Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

16 wrz 2008, 08:47

Aleksandrowicz, gratuluję świadomego MAMA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co do jedzenia to Helenka je wzorowo, czasem myślę, że aż za bardzo :ico_oczko: Tzn jak ktoś przy niej zajada to i ona musi wsuwać. I generalnie jak jest głodna to informuje o tym mówiąc "am" i dostaje jakąś przekąskę. Na szczęście bardzo lubi owoce :-)

Juli, widzę, że Duży znów wyjechał... trzymaj się - wiem, że łatwo powiedzieć, ale czas jakoś leci...

Madziorka, zdjęcia odjechane, widzę, że weselicho super udane było! Żałuję również, że nie udało się spotkać, tym bardziej, że my w grudniu nie wybieramy się na Podkarpacie... tym razem kolej na święta w moich rodzinnych stronach choć z pewnością zostaniemy w domku - nie będziemy ryzykować podróży zimą z kilkudniowym noworodkiem... A na Podkarpacie to najprawdopodobniej wybierzemy się dopiero wiosną.

Czy u Was też taka depresyjna pogoda??? Dobrze, że mam Heleneczkę - taki z niej Promyczek kochany... urlop się skończył, Krzyś wrócił do pracy a ja jak matka polka siedzę w domu gotuję, sprzątam etc... szczerze mówiąc tęsknię za szybszym tempem życia, za pracą... wiem, że teraz taki etap w życiu, że trzeba posiedzieć w domu, ale mimo wszystko jakoś mi nie tak ... przepraszam, że się żalę, ale wszyscy wokół uważają mnie za szczęściarę, także głupio się im wypłakiwać...

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 wrz 2008, 09:02

Witam Madziorka zdięcia rozbarajające hi hi normalnie powiem tylko jedno
Ja też chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leluś zasówa makaron że ho ho no i jakoś tak wydoroślał
Co do flachy to my mniej niż smoka , ponieważ tak jak Alekxadrowiczowy synuś moja też żadnej kaszki nie chce już wszystkie wypróbowane i kończy się na tym że trochę pociągnie a reszta ląduje zazwyczaj do zlewu.Więc daję jej jak już prawie śpi , kaszkę ma raz na dobę , bałam sie że to za mało mleka wiec spytałam lekarki co robic bo się martwie.A ona na to że jak je nabiał to nie ma powodów do obaw, a Wiki serki wszystkie szamie , wiec z większą ilością kaszki dałam sobie spokuj już jakiś czas temu .

Aniu gratuluję drugie przyszłej dziewczynki Helenka napewno się ucieszy z siostrzyczki no i odpoczywaj na l-4 i zaglądaj do nas częsciej.A autk to jakie będziecie mieli?

[ Dodano: 2008-09-16, 09:06 ]
Aniu ja cię rozumiem w sprawie tęsknoty za pracą , ale jak ktoś już powiedział to tak źel i tak nie dobrze .Jeszcze się narobisz :ico_oczko:
A co do informowania o głodzie to moja mlaska ustami , no i też zawsze je jak ktoś je a jak nie poczęstuje to zaraz haja , piszczy strasznie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 wrz 2008, 09:16

Czesc Mamuski stawiam :ico_kawa: u nas dobrze,jestem strasznie dumna z Wikuni wytrzymala w szynach 5 godzin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: poprostu super,fakt ze nie chciala ich zalozyc na sam widok plakala,no ale ja mamuska swiruska zaczelam sie wyglupiac pokazywalam jej rozne rzeczy i nawet nie zauwazyla kiedy tatus jej zalozyl :ico_oczko:


ALEKSANDROWICZ wiesz co u nas byl ten sam problem z jedzeniem,i co sie okazalo Wiki chce jesc sama,i teraz je wszystko bez problemu,fakt jest balagan itd ale to niwazne ,posprzata sie :ico_oczko: wazne ze je!!
Wikunia je kaszki tylko z mlekiem inaczej niema mowy!!!

MADZIORKA foty zarabiste,zabawa widze byla superowa :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:


ANIU my tez z poczatku mielismy 2 autka hihi,ale szybko stare sprzedalismy!!A ty odpoczywaj w zyciu jeszcze sie dosc napracujesz!!Pogoda u nas tez do d...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 wrz 2008, 09:53

Matko Tomek dziś zwariował i po 6 rano sie obudził. I nic nie dało mleczko, ani leżenie w łózeczku. PIszczał, gadał, krzyczał i tyle. Jestem padnięta. teraz go położyłam, ale nie wiem czy to ma sens bo po 10-tej maja przyjsć ci od prania wykładzin to pewnie go obudzą. No ale zobaczymy, może sie spóźnia i choc godzinke sie zdrzemie?

Madziorka śliczne zdjęcia. Lelus mały kawaler w koszuli.
My mieszkamy z babcia Jarka i tak juz zostanie. To właściwie na nią jest mieszkanie narazie. teraz staramy sięo wykup i wtedy przepisze je na nas.
Niestety takie realia. W Szczecinie mieszkanie bardzo drogie, nie stac nas na samodzielne. Tym bardziej...cdn.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 wrz 2008, 11:02

HEJ

PASKUDNA POGODA PADA I PADA

NOCNIK?? U NAS JEST OD DAWNA TAKI NAJZWYKLEJSZY, EMI ROBI KUPKI TYLKO DO NOCNIKA NIE DO PIELUCHY, SIUSIA TEŻ DO NOCNIKA LA EWIADOMO ŻE NIE ZAWSZE SIĘ UPILNUJE

Z JEDZENIEM NIE MAMY PROBLEMU, EMI WCINA CO POPADA
FRYDZA CIESZE SIER ŻE WIKI CORAZ LEPIEJ ZNOSI SZYNY
ANIU GRATULUJE DRUGIEJ CÓRECZKI
WSZYSTKIM "SŁOMIANYM WDOWOM" ŻYCZĘ ŻEBY CZAS BEZ MĘŻÓW SZYBKO ZLECIAŁ
MADZIORKA ZDJĘCIA JAK ZWYKLE EXTRA

POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 wrz 2008, 11:34

Dziewczyny właśnie dokończyłamswojego posta, ale niechcący pacnęłam myszka i mi się wszystko skasowało. Nie mam juz ochoty pisac od nowa. Wybaczcie bo sie wkurzyłam.
za to wkleje wam na pocieszenie mały filmiczek:
http://pl.youtube.com/watch?v=Ci_rzlmW9f8

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 wrz 2008, 11:52

Ja wpadłam sie pochwalic jestem cała heppy , dziś patrzę przez okno a tu mi auto z DHL-U stoi zbaraniałam przecież nic nie zamawiałam sobie
i co widzę odkurzacz mi przywieźli hi hi hi jednak sie załapałam a takiego stresa zwiazanego z tą promoją mialam , ale jest udało się no i 4letnią gwarancję na telewizorek mamy
He he Tomek tak jak Wiki paluszek na dzień dobry , świetny a jaki szybki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 wrz 2008, 11:55

Wikulka spi :ico_oczko: obiadek sie gotuje,ja zaraz zabiore sie za prasowanie!!
Niuni wyszly kolejne zabki czyli 4 na gorze,a teraz ida ida 4 na dole!!


asiula26 pisze:NOCNIK?? U NAS JEST OD DAWNA TAKI NAJZWYKLEJSZY, EMI ROBI KUPKI TYLKO DO NOCNIKA
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


-indigo-, ale Tomus zapierdziela hihi super i kocha pieski :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,to pewnie nie ciekawie mieszka sie z babcia??czy jest ok??

[ Dodano: 2008-09-16, 11:55 ]
edyta29, to superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 wrz 2008, 11:58

Witam filmik super Tomus jaki hiphopowiec :):

Frydza trzymam kciuki za szyny :):

Aniu odpoczywaj kochana nalezy ci sie ....:):

Kamilko nocnik super juz go zamawiam :):

Aleksandrowicz u nas jak juz pisalam z jedzeniem kiepsko a na dodatek wyjelam sliniaczki bo na maksa sie slini i jak zauwazylam to wychodza kolejne zeby .wiec nie wiem ile mamy na pewno 16 i chyba wiecej hehe :):

Ja za godzine wychodze do pracy buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

16 wrz 2008, 12:04

cześć laski!!!
wpadłam się przywitać i was pozdrowić, bo ostatnio brak mni czasu na tt... normalnie mam taki nawał pracy że szok.. kiedy ja się wygrzebię z tych papierów? :ico_olaboga:
myślę o Was ciepło , wpadnę w wolnej chwili buźka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość