Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

10 lis 2011, 18:58

Beti dopiero na pierwszym szczepieniu byliscie? :ico_szoking: my juz po 2 jestesmy i za jakies 3 tyg bedzie nastepne.. ostatnie na pare miesiecy na szczescie :ico_sorki: malutki ten Twoj Filipek, moja klucha ma okolo 68cm i wazy 6300g :-D Ale masz malego lobuziaka, tak szybko do siadania, pieknie :ico_brawa_01: Olis sie rozkrecil z obracaniem na brzuszek, na sekunde sie odwrocisz a on juz na brzuszku :ico_szoking: Ale do siadania chyba niezbyt chetny, tylko jak go karmie albo podnosze zeby bluze zalozyc to tak glowke podciaga i kregoslup wygina jakby chcial sie troche podniesc :-)

Ladybird
znalazlam na internecie tylko tyle, ze powinno sie zrosnac miedzy 12 a 18 miesiacem dzieciaczka. Ale wydaje mi sie, ze skoro lekarz Ci nic nie powiedzial to nie masz sie czym martwic :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 lis 2011, 20:27

No to uwaga uwaga, mój Alanek ma jakieś 68-70cm i waży 8kg!!! :ico_szoking: nikt go chyba nie pobije :-)

[ Dodano: 10-11-2011, 19:28 ]
Agus sliczne zdjęcie

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 lis 2011, 23:36

heja :-D
nina0226, - my podobnie :-D jak Alanek - a 2 szczepienie w przyszłym tygodniu bedziemy miec - bo mały miał katar i nie chciałam szczepic .
u mnie szkarby spia i zaraz ja ide - bo Bartek zaraz sie bedzie budzil na jedzenie .... aaa kiedy pospi dłuzej ...

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

11 lis 2011, 14:20

Gosia A tyle, że Twój synek starszy, więc jak mój będzie w Twojego wieku to pewnie będzie ważył z 8.5kg :ico_szoking: ja jestem tylko w ciężkim szoku jak ja takiego klocka daje radę dźwigać, bo ja straszne chuchro jestem
No a poza tym zastanawiam się dlaczego on taki wielkolud jest skoro w nocy nie je, a jeśli już to raptem raz... a przecież to nocne karmienie najbardziej tuczy dzieciaczka

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 lis 2011, 15:12

nina ja ci nie zazdroszcze takiego klocka :ico_oczko: ja mam ciezko z moja calineczka, a wazy nieco ponad 6, nie wyobrazam sobie jak bedzie starszy, rece ponaciagane :ico_noniewiem: ale z drugiej strony ciesz sie ze przybiera i zdrowo rosnie!!

wczoraj obkupilam Kaline w jedzonko, dzis bedziemy probowac pierwszy obiadek, nie wiem na co sie zdecydowac, ale chyba dynia z ziemniaczkami, bo dynie juz jadla i nic jej nie bylo, wiec sprawdzimy jak bedzie z ziemniaczkami :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

11 lis 2011, 16:32

nina ja ci nie zazdroszcze takiego klocka :ico_oczko: ja mam ciezko z moja calineczka, a wazy nieco ponad 6, nie wyobrazam sobie jak bedzie starszy, rece ponaciagane :ico_noniewiem: ale z drugiej strony ciesz sie ze przybiera i zdrowo rosnie!!
no właśnie cieszę się z tego, że zdrowy jest przynajmniej i wszystkie lekarki chwalą, że taki duży rozwinięty dzieciaczek. Tyle, że on nie jest jakiś mocno nalany, napompowany czy coś. On po prostu jest duży. Wygląda jak półroczne dziecko, ale nie jest jakiś mocno gruby. Taki w sam raz, bo jest bardzo rozwinięty pod względem fizycznym też.
Jak pani doktor go posadziła to była w szoku jak się trzyma na siedząco i nie chciał się położyć. Zapierał się z całych sił. Ostatnio nawet słyszałam od lekarza taki tekst, że go kilka miesięcy chyba przenosiłam w brzuchu bo nie dość, że wygląda jak dziecko półroczne to i tak się zachowuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 lis 2011, 16:50

My tez juz po szczepieniu , obyło sie nawet bez płaczu :ico_brawa_01: Moja Maja do odrobinka w stosunku do Waszych kolosów, bo waży 5400 i ma 65 cm, taka kruszynka mała.
U nas fajnie tylko, ze teraz mieszkam u rodziców i nie mam neta i rzadko zagladam - tylko wtedy jak jestem na remontowanym mieszkaniu.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

11 lis 2011, 17:55

Hey Laski, przepraszam ,że nie pisałam długo ale nie miałam neta :((
U nas bez zmina, zdrowie jestesmy ;D Liwka je już zupki jarzynowe bardzo ładnie jednak mało tyje. ma 68 cm i 6200...
czyli tak no w normach :))
wstawie później jej fotke :)
docyztam was późnije i pogadamy sobie hi :*

[ Dodano: 11-11-2011, 16:59 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 11-11-2011, 17:00 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

11 lis 2011, 20:14

Agus sliczne zdjęcie
dzieki :ico_brawa_01:

Nina No to rzeczywiscie masz troche do dzwigania :ico_brawa_01: Ale dziwne, ze taki duzy chlop z takiej drobinki, co? :-D Ja to sie mecze z moim 6,3kg jak go nosze na rekach, nie wiem ile daje rade bo w sumie nie zwrocilam na to uwagi, ale mysle ze tak po 10-15min zaczynaja rece bolec, a co dopiero z prawie 2kg wiecej jeszcze :ico_olaboga:
jednak mało tyje. ma 68 cm i 6200...
No to tak samo jak Olis, tylko wazy 6300 a idzie na wykresie pieknie, rowno na linii normy, a to ze Liwka jest starsza to bez znaczenia bo widac ze dziewczynki takie kruszynki sa poki co :-) A poza tym sliczne fotki, slodziutka Liwcia, podobna do Was obojga, ale oczka to ma bardziej po Tobie :D Olis ma po mnie chyba tylko stopki bo 100% tatusia jak wszyscy mowia :ico_olaboga:

Mam maly problemik z Oliwkiem - skopiuje co napislam na watku jesiennym bo nie chce mi sie tego jeszcze raz pisac:
Malutki mi od paru dni ulewa.. I to nieraz calkiem sporo kilka razy dziennie.. I czesto wymiotuje, nawet jak go odbije i odloze to potrafi dopiero po godzinie zygnac lub ulac, a czasami skonczy jesc, jeszcze go nie odloze a on mi juz na rekach ulewa.. I watpie czy je za duzo, bo mam wrazenie ze wlasnie je duzo mniej niz kiedys :( nie wiem co sie z nim dzieje. Dodatkowo na jednym policzku i brodzie wyszly mu takie czerwone plamki, lekko blyszczace, czy to moze byc skaza bialkowa? Na jednym policzku tylko, to jest dziwne, bo drugi jest calkiem czysty :ico_noniewiem:

A tu macie malego M i Olisia jak mial miesiac :-D

Obrazek[img]

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

11 lis 2011, 20:22

Agus, cały tatuś :D :)
a może to wina mleka ? czym karmisz ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość