Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

08 gru 2008, 19:16

a to moja zimowa panienka
na mamusia niezly moherek corci zalozylas :ico_haha_01: słodko :ico_brawa_01:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

08 gru 2008, 19:36

ale się świątecznie zrobiło... niech Anuszka choinki rozdała, Sylwia skierowała nas na świateczną wyprzedaż cobyśmy dzieciaczki poubierały :ico_brawa_01: Jeszcze tylko niech któraś kolędy zacznie grać lub śpiewać :ico_sorki: I śnieg niech pada.... I poprosze zapas pierniczków i jemiołę pod sufit :-D I ten zapach - ten specyficzny zapach choinki zmieszanej z aromatem wigilijnych potraw... Eh...aż się rozmarzyłam... Przed nami pierwsze święta z naszymi smykami - pierwsze i dlatego tak cudowne, tak inne...

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 gru 2008, 19:39

Przed nami pierwsze święta z naszymi smykami - pierwsze i dlatego tak cudowne, tak inne...
oj to prawda, dlatego będą wyjątkowe... :-) Teraz juz świeta bedziemy robily przede wszystkim pod katem dzieci i dla nich... :-) i bedzie tyle radosci, wszystko dla nihc nowe, tajemncze, magiczne... :-) oj przydalby sie snieg... a pronozy pogody niestety go nie zapowiadaja... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 gru 2008, 19:42

Nie no laski ponad godzinę Was czytam :ico_szoking: i już nie pamiętam co miałam pisać :ico_olaboga:

Acha Basiu ty sie nie zamartwiaj że Zuzolek nie gada i nie raczkuje ma jeszcze na wszystko czas moja pani neurolog zawsze mi powtarza że w normie jest tak dziecko samo siedzi jak ma 8 miesiecy 10 -12 raczkuje a po roczku dopiero zaczyna chodzic przy meblach i jest to naprawde wszystko w normie a z resztą powtarza mi zawsze że lepiej dla dziecka kregosłupa jest im później tym lepiej ( wiec ja sie nie martwie nic na siłę) , kregosłup bedzie silniejszy i wtedy dziecko samo bedzie raczkowac i chodzic nie bedzie miało wad postawy.

A co do mówienia tak jak kiedyś pisałm różnie dzieci maja jedne mają lekką mowe a innym dłużej to przychodzi.

Franusiowi już sie udaje powiedzieć tatuś , dzidzia a może dziadzia , baba , mama , tata , dada.

Sliczne małe mikołaje wszystkie zdjęcia cudowne.

tak pisze chaotycznie ale co mi sie przypomni co pisałyście to odpisuje.

Mika chyba nie ma małrzeństwa bez kryzysu ja z moim męzem jesteśmy ze sobą 10 lat a 2 lata po ślubie czesto były kłótnie ale kryzys poważny mieliśmy jak sie Franuś urodził ja zamiast mieć najpiękniejsze wspomnienia z tego okresu to chciałabym zapomnieć krzywde jaką mi mój mąż zrobił ( nie fizyczną ) ale niestety zawsze to wraca przy najmniejszej sprzeczce. Ale wiecie wczoraj był na mnie obrażony bo w sobotę byłam u fryzjera a wczoraj jechałam do szkoły wiec mi co chwilę docinał rano że dla jakiegoś fagasa sie na ładnie zrobiłam :ico_puknij: , dobrze wiedziec ze jest o mnie zazdrosny :ico_wstydzioch: .

[ Dodano: 2008-12-08, 18:45 ]
Przed nami pierwsze święta z naszymi smykami - pierwsze i dlatego tak cudowne, tak inne...
prawda już teraz bedziemy przekazywać naszym pociechą tradycje świąt. :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

08 gru 2008, 19:59

Franusiowi już sie udaje powiedzieć tatuś , dzidzia a może dziadzia , baba , mama , tata , dada.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

08 gru 2008, 20:35

Mam już posprzątane na dziś, Tosia wykąpana śpi w łóżeczku - jak już się na brzuszek przekręci to zmykam do wanny na ciepłą pachnącą kąpiel, zarzucę sobie rewitalizująco - nawilżająca maseczkę na ryjek i posufituję chwilkę. A potem zapatulę się w koc przed tv i zamoczę stópki w gorącej kąpieli i będę popijać likier kokosowy :-D wstyd się przyznać, ale zapuściłam się przez chorobę Tosi - nie mialam potrzeby wychodzić z domu, więc i brwi zarośnięte i cera nie taka... a od zimna znów się noga odzywa :ico_placzek: Chyba będzie trzeba pójśc do ortopedy na małą randeczkę :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-12-08, 19:36 ]
Franusiowi już sie udaje powiedzieć tatuś , dzidzia a może dziadzia , baba , mama , tata , dada.
maly gaduła :ico_brawa_01: Asiu pewnie duma Cę rozpiera jak mówi "mama" :-D Cudowne uczucie....

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

08 gru 2008, 20:46

zmykam do wanny na ciepłą pachnącą kąpiel, zarzucę sobie rewitalizująco - nawilżająca maseczkę na ryjek i posufituję chwilkę. A potem zapatulę się w koc przed tv i zamoczę stópki w gorącej kąpieli i będę popijać likier kokosowy
chyba dzisiaj tez podobnie zaszaleje zaszaleje... synus tez juz spi a ja mam juz wszystko gdzies :-D ide pod prysznic a potem sie wybycze przed tv :ico_brawa_01:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

08 gru 2008, 20:50

chyba dzisiaj tez podobnie zaszaleje zaszaleje... synus tez juz spi a ja mam juz wszystko gdzies :-D ide pod prysznic a potem sie wybycze przed tv :ico_brawa_01:
szalejmy, szalejmy - młode jesteśmy, więc inwestujmy w siebie i kuśmy tych naszych panów :-D Niech widzą co mają do stracenia :-D
<poszła do wanny zaopatrzona w książkę>

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

08 gru 2008, 21:08

jejku ale wasze dzieci chodza wcześnie spać. Moja właśnie sie kąpie z tatusiem

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 gru 2008, 21:57

moj tez juz spi od pol godziny, zasnal przy butli :-)

tez idę do wanny, apotem piwko przy kompie :-)

posprzatalam dzis troche... tak powoli swiatecznie...

[ Dodano: 2008-12-08, 21:00 ]
Aha, zapomnialam dodac, ze Zirafka worcila dzis do pracy i maja jej podlaczac neta wkrotce, wiec penwie niedlugo wroci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość