas trwalo to ok 2 tygodni

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

16 gru 2008, 15:12

iwona83 pisze:Klaudia ja na urodzinach mialam tort i ciasto a dla dzieci jeszcze paluszki i kruche ciasteczka tylko ze u mnie byly same maluchy do tego mialam dwie salatki takie na szybko robione jedna z pory a druga z ryzem i tunczykiem do tego zimna plyta ale tylko tak troszke dalam

No ja na roczek będę robić takie tradycyjne potrawy, sałatka, bigos, leczo...a na szybko to może koreczki dla dorosłych...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 gru 2008, 16:02

Assik tak mysle ze jakbys chciala w okolicach czerwca znowu diete robic to ja chetnie dolacze wiem ze tam trzeba przerwe 2lata no ale ja jej nie stosuje tak jak tam pisze no bo dwie kawy dziennie pije

[ Dodano: 2008-12-16, 15:03 ]
aniulka8503 pisze:No ja na roczek będę robić takie tradycyjne potrawy, sałatka, bigos, leczo...a na szybko to może koreczki dla dorosłych...


gdybym byla w polsce i robila dla rodziny to tez bym sie bardziej postarala z jedzeniem

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

16 gru 2008, 16:08

iwona83 pisze:gdybym byla w polsce i robila dla rodziny to tez bym sie bardziej postarala z jedzeniem

No tak, też racja...
A ja to wręcz muszę zrobić wszystko ładnie, bo roczek jest razem z parapetówką :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

16 gru 2008, 16:12

Z tym spaniem to wiem, że trzeba być konsekwentnym :ico_oczko: Pamiętam kiedyś położna mówiła jak dziecko nauczyć zasypiać samemu.

iwona83 pisze:Klaudia ja na urodzinach mialam tort i ciasto a dla dzieci jeszcze paluszki i kruche ciasteczka tylko ze u mnie byly same maluchy do tego mialam dwie salatki takie na szybko robione jedna z pory a druga z ryzem i tunczykiem do tego zimna plyta ale tylko tak troszke dalam

Same maluchy? Bez rodziców?
U mnie miałabyć jeszcze jedna koleżanka z synkiem, ale niestety do Polski jadą więc dużo nie będzie... więcej dorosłych wyjdzie niż dzieci.
Jakąś sałatkę rzeczywiście może wymyślę..

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 gru 2008, 16:27

CleoShe pisze:Same maluchy? Bez rodziców?


byli rodzice i to wlasnie ze wzgledu na nich robilam jedzenie bo dzieciaki prawie nic nie jadly

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 gru 2008, 16:28

jesteś najlepszą matką jak może być dla Uli oraz najlepszą żoną dla Jarka,

Dziękuję Ci bardzo za tak miłe słowa :-)
kurcze i ona tyle zjada :ico_szoking: ja nie chcę dawać więcej niż 210wody bo może ciężko mu późne będzie spać z takim przepełnionym brzuszkiem a Ula tyle szama, dzisiaj chyba zrobię mu w takim razie więcej, napewno nie pogardzi.

Nie :-) Wciąga ok 200-250ml :-)
CleoShe pisze:Jak ja mam go przekonać do jedzenia?

Może próbuj różnych smaków...
iwona83 pisze:co do spania to aniulka ma racje jezeli postanowisz ze ma zasypiac w lozeczku to niewiadomo jak mocno bedzie plakal nie mozesz go wziasc az w koncu sia przyzwyczai u nas trwalo to ok 2 tygodni

Też mnie to czeka.... 2 tygodnie :ico_olaboga:

Ula właśnie z drzemki wstała...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 gru 2008, 16:50

pinko pisze:Też mnie to czeka.... 2 tygodnie :ico_olaboga:


powodzenia

majeczka spala dzisiaj ponad 2h ale chyba nie idziemy na spacerek bo zimno jest

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 gru 2008, 17:45

Artur ostatnio nie che popołudniu usypiać, dzisiaj krzyczał prawe godzinę i dałam za wygraną bo dziadek tym razem przyszedł i zaczął mówić że go do nerwicy doprowadzimy, że on nie musi tyle spać.
Z jednej strony fakt ale z drugiej jak on nie uśnie drugi raz to się słania koło 18-tej już na noc a rano o 12-tej też już niewie co robić i usypia szybko. Muszę go chyba jednakk przestawić na tą jedną drzemkę :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość