Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 maja 2007, 12:04

Hej wrześniowe :ico_ciezarowka:

Przepraszam, że wchodzę na wasz wątek ale widzę ze część z was ma już mniej niż 120 dni do porodu :ico_brawa_01: Zapraszam zatem serdecznie do odliczanka, gdzie wspólnie :ico_ciezarowka: liczą ile dni im zostało do wielkiego finału :ico_haha_02: To naprawdę miły kącik i świetna zabawa :ico_haha_02:
A tu link do odliczanka:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... .php?t=377

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

21 maja 2007, 16:54

Hej mamo_zuzi. Wiem że ja mogę w każdej chwili pojechać do rodzinki, ale gdyby mi była tu dobrze, gdyby nie teściowie którzy wcale mi nie ułatwiają życia to pewnie bym tak nie tęskniła. Teraz jeszcze bardziej tęsknie gdy jestem w ciąży, moja mama to super kobietka, mam z nią bardzo dobry kontakt i brakuje mi rozmów z nią. Chociaż nie we wszystkim się zgadamy i czasami się posprzeczamy to bardzo szybko jedna do drugiej przybiega :)
Pochwalę się wam będę miała kołyskę dla bąbla :) jakaś znajoma mamy chce nam ją podarować, łącznie z pościelą, baldachimem. Bardzo się cieszę bo strasznie mi się takie kołyski podobają.
Idę troszkę na słoneczko :)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

21 maja 2007, 19:40

Oj cos mi się zdaję że tu wszystkie tęsknimy za wycieczkami i odpoczynkiem :ico_haha_02: Ja już też marze o jakims całodniowym wyjezdzie w góry albo nad rzeczke. Juz powiedziałam męzowi że chce popatrzeć na wodę pochodzic wśrod zielonego i zjesc dobrą rybke z frytkami. Niestety musze jeszcze poczekac w przyszly weekend znowu szykuje sie kupa roboty bo mąz ma urodzinki i trzeba wszystko przygotowac a gosci mamy w sobote i niedziele :ico_olaboga: Ale kolejny weekend zapowiedzialam ze nie ma nas w domu bo wyjezdzamy :ico_brawa_01: (mam nadzieje ze pogoda nie zawiedzie )
Ja też jutro do pana doktorka sie wybieram, bo ostatnio jakies upławy mnie niepokoją
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 maja 2007, 19:52

Cześć Mamuśki! No tak, od dziś pracuję na 3/4 etatu, fajnie,że mam więcej. Mam nadzieję,że dam rade jeszcze czas jakiś. Ale młyn straszny, nawet nie myślę o odpoczynku. Pracuję do 17 i dom na głowie, i trzeba się uczyć (egzamin okropny!) i poprawki do pracy mgr.... Muszę się sprężyć ostatni raz jeszcze...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 maja 2007, 20:12

Kocura Bura, ja tez tak sobie mowie ze jeszcze teraz sie spreze , pozaliczam co mozna, wskocze na jak najwyzszy pulap jezykowy a od wrzesnia LAAABAAA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eska, nie wiem czy o takie uplawy ci chodzi, ale ja mam i wiem ze to calkowicie normalne dosc duza wydzieline z pochwy, lekarz powiedzial ze poki nie swedzi, nie piecze i jest bezwonna to wszystko jest ok. Powiedzial tez zeby nie myc sie zbyt czesto (2 razy dziennie jest ok), uzywac najlepiej czystej wody ew. delikatnedo plynu do higieny i nie uzywac agresywnych proszkow czy plynow do plukania czy zapachowych wkladek... Ja generalnie mam tendencje do drozdzycy i balam sie ze w ciazy bede sie z nia meczyla ale odkad stosuje sie do tych rad to mam spokoj!!! :ico_haha_01: A obfita wydzielina w ciazy to jak normalniejsza sprawa.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

21 maja 2007, 20:48

Ja do tej pory jeszcze nigdy nie robiłam badania na toxoplazmozę i lekarz stwierdził że dla świetego spokoju można je wykonać

[ Dodano: 2007-05-21, 21:08 ]
już jestem bo jmi troszeczke mój mężuś przeszkadza.W środe będziemy robić usg 4D to jest chyba to samo co połówkowe.Mam nadzieję że wkońcu będe wiedzieć kto mnie kopie.I wkońcu skończę obrazek.Jak wyszłam ze szpitala zaczęłąm haftować obrazek dla mojej dzidzi.Przedstawia to anioła trzymającego świecę stojącego nad śpiącym dzieckiem.Do tej pory nie mogłam tego skończyć bo nie wiedziałam na jaki kolor wyszyć ubranko dziecku.Mam nadzieję że tdo końca tygodnia sie wyrobie.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

21 maja 2007, 21:11

mamo zuzi dzieki za informacje, nie na darmo twierdzę ze mądra babka z Ciebie, tylko że u mnie własnie od jakiegoś czasu pojawiło się swędzenie i zapach też nie jest taki jak przedtem :ico_placzek: więc troszkę odczekałam bo myślałam ze może samo przejdzie ale psinco, Mam nadzieje że doktorek pomoże :ico_ciezarowka: no i przy okazji pewnie zobacze co tam moje maleństwo porabia :ico_brawa_01:
Kocura dasz radę, po obronie już będzie sielanka :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-21, 21:14 ]
Ulamisiula takie usg to juz chyba powinno pokazać kto ci rośnie w brzuszku, a jak stawia otoczenie? chłopak czy dziewczynka?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 maja 2007, 21:33

Czesc Dziewczyny! Strasznie malo mam teraz czasu, wiec w sumie wpadam zeby powiedziec ze zyje i ze wkrotce sie poprawie :) Jutro tez wybieram sie do lekarza, a potem bede miala troszke wolnego to znowu bede czestszym gosciem na tik taku :)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 maja 2007, 21:41

dziewczynki ja też jutro jadę do doktorka, podejrzymy co tam maluszek porabia :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 maja 2007, 22:13

Widze ze szykuje sie nam podgladowy tydzien :ico_brawa_01: No ciekawa jestem waszych wiadomosci pozniej :-)
Eska, a takimi objawami to jak najpredzej do doktorka! Pewnie da Clotrimazol i globulki z nystatyny (moje standardowe leczenie) i po kilku dniach bedzie dobrze :ico_brawa_01:
Ula, na takim usg to na pewno wszystko super sprawdza i nie bedziesz sobie glowki zaprzatac negatywnymi myslami. Wiem ze czasem badania dzialaja na kobiety w ciazy bardzo uspakajajaco :ico_haha_02: Choc ja generalnie to optymistka jestem :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość