Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 lut 2008, 15:10

ojej biedny Antoś :ico_placzek: :ico_placzek: życxze mu dużo zdrówka i przesyłam buziaki Obrazek

A Adusia ma sie juz lepiej ,teraz śpi.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 lut 2008, 15:13

Barbara pisze:poszla potam spac o 9:30 i spala do 12:00 :ico_szoking: , wiec jak na nia to szok, bo tak ostatnio to spi mi niecala godzine dziennie.

Basia, a może już bedzie teraz lepiej, jak trójki wyszły...
u nas nadal nie ma dwu dolnych i rzeczywiście trwa to cholernie długo....

[ Dodano: 2008-02-07, 14:14 ]
dobrze że Ada już zdrowa :ico_brawa_01:
diem śliczny suwaczek ciazowy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

07 lut 2008, 16:55

Basia, a może już bedzie teraz lepiej, jak trójki wyszły...
u nas nadal nie ma dwu dolnych i rzeczywiście trwa to cholernie długo....


Asia tez ma tylko dwie gorne 3ki, a dolne ida i dojsc nie moga... :ico_olaboga:

Biedny Antos ... Szybciutiego powrotu do zdrowka zyczymy !!!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 lut 2008, 18:49

Barbara pisze:Asia tez ma tylko dwie gorne 3ki, a dolne ida i dojsc nie moga... :ico_olaboga:

no to nasze maluchy idą łeb w łeb :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-07, 18:04 ]
Robię własnie porządki w pokoju w którym bedzie mieszkała Agatka, i Antoś dorwał smoczka, musiałam mu umyć i teraz z nim lata po całym domu :ico_haha_01: śmiesznie wygląda, oj daaaaaaaaaaaawno o nie widziaalam ze smokiem.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 lut 2008, 19:29

O jejku - Dla Antosia .... Obrazek no i ze smokiem musi odlotowo wyglądać ... :ico_brawa_01:

Ale Kurosh jest cudowny ... .... diem - ... pewnie nie jednej dziewczynie te oczęta złamią serducho ....


Barbara, malwinka dziś też dostała spodnie od gerbera .... ufff... wkońcu coś dostała .... bo tyle rzeczy juz nawysyłałam ..... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

07 lut 2008, 20:37

Aginka pisze:Barbara, malwinka dziś też dostała spodnie od gerbera .... ufff... wkońcu coś dostała .... bo tyle rzeczy juz nawysyłałam ..... :ico_wstydzioch:


Obrazek super, nalezy sie Wam, a zwlaszcza ze sa fajne te spodenki, znaczy sie nie sie podobaja :ico_wstydzioch:


daaaaaaaaaaaawno o nie widziaalam ze smokiem.


to musi smiesznie wygladac, ja Asie widze tylko jak idzie spac ze smokiem, tak na szczescie nie chce smoczka Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 lut 2008, 21:59

Maggie pisze:Robię własnie porządki w pokoju w którym bedzie mieszkała Agatka


Maggie, jaka Agatka ?? bo chyba cos przegapiłam a doczytać nie mogę .....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 lut 2008, 23:21

Dobry wieczor :ico_oczko:
Nie odzywalam sie bo jakos nie mialam natchnienia :ico_haha_02:
U nas nic nowego,mala dzisiaj uspalam w swoim pokoiku i zobaczymy jak dlugo bedzie spala :ico_oczko: sama :ico_haha_01: No kiedys sie nauczy ze moglaby sama spac.. jeszcze ma czas widocznie :ico_oczko:
Ogulnie to chodzimy sobie z mala na spacerki,bo pogoda u nas typowo wiosenna ani sladu po sniegu niema.. ale jest tez mrozno jak na wiosne :-D

Maggie pisze:Robię własnie porządki w pokoju w którym bedzie mieszkała Agatka


No wlasnie Maggie tez jestem ciekawa co to za tajemnicza Agatka?? Nie przypominam sobie zebys cos o niej wspominala :ico_oczko: Moze tak chcialabys nazwac swoje drugie dziecko jakby byla dziewczynka?? Niemam pojecia .. to tylko tak strzelilalam :-D

Aginka pisze:malwinka dziś też dostała spodnie od gerbera .... ufff... wkońcu coś dostała .... bo tyle rzeczy juz nawysyłałam .....


Fajnie ze Malwinka tez cos wylosowala :ico_brawa_01:

Maggie pisze:poszla potam spac o 9:30 i spala do 12:00 , wiec jak na nia to szok, bo tak ostatnio to spi mi niecala godzine dziennie.


Basia,mam nadzieje ze Asia bedzie lepiej spac i ze bedzie lepiej.. i ze zabki narazie jej nie beda dokuczac :ico_oczko:

Mojej Nicolce tez ida zabki,ale nie zauwazam zeby az cierpiala.. moze tylko z tym spankiem?? Sama niewiem czemu mala niechce sama spac.. chce miec mame tylko dla siebie.. to ci moja kochana madralinka .. a najlepsze ze moja babcia powiedziala mi ze ja tez bardzo lubialam jak bylam mlodsza w wieku Nicole spac z nimi z moimi dziadkami w lozku albo z moja mama :ico_oczko: Ciekawe?? :ico_haha_01:

Milej nocki wam zycze i do zobaczenia dobranoc paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 lut 2008, 00:39

Maggie, jaka Agatka ?? bo chyba cos przegapiłam a doczytać nie mogę .....

oj może nie napisałam...przylatuje do nas siostrzenica mojego męża 14letnia Agata :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 lut 2008, 10:13

Dzien dobry dziewczynki! Zapraszam na :ico_kawa: . My z Asia juz od 5:50 na nogach :ico_szoking: :ico_olaboga: .

Maggie pisze:oj może nie napisałam...przylatuje do nas siostrzenica mojego męża 14letnia Agata :ico_oczko:


ja tez o tym nie slyszalam, wiec chybba nam nie mowilas :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość