Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 paź 2010, 14:00

a dlaczego? :ico_noniewiem:
nie wiem,muszę poszukać jakiś odpowiednich co pewnie sporo czasu zajmie :ico_haha_01: ale najpóźniej w przyszłym miesiacu kupię,bo ile można chodzić w dresach jak coraz zimniej na dworze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 paź 2010, 15:36

dziewczyny ja w ciazy z Natasza tez mialam krwiaka wiec wiec z czym to sie ma ! najgorsze to lezenie.....jak wytłumaczyc dziecku ze mama nie moze sie z nim bawic :ico_placzek:
dzisiejszy dzien mija nawet dobrze , Nataszka jest grzeczna wiekszosc czasu spedza ze mna na kanapie czytam ksiazeczki opowiadamy bajki .nawet w piłe gramy znaczy ja rzucam a ona szuka i przynosi - teraz lula :ico_sorki: :ico_sorki:



moja fasolka ma 1.10 cm mały gigancik :-D
ja ubrań narazie nie kupuje bo i tak leze ie przede mna :ico_placzek:
króras pytała o leki ?!
dostałam zapas na 3 tygodnie : luteina duphaston i te zastrzyki w brzuch :ico_noniewiem:
dam rade :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

sorki ze tak tylko o sobie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 paź 2010, 17:07

zoola27, wspołczuje, zwłaszcza, że musisz to po raz kolejny przechodzić, a zajmujesz się malutką cały dzień sama, czy ktoś Ci pomaga?
W każdym razie dużo zdrówka i wytrwałosci zyczę :ico_sorki:

Ja się dziś kiepsko czuję, rano :587: , ledwo się ogarnęlam do pracy, potem bolała mnie strasznie głowa , musiłam 2 tab. wziąć, a teraz znów mi niedobrze i brzuch mnie boli :ico_olaboga: , kurcze zamiast coraz lepiej, to jest coraz gorzej :ico_noniewiem:

ania, patrycja jak tam Wasze fasolki??

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 paź 2010, 17:46

Cześć,
ania mam TLC też lubię ten program o cukiernikach i Gordonie, czasem oglądam Małe księżniczki ale przeraża mnie to co robią tym dzieciom.

emilia7895 Gratuluję zakupów. Mi z wczorajszych zakupów nic nie wyszło bo migrena dała mi popalić tak, że nie wiedziałam jak się nazywam. D cały weekend w Krakowie więc siedzę sama, dlatego na zakupy pojedziemy po niedzieli.

Co do tego czy chłopiec czy dziewczynka to chcę wiedzieć wcześniej. D twierdz, że będzie chłopak, ja trochę też ale nie na 100%.
patrycjau mnie w rodzinie rodziły się długo same dziewczyny, aż 3 lata temu moja siostra urodziła syna i teraz rodzą się same chłopaki.

Jak dzisiejszy wizyty?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 paź 2010, 18:17

zoola27, wspołczuje, zwłaszcza, że musisz to po raz kolejny przechodzić, a zajmujesz się malutką cały dzień sama, czy ktoś Ci pomaga?
na szczescie przychodzi mama z samego rana :ico_sorki: :ico_sorki:
a się dziś kiepsko czuję, rano :587: , ledwo się ogarnęlam do pracy, potem bolała mnie strasznie głowa , musiłam 2 tab. wziąć, a teraz znów mi niedobrze i brzuch mnie boli :ico_olaboga: , kurcze zamiast coraz lepiej, to jest coraz gorzej :ico_noniewiem:
duzo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:
Co do tego czy chłopiec czy dziewczynka to chcę wiedzieć wcześniej. D twierdz, że będzie chłopak, ja trochę też ale nie na 100%.
patrycjau mnie w rodzinie rodziły się długo same dziewczyny, aż 3 lata temu moja siostra urodziła syna i teraz rodzą się same chłopaki.
ja cały czas myslałam o dziewczynce a teraz cos mi chłopczyk po głowie chodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 paź 2010, 20:45

hejka
ja po wizycie :-D
maluszek zdrowy,ma 48 mm,termin z usg na 1 maja,na razie wszystko jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kolejna wizyta 16 listopada :-D
fotki nie mam,bo A nie chciał zrobić jak go o to poprosiłam :ico_zly: cóż przeżyję :ico_sorki:
a Hania mnie rozbroiła,lekarz jej pokazuje nóżki,rączki,buźkę itp i mówi,że to jest dzidziuś w brzuszku mamy,a ona do niego z pełną powagą: "to nie jest dzidziuś to mój braciszek!" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
moja fasolka ma 1.10 cm mały gigancik :-D
wow duży maluszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
na długo leków nie masz,ale na pewno wytrzymasz :ico_sorki: to już do końca ciąży musisz leżeć?

NOWA zdrówka kochana :ico_sorki: niedługo na pewno dolegliwości przejdą :ico_sorki:
czasem oglądam Małe księżniczki ale przeraża mnie to co robią tym dzieciom.
tego jeszcze nie oglądałam :ico_noniewiem: w jakich godzinach i kiedy leci? :-D
na szczescie przychodzi mama z samego rana :ico_sorki: :ico_sorki:
dobrze,że jest ktoś kto ci pomaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 paź 2010, 21:18

hejka

a Hania mnie rozbroiła,lekarz jej pokazuje nóżki,rączki,buźkę itp i mówi,że to jest dzidziuś w brzuszku mamy,a ona do niego z pełną powagą: "to nie jest dzidziuś to mój braciszek!" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Mojej siostry syn,jak byli u znajomej, która jest w zaawansowanej ciąży, najpierw stał i patrzył bo ciocia wydawała się mu dziwna z tym dużym brzuszkiem.Wyjaśniła mu, że w brzuszku jest dzidziuś, a on popatrzył na nią jeszcze bardziej zdziwiony i zmartwiony, i zapytał:"Czemu zjadłaś dzidzię?" :ico_smiechbig:

czasem oglądam Małe księżniczki ale przeraża mnie to co robią tym dzieciom.
tego jeszcze nie oglądałam :ico_noniewiem: w jakich godzinach i kiedy leci? :-D
Przepraszam pomyliłam tytuł powinno być Mała piękność-jest o wyborach miss i mister-ów dzieci w wieku od 0 do chyba 15 lat, z blichtrem i naturalne. W niedzielę o 6.00 i 18.00.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 paź 2010, 21:26

Mojej siostry syn,jak byli u znajomej, która jest w zaawansowanej ciąży, najpierw stał i patrzył bo ciocia wydawała się mu dziwna z tym dużym brzuszkiem.Wyjaśniła mu, że w brzuszku jest dzidziuś, a on popatrzył na nią jeszcze bardziej zdziwiony i zmartwiony, i zapytał:"Czemu zjadłaś dzidzię?" :ico_smiechbig:
dobre :ico_smiechbig:
Przepraszam pomyliłam tytuł powinno być Mała piękność-jest o wyborach miss i mister-ów dzieci w wieku od 0 do chyba 15 lat, z blichtrem i naturalne. W niedzielę o 6.00 i 18.00.
to o 18 sobie obejrzę jak nie zapomnę :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 paź 2010, 21:59

ja tez juz po wizycie, moje dzieciatko strasznie nadgania. Teraz ma 5,19 cm machalo raczkami nozkami, widzialam paluszki i serce slicznie bilo. Caly czas jestem pod wrazeniem. No i moja macica... nareszcie jest taka jak powinna. Az sie zdziwil bo powiekszenie czul jeszcze pod samym zoladkiem :ico_oczko: Zapytalam o termin z usg ale ak juz zeszlam z fotela no i bylo za pozno bo musialabym jeszcze raz byc badana bo powiedzial ze nie przeszedl na ten drugi tryb.
Cala serie pytan zadalam, w domu mowilam jeszcze R co chce wiedziec zeby w razie czego mi przypomnial i rzeczywiscie jak cos mi umknelo to przejmwal inicjatywe :ico_oczko:
Od 12 listopada ide na L4, to jest moja kolejna wizyta. Mialabym od dzis ale powiedzialam o tym na samym koncu jak juz uzupelnil kartoteke i napisal ze wszystko jest ok. A 26 pazdziernika badania prenatalne

[ Dodano: 2010-10-15, 22:02 ]
a co do dzieci... syn kuzyna R, ktory w grudniu bedzie mial 5 lat jak uslyszal ze ciocia ma dziecko w brzuchu to podszedl do mnie i zapytal "czemu masz dziecko w brzuchu, musialas je polknac?" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a ja wstyd sie przyznac ale powiedzialam mu ze wyklulo sie z jajeczka :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-10-15, 22:05 ]
lekarz pokazywal wszystko a R stal tak troche za nim, spojrzalam na niego i pytam czy on tam cos widzi, mowi mi ze wszystko poza plcia, na to lekarz ze szczerze powiedziawszy tego to on tez nie widzi :ico_haha_01: R mu moiw no dobra ale chociaz 1 jest? a lekarz tak z cala pewnoscia tylko jedno, a R no bo wie pan zeby nie bylo jak na tej reklamie gdzie trzecie sie wylania :ico_oczko: i tym sposobem w gabinecie siedzielismy 40 min :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 paź 2010, 22:12

Teraz ma 5,19 cm machalo raczkami nozkami, widzialam paluszki i serce slicznie bilo. Caly czas jestem pod wrazeniem. No i moja macica... nareszcie jest taka jak powinna. Az sie zdziwil bo powiekszenie czul jeszcze pod samym zoladkiem :ico_oczko:
dzidzia rośnie :ico_brawa_01: macica też więc jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a co do dzieci... syn kuzyna R, ktory w grudniu bedzie mial 5 lat jak uslyszal ze ciocia ma dziecko w brzuchu to podszedl do mnie i zapytal "czemu masz dziecko w brzuchu, musialas je polknac?" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a ja wstyd sie przyznac ale powiedzialam mu ze wyklulo sie z jajeczka :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:
no w pewnym sensie prawdę mu powiedziałaś bo z jajeczka powstało :ico_haha_01: :ico_haha_01:
lekarz pokazywal wszystko a R stal tak troche za nim, spojrzalam na niego i pytam czy on tam cos widzi, mowi mi ze wszystko poza plcia, na to lekarz ze szczerze powiedziawszy tego to on tez nie widzi :ico_haha_01: R mu moiw no dobra ale chociaz 1 jest? a lekarz tak z cala pewnoscia tylko jedno, a R no bo wie pan zeby nie bylo jak na tej reklamie gdzie trzecie sie wylania :ico_oczko:
twój R to powala pomysłowością :ico_brawa_01: ubaw musisz z nim mieć na wizytach :ico_haha_01:
mój w pierwszej ciąży też tak wszystko przeżywał i pytał,a teraz już wie mniej więcej co i jak to tak nie wypytuje :ico_oczko:

ja zmykam bo mąż do domku jedzie
dobranoc :ico_spanko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość