Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 gru 2008, 22:02

franuś też już śpi :ico_brawa_01: powygłupiał sie z tatusiem na łóżku szybkie myju myju cycuś i śpi.
Asiu pewnie duma Cę rozpiera jak mówi "mama" Cudowne uczucie....
_________________
najcudowniejsze uczucie w świecie :-D i jeszcze to że wczoraj jak byłam w szkole a on był z P. i babcią to ciągle wołał mama a ostatnio to ciągle tata a teraz mama i mnie szuka wzrokiem :ico_brawa_01: . Wiec już wie kim dla niego jestem.

pokarze wam próby do raczkowania frankiego.
Obrazek
Obrazek
kolejna próba
Obrazek
Obrazek
i bam...lepiej na pleckach
Obrazek
Obrazek
na miększym podłożu :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
zaraz ją złapie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i zbnowu bamm
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-12-08, 21:04 ]
Aha, zapomnialam dodac, ze Zirafka worcila dzis do pracy i maja jej podlaczac neta wkrotce, wiec penwie niedlugo wroci
jak fajnie czekamy na nią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 gru 2008, 22:09

Marcys dopiero usnal, ja niestety nie moge sobia za bardzo pozwolic na piwko, a ostatnio nawet maialm ochote na wodke :ico_szoking: absoluta waniliowego - pilyscie??

Anuszka a jak odnalazlas zirafke?? co sei z nia dzialo??

super Franio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na pierwszym zdjeciu wyglada jak maly rozrabiaka :-D

[ Dodano: 2008-12-08, 21:15 ]
przygotowalam goraca wode w termosie, odmierzona kaszke i butelke, jak maly sie przebudzi na karmienie, sprobuje mu wcisnac, trzymajcie kciuki aby wypil :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-08, 21:25 ]
nikogo nie ma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 gru 2008, 22:30

emilia7895, jestem :-)

bede trzymać kciukasy by Marcelek się nie zjarzył co mama mu daje i ładnie wypił.

a co do wódki to jeszcze nigdy nie miałam w ustach kieliszka czystej wódki :ico_wstydzioch: sam zapach mnie odrzuca drinka owszem wypije ale samej wódki nigdy bleee.

[ Dodano: 2008-12-08, 21:32 ]
A jak myślicie czy dobrze Franek kombinuje ? z takiej pozycji zacznie raczkować ? On nie bardzo wie jak to zrobic by nóżki podkórczyć i żeby szły za rączkami :ico_olaboga:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 gru 2008, 22:33

ja w sumie tylko ta waniliowa lubie sama :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-08, 21:35 ]
Asiu ja wlasnie pisalam kiedys, ze Marcel robil dokladnie tak jak Franio teraz
wiec mysle ze obaj zaczna raczkowac, Marcys juz wczoraj zrobil kilka kroczkow raczkowania i dzis powtorzyl

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 gru 2008, 22:38

Sliczny jest Franuś......

Zirafka sama napisala do mnie z pracy :-) miala remont i dopiero teraz beda jej podlaczac neta :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 gru 2008, 22:44

juz sie nie moge doczekac kiedy wroci, ciekawe jak Kubus :-)

[ Dodano: 2008-12-08, 21:45 ]
ja zmykam sie polozyc, bylam dzisiaj sama z malym i padam na pyszczek :ico_oczko:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

08 gru 2008, 22:52

jejku ale wasze dzieci chodza wcześnie spać.
no ja od początku konsekwenta byłam - 19:00 kąpiel, cycuś (potem butla) i nyny. No i terz mam jak mam :ico_brawa_01:
ciągle wołał mama a ostatnio to ciągle tata a teraz mama i mnie szuka wzrokiem :ico_brawa_01: . Wiec już wie kim dla niego jestem.
Tosia wie, że tata to tata i jak go widzi to suszy zęba i woła "tata", jak P. dzwoni z pracy to na dźwięk telefonu (konkretnie dzwonku połączenia z męzem) woła "tata" i jak coś od niego chce to też podchodzi i "tata". I "be" i "hau"(znaczy się pies) wie co jest i potrafi to nazwać. "ato" powtórzy jak jej powiem "powiedz auto". Dzisiaj co załapała z tym "oć" i "daj" co kojarzy kiedy powiedzieć :-D a reszta to tak gada żeby pogadać. "mama" to mówi jak jej się uda, a jak coś ode mnie chce to woła "maa". Ostatnio robi tak, że się do mnie przytula do twarzy, liże mnie i mówi "ma" i się śmieje. No ale i tak jestem z niej dumna, że juz potrafi tatę nazwać tatą, psa hauem, ociać potrafi i prosić też, i że jak czegoś nie wolno to powie "be". Wg mnie na prawie dziewięciomiesięczne dziecko to i tak dużo świadomie mówi.

Moja mama wczoraj stwierdziła, że Tosi buzia się nie zamyka - albo je, albo gada :-D

asiab, pozycja do raczkowania idealna :ico_brawa_01: Niebawem będziesz nam się żalić, że za Franiem nie nadążasz :-D
sprobuje mu wcisnac, trzymajcie kciuki aby wypil
będzie dobrze, zobaczysz. My trzymiemy mocno kciukaski.
a co do wódki to jeszcze nigdy nie miałam w ustach kieliszka czystej wódki
ja mam tak, że raczej wogóle mi alkoholizm nie podchodzi. Muszę mieć dzień. Piwo to masakra. Wypiję tylko zimne z sokiem, reddsa albo desperadosa. A wódka? Miałam okres, że piłam "na żywca" - tzn. bez popicia i przegryzienia. I tylko tak mogłam pić. A teraz to tylko w drinkach. Dzisiaj np. piłam Basilio z mlekiem skondensowanym <mniam>

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

08 gru 2008, 23:34

no ja od początku konsekwenta byłam - 19:00 kąpiel, cycuś (potem butla) i nyny. No i terz mam jak mam
w sumie to ja wolę żeby poźniej poszła spac a żeby nie wstawala o 6 tylko chociaż o 8 :-D
A jak myślicie czy dobrze Franek kombinuje ?
według mnie dobrze kombinuje. Moja trochę inaczej robila bo jej nogi chodziły a nie mogla zalapac że to i ręce muszą chodzic ale po jakimś tygodniu ćwiczeń załapala.
a co do wódki to jeszcze nigdy nie miałam w ustach kieliszka czystej wódki
a ja az wstyd sie przyznac ale jż wypilam tyle, że chyba bym sie wykąpała. Juz za młodu impreki, osiemnastki, dyskoteki i tak sie zbierało a szczerze powiem, że za kołnierz nie wylewalam :ico_wstydzioch: . Ja z nowu nie bardzo lubie piwo pic bo chce mi sie po nim czesto siku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-08, 22:36 ]
Tosia wie, że tata to tata i jak go widzi to suszy zęba i woła "tata", jak P. dzwoni z pracy to na dźwięk telefonu (konkretnie dzwonku połączenia z męzem) woła "tata" i jak coś od niego chce to też podchodzi i "tata". I "be" i "hau"(znaczy się pies) wie co jest i potrafi to nazwać. "ato" powtórzy jak jej powiem "powiedz auto". Dzisiaj co załapała z tym "oć" i "daj"
Malgośka to Twoje dziecko to jakiś geniusz normalnie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-08, 22:41 ]
Aha, zapomnialam dodac, ze Zirafka worcila dzis do pracy i maja jej podlaczac neta wkrotce, wiec penwie niedlugo wroci
NARESZCIE :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ciekawe co u kubusia i zirafki

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 gru 2008, 23:42

Malgośka to Twoje dziecko to jakiś geniusz normalnie :ico_oczko:
zauwazcie, ze kazde z naszych dzieci ma jakies swoje mocne strony, nie? :-) i to jest piękne i w tym powinnysmy sobie kibicowac ( zreszta w moim mniemaniu tak robimy ) i z tego byc dumne :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

08 gru 2008, 23:45

zauwazcie, ze kazde z naszych dzieci ma jakies swoje mocne strony, nie? i to jest piękne i w tym powinnysmy sobie kibicowac ( zreszta w moim mniemaniu tak robimy ) i z tego byc dumne
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mądrze gadasz

[ Dodano: 2008-12-08, 22:47 ]
każde dziecko jest inne i nie ma co porownuwać. Malgoski dobrze gada, moje dobrz zaczyna juz chodzić, Franuś super je inne ładnie przybieraja na wadze, inne jeszcze przodują w ząbkowaniu :)

[ Dodano: 2008-12-08, 22:53 ]
Może to głupię co teraz napiszę ale czasami takie słuchanie co to inne dzieci nie robią prowadzi do tego, że zaczynamy się zastanawiac czy aby z naszym jest wszystko ok. Ja juz tak mialam nie raz i teraz znowu jak slyszę jak Tośka fajnie gada to myślę że moja niby starsza a tłuk z niej straszny bo tylko koko umie na zawołanie a tak nic. :ico_placzek: czasami mama baba :ico_noniewiem: Ja wiem, że każdy rozwija się inaczej ale tak jakos smutno sie robi. Ja szczerze kibicuję Tosi i cieszę się że tak fajnie mowi i kontakt z nią fajny sie robi ale chciała bym żeby i u na stak było :-)

[ Dodano: 2008-12-08, 22:54 ]
Lecę spać. Przespanych nocek życzę :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość