Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lut 2008, 00:16

Barbara pisze:
Kristi pisze:Basia fajnie ze zalozylas watek na naszej klasie :ico_oczko:


To nie ja go zalozylam, ja tylko skopiowalam adres strony na forum :ico_oczko:

to ja ...hehe :ico_haha_01:

Anusia, TY na siebie uważaj, bo nie mopżes teraz chorować...kuruj się domowymi sposobami i Kingulkę też.

ZDRÓWKa i dobrej nocki dziewuszki.... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 lut 2008, 00:27

Oj, staramy się zdrowieć. Miód, maliny, czosnku nie mogę, bo mi niedodrze na sam jego zapach. Tabletki od gardła i anytbiotyk miejscowo działający.
Kinga śpi już od 20.20 i nawet się nie obudziła jeszcze. Może prześpi nockę w swoim łóżeczku. Ja już jestem zmęczona spaniem z nią a właściwie "niespaniem". Bo to było czuwanie...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lut 2008, 00:36

Mama_Kingi pisze:Tabletki od gardła i anytbiotyk miejscowo działający

hmmm...jak bylam w ciązy i bolało mnie gardło , to zabronili mi brać tabletki od bólu gardła.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

10 lut 2008, 10:50

Dzien dobry dziewczynki, widze ze do pozna wczoraj siedzialyscie :-) .

U nas pogoda tak sobie, Asia wstala mi o 6:00 i teraz ja polozylam, moze zasnie a jak sie obudzi to zobaczymy, moze uda nam sie na maly spacerek pojsc

milego dnia!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lut 2008, 11:34

cześć Kochaniutkie...
Antolek ładnie spał dzisiaj, ale musiałam Go obudzić o 7 na lekarstwo... :ico_noniewiem: pewnie pospał by dłużej...
B dzisiaj jedzie z Agatą do Londynu pokazać Jej co nieco...a my musimy z Toskiem niestety zostać bo jeszcze nie mogę z Nim wychodzić....szkoda, pojechałabym sobie na wycieczkę, ale Antoś ważniejszy!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 lut 2008, 14:04

Witajcie.
Maggie, piękne zdjęcie Antosia w podpisie! No tak, zdrówko maluszka jest najważniejsze...
Barbara, mam nadzieję, że Asiula pospała sobie jeszcze troszkę...
Kinga pospała do 9, i w nocy nie budziła się wcale!!! Malutko zjadła, widać że lepiej się czuje- temperaturki nie ma, z noska leci tylko troszkę. Teraz Grzesiek zabrał ją na spacerek do parku, a ja nie mam siły i ochoty wychodzić...
A pogoda taka ładna... :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lut 2008, 14:09

Ania znaczy się że nie najlepiej się czujesz...? Trzymam kciuki żeby się poproawiło...
ja sprzątam...

[ Dodano: 2008-02-10, 13:09 ]
Mama_Kingi pisze:Maggie, piękne zdjęcie Antosia w podpisie!

Dziekujemy :one:

[ Dodano: 2008-02-10, 20:02 ]
ale tu cisza dzisiaj znowu.... :ico_olaboga:
Antoś powoli zdrowieje, jutro idziemy na kontrolkę, zobaczę co lekarz powie...

Mało piszecie....
Ciekawe czy Kaola kiedyś do nas jeszcze zajrzy....
Izy dawnio nie było....

[ Dodano: 2008-02-10, 20:05 ]
oj pamiętam dawne czasy jak dużo pisałyśmy na naszym wątku...chciałabym żeby to wróciło....kiedyś było kilkanaście stron do czytania...jak nie było człowieka kilka godzin...a teraz ledwo kilka postów :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

10 lut 2008, 22:17

Maggie, moze dlatego ze niedziela dzisiaj, pamietam ze jak ja kiedys zadalam takie pytanie dlaczego tak tu cicho, to ktos mi wlasnie tak odpowiedzial.

ja dzisiaj bylam z Asia i moimi rodzicami na wycieczce nad rzeka, po drodze Asia pozjezdzala sobie na sankach, jednak najwieksza przyjemnosc sprawialo jej rzucanie kamieni do rzeki :ico_haha_02:

Maggie pisze:Antoś powoli zdrowieje, jutro idziemy na kontrolkę, zobaczę co lekarz powie...


trzymamy kciuki, zeby juz bylo wszystko ok

Mama_Kingi pisze:Barbara, mam nadzieję, że Asiula pospała sobie jeszcze troszkę...


oj Aniu, dzisiaj spala tylko pol godziny w ciagu dnia :ico_olaboga: :ico_szoking:


Maggie, sliczne zdjecia Antosia w podpisie!!!!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 lut 2008, 22:26

Hej Kobietki
Basiu, to Ty nie jesteś wyspana znowu :ico_olaboga: . Fajnie, że byliście na spacerku. U nas o śniegu można tylko pomarzyć. Moje dziecko nigdy nie miało okazji na saneczkach pojeździć... A pamiętam, jak ja byłam mała, to sanki zimą były podstawą. Śniegu było tyle, że chodzilo się przez tunele odgarnięte łopatą, z powodu mrozów czasem szkoły były zamykane. Pewnie nasze maluchy nie doświadczą tego. A szkoda...
Kinga właśnie zasnęła, małż przed telewizorem drzemie, maluch w brzuchu szaleje, a ja mam chęć zaraz pod prysznic, napoić Kingę kaszą manną i poleżeć...
My w czwartek mamy szczepienie od pneumokoków. Zobaczymy, czy zaszczepią, jak Pyza, czy wyzdrowieje do końca...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lut 2008, 23:08

Dobry wieczor Mamusie..
I ja sie melduje..Troche pozno dzisiaj ale nie dalam rady szybciej wejsc.. Dzisiaj w nocy spalam z mala Nicolinka bo tam w pokoju malej jakos powietrze bylo suche i maz powiedzial zebym lepiej spala z Nicole w naszej sypialni i przynajmniej sie wszyscy super wyspalismy az do 9 00 ogulnie dzionek minal fajnie,zrobilam dobry obiadek a pozniej poszlismy do tesciow.. tak na kawke i bylo ok,mala sie pobawila z babcia a pozniej juz byla zmeczona i chciala isc..w domku ja ladnie wykapalam.. nalalam wody do tego brodzika od prysznica i bylo prawie jak wanna :ico_oczko: i malutka moja zasnela tak pieknie i spoklojnie i sobie spijusia :ico_brawa_01:
A ja nareszcie moge pobyc na internecie i odpoczac :ico_oczko:
U nas tez niema zadnego sniegu.. pogoda jest taka wiosenno-mrozna :-D ale mozna smialo spacerowac..
A ja teraz wcinam sobie pomarancze malutki w moim brzuchu czasami mnie kopnie i sie przeciaga a tak to raczej spokojny jest :ico_oczko: moze dzisiaj wyjatkowo.. :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-10, 22:25 ]
Milej nocki Kochane dobranoc ja uciekam jeszcze na tv popatrzec i do spanka bede szla a wiec do juterka paaa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość