lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 lip 2007, 13:22

nie wiem co z tymi klotniami,ale ja wczoraj wieczorem sie poklocilam,bo T strasznie glosno mowi,prawie krzyczy i prosze go tyle razy,zeby zmienil ton,bo maly sie wybudza ...a on dalej swoje,ze inaczej nie mowi i w koncu sie z nim poklocilam,ale juz jest ok na szczescie he he zaraz idziemy fotografa szukac,zeby malemu zdjecia do paszportu zrobic...dzis jak wstalam to sie osral po pach i musialam go z rana kapac :ico_placzek: a nonono ma taka odparzona,ze juz nue wiem co robic :ico_olaboga: t siora przywiezxie mu tormentiol,bo nic nie dziala,nawey sudocrem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 lip 2007, 13:51

O matko, Lucy, ale masz urwanie głowy z tą dupcią.
MAdziorka- no teraz mozesz bezpiecznie i pewnie rodzic, jak juz jest Twoja Mamcia- Mamcia zawsze pomoze! Chociaz u mnie to Tatus moj jest od nianczenia wnusia :-) Bo moja to sieboi jak ognia,tylko glaszcze po raczce i ucieka :-D

Acia ja bylam od poczatku skazana" na chłopca- moj maz by mi nie wybaczyl pierwszej corci :-) No bo "z kim na ryby i na motor miałby jezdzic"? :-)
No i jest - miniaturka tatusia:-)
A ja - :ico_noniewiem: ja jestem kur** jakas mega pechowa!!! Wczoraj wieczor był super, smialismy sie z Krzysiem, nadrobilismy plotkarskie zaleglosci i gadalismy sobie rozwaleni na kanapie.. A jak juz kladlismy sie kolo polnocy spac, nagle mnie znow wzial ogromny bol - pod splotem słonecznym, promieniując na całe plecy. Zgieło mnie, nie moglam sie odgiac, chodzic, wstac, kompletnie jakbym rodziła po raz drugi - powtorka z rozrywki :ico_olaboga: Rzuciło mnie na kolana, zrobilo mi sie niedobrze, darłam sie w poduszke z bolu.. Krzysiek zrobił mietowa herbate, mama wcisnela apap, a mi coraz gorzej. Przyjechał moj tato, zostali z Maluchem, a my dawaj - do szpitala!
Dali mi zastrzyk jakis, zrobili usg i co sie okazało- ze mam kur** kamienie na pecherzu zolciowym!!! :ico_olaboga: i znow musze isc do szpitala na zabieg, bo powiedzili ze to jak miec bombe w brzuchu! :ico_zly: O 3 rano przyczłapalismy sie do domu.. Do szpitala musz isc na to krojenie w nablizszych tygodniach, no bo jak mnie tak chwyci jakbede sama w domu z Małym? A tu zadne leki nie pomoga..
Ja sie chyba zastrzele jedym słowem.. Ja to zawsze mowie ze JESTEM JAKKARALUCH- no bo czy sobie łeb rozwale, czy jakis wypadek, czy choroba, to awsze wychodze bez szwanku.. Ale fakt, ze w zyciu to chorob i guzów miałam w brut i nasiedziałam sie we wszystkich Trojmiejskich szpitalach. No i 3 tygodnie po porodzie- znowu..
Jednym słowem: I masz babo placek.. :ico_puknij:
Czekam na KRzysia i jedziemy na zakupy na pocieszenie. A po przyszłym weekendzie, w poniedzialek ide na farbowanko i generalne strzyzenie :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 lip 2007, 14:17

juli matko bosko :ico_olaboga: ale ci sie trafilo :ico_olaboga: te kamienie to totalna beznadzieja....sorka ,ze tak pisze,ale kobito sie nacierpisz :ico_olaboga: dobrze,ze ci zrobia zabieg i ze to odkrylas,bo moglas sie kupe czasu meczyc...ja bym pomyslala,ze to po porodzie bole :ico_wstydzioch: :ico_puknij: dobrze ,ze pojechaliscie do tego szpitala...co do dupci oliverka,to ja stosyje na zmiane alantan plus,linomag,sudocrem i bepanthen,bo juz nie wiem co uzywac :ico_olaboga: raz schodzi,a raz ma bardzo czerwona...juz nie uzywam chusteczek ,tylko waciki z woda,bo chyba rzeczywiscie lepsze na jego pupcie....ehhh...a t pojechal teraz do fryzjera,bo sie miejsce zwolnilo,a potemzakupy i fotograf nas czeka :-D ale pogoda ladna ,wiec super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

07 lip 2007, 14:39

Juli faktycznie jak nie urok to sraczka, ale co masz zrobić idż kochana jak najszybciej na ten zabieg żeby mieć to z głowy.Masz racę ,że jak napad się powtórzy jak będziesz sama z juniorem to nawet nie będzie miał kto ci pomóc.Mam nadzieję ,że zakupy poprawią ci humor.

Lucynko nam w szpitalu dawali ALKIKA- taki kren do pupy i jest dużo lepszy niż sudokrem.Nie wiem tylko czy jest w sprzedaży, może w aptekach.

Moi panowie idą za godzinę do kina na szreka a ja z małą do mamci na kawę.Narazie nie pada , więc w końcu idziemy na spacerek.Po drodze zachaczę o jakiś sklep to może te body julii kupię :-D

Do póżniej dziewczyny :ico_papa:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 lip 2007, 15:41

acia dzieki,ciekawe czy maja ten krem w aptekach :ico_noniewiem: u nas piekna pogoda (w koncu ) :-D

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

07 lip 2007, 16:26

o rany Juli wiem co czułas ja tez mam kamienie, na poczatku ciazy mialam atak i wyladowalam w szpitalu ale nic nie mogli mi dac, tlko papaweryna w zadek i kazali wyciac jak urodze. tylko ze teraz boje sie isc na zabieg, nie wiem nawet czy mi zrobia jak karmie piersia?

Mamusie czy was tez tak bola plecy? nie nosze duzo Franka a i tak czuje jakby mi ktos igły w bark wbijał :ico_chory:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 lip 2007, 17:37

julie wspolczuje tych kamieni :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: masakra!!! ale dobrze ze szybko wykryte i pozbedziesz sie tego cholerstwa :ico_olaboga:

lucy u nas tez piekna pogoda.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zmykam na obiadek a wieczorkiem idziemy do pubu z mama i kumplami.. poki jeszcze mozemy hihihihihhi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

boze moj adam teraz gada z mama o patelniach.. :ico_szoking: . to co moj facet uwielbia.. :ico_brawa_01: . hihi i jak zwykle podnieca sie na maxa bo wynalazl jakas extra za grosze w promocji i nie moze sie nia nacieszyc. :ico_olaboga: . no wariat!!!!! :ico_puknij:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 lip 2007, 18:22

Julie faktycznie z tymi kamieniami to ci sie trafilo :ico_olaboga:
My po spacerku 2 h bylismy w hipermarkecie zrobilismy zakupy P nakarmil malego i spi ja przyszykowalam salatke z zupek chinskich mniami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 lip 2007, 18:35

Czesc Juli wspolczucia biedactwo ale sie nacierpisz :ico_olaboga: ale po zabiegu napewno sie poprawi i bedzie ok,pogoda do d........... od wtorku nie wychodzilismy bo zimno brrrrrrrrrr i wieje,dzis jak nie brzuch mnie boli to teraz glowa mam dosc :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 lip 2007, 18:46

Frydza ja tez mam tak czasmai nie martw sie bedzie ok :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość