Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lip 2007, 13:43

Wpadłam szybciutko napisać wieści od Ani!!!!!! Jest w szpitalu i podają jej oksytocynę, ale narazie skurcze są słabe i rozwarcie niewielkie.
Aniu jesteś na dobrej drodze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Napisałam jej ze trzymamy za nią kciuki i czekamy na wiadomości :-) :-) :-) :-) :-)

[ Dodano: 2007-07-04, 13:47 ]
Aha mam takze smsa od Leatki :ico_oczko:
Pisała, ze u niej wszytsko w porządku, a jej nieobecność spowodowana oczywiście Franusiem, który nauczył się, ze nie musi tylko spać i jeść :-D :-D :-D :-D (cwaniaczek) chce zeby do niego mówić i nie daje naszej Leatce ani chwili czasu na TT :-) Obiecała wpaść do nas i coś napisać :-)
Leatko czekamy :-D :-D :-D :-D

A teraz lecę czytać posty :-D

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

04 lip 2007, 13:48

Hej dziewczyny! Alinko dzięki za smska to miło że ktoś jeszcze pamięta o starej zapyziałej mamuśce :ico_sorki: postaram się częściej wpadać. Niestety nie wiem kiedy zdołam nadrobić zaległości sprzedałam Franka na chwilę teściowej i mam chwilkę przed komputerem.

Te kolki to rzeczywiście straszne. Ja też daję mu espumisan i naprawdę szybko pomaga, oprócz tego brzuszek smaruję maścią majerankową i kładę ciepłą pieluszkę. Wczoraj strasznie płakał pewnie dlatego że jadłam kalafior - nie wiedziałam że też zakazany :ico_wstydzioch: na szczęście po kropelkach mu przeszło.

Dziś czekam na położną powiedziała że będzie rano i jeszcze jej nie ma a ja nie mogę się ruszyć z domu. :ico_zly:

W sobotę Franek był ze mną na panieńskim chyba pierwszy i ostatni raz hihi potem to chyba jedynie jako striptizer hihi. Zadowolony był - tyle babek go przytulało hhihi. Za tydzień w sobotę idziemy na wesele - ciekawe jak się będzie zachowywał u cioci

a ten pępek uparciuch jeszcze mu odpaść nie chce, położna oglądała i powiedziała że wszystko w porządku i że nawet 6 tygodni może go mieć :ico_szoking:

Znaleźliśmy wczoraj fajną salę na chrzciny, z bogatym menu i za 70zł od osoby. Tyle tylko że w sali na dole są urodziny 50 z orkiestrą. Ale tak sobie myślę że będziemy mieć darmową muzykę a na panieńskim Frankowi nie przeszkadzał gwar i głośna muzyka, więc może nie będzie źle?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lip 2007, 13:56

Kamilko Tomuś jest słodziuśki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a te oczyska jakby po Tobie miał, co ;) Całuśny jest :-D :-D :-D :-D

Juli starsznie Ci współczuję... trzymaj się dziewczyno :ico_oczko: wyobrazam sobie jak się matce kraja serce kiedy maluch cierpi :ico_placzek:

Lucy widzę, ze Oliwierek pokazuje chrakterek hehe dobre z tym warczeniem na cyca :-D :-D :-D

Agniecha, ja mam podobne zdanie jak Ty, ze dziecko nie powinno spać z rodzicami, bo potem to nie da się oduczyć... Narzaie mam teorię,ze mała nie będzie z nami spała, ale nie wiem jak to u mnie wyjdzie w praktyce... ech... Ale mam kilku znajomych co mają oooooooogromne kłopoty dlatego, ze spali razem. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: dzidzie lubią spać z mamą, bo w zyciu płodowym mieli tak fajnie, ciasno i ciepło... Oj cięzko i małym i nam...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 lip 2007, 14:31

hej jestem.. :ico_ciezarowka: . mialam nadzieje, ze w nocy cos sie zacznie.. :ico_noniewiem: po raz pierwszy stwierdzilam, ze chce juz rodzic... :ico_szoking:
chyba perspektywa wywolywanie tak na mnie podzialala.... :ico_olaboga:
a tu nic :ico_olaboga:
a teraz jeszcze ryczalam :ico_placzek: adamowi do telefonu :ico_puknij: bo cos mi tu wczoraj kombinowali z kablami i net mi nie zachulal... :ico_olaboga:
wkurzylam sie... :ico_zly: . kombinowalam i plakalam ze zlosci :ico_puknij:
myslalm, ze moze nawet urodze.... :ico_oczko: ale kicha.. :ico_olaboga:

wlasnie tez dostalam rano smska od ani. :ico_brawa_01: .. pewnie juz dzis bedzie po wszystkim hihi wreszcie!!!! :ico_brawa_01: a ja za dokladnie tydzien.... :ico_oczko:
watpie zeby cos sie wydarzylo do tego czasu... :ico_placzek:
jzu dzis mialam sny.. :ico_spanko: ze leze w szpitalu itd i wcale mi tam dobrze nie bylo.... :ico_placzek:

jakis taki nastroj dzis bleee.... :ico_placzek: pospalam rowne 12 godz!!! :ico_szoking:
i wstalam bez humoru :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 lip 2007, 14:33

Witam my bylismy dzisiaj na spacerku i zlapal nas deszczyk :ico_oczko: ale Marcinkowi to nie przeszkadzalo spal smacznie a teraz zjadl i spi dalej. Musze sie pochwalic ze dzisiaj w nocy spal 4.5 h pierwszy raz mu sie zdarzyło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lip 2007, 14:36

Ja mam na 16-tą KTG, zobaczymy...
Kurde ale sie rozpadało... a ja wysłałam Karola na bazarek po owoce i bób... rowerem!!!!!!!!! matko ale wróci mokry i zły :ico_chory: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: muszę przygotować plan udobruchacyjny :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 lip 2007, 14:48

:ico_smiechbig:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 lip 2007, 15:05

madziu zazdroszcze ci tych 4,5 h he he a madziorce 12 :ico_szoking: ale juz sie chyba do niespania przyzwyczajam ....rano paracetamol nabol glowy i czuje sie jak bym spala cala noc hi hi
agniecha ja nie chce z malym spac,ale on sie tak wydziera,ze w koncu biore go do lozka,nie chce znim spac,bo sie boje,ze mu cos zrobie niechcacy :ico_olaboga: i cala noc go odkladam i tak w kolko :ico_puknij: a on sam nie chce...a juz bylo dobrze i teraz znow to samo :ico_olaboga:
marcinekprzystojniak i na duzego wyglada :ico_brawa_01:
aniu zycze lekkiego porodu :ico_tort:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 lip 2007, 15:17

Lucy raz sie zdarzylo tylko 4.5 :-D a Marcinek rosnie jak na drozdzach :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 lip 2007, 15:40

No Madzia fakt, Marcinek przystojniacha. Będą nasi chłopcy na balety razem biegać i laski podrywać hihi...

Ja w nocy Tomka nie biorę do łóżka, ale mam to szczęście, że on ładnie zje i zasypia. Za to rano jak Jarek wychodzi do pracy to przynosi mi go i razem leżymy sobie. On zjada cycusia i przytulony kima. Ale to ok 9-10 rano więc luzik. Taki układ może być, pasuje mi.

[ Dodano: 2007-07-04, 17:09 ]
Kurcze ja nie wiem co sie ze mną dzieje? Brzuch mnie od paru dni pobolewa jak na okres tylko tak bardzo leciutko tli, a teraz patrze a na podpasce jakby ślady krwi, ale też takie rozwodnione i kilka kropelek. Czyżby to już okres :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość