doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 lis 2007, 20:21

witajcie

wrocilam z biwaku z druzyna, tesknilam za Wami :-D

odpoczelam psychicznie, aLe nie fizycznie... bylo duzo chodzenia i bylo baaaaaaaaaaaaaaaardzo fajnie, tego mi brakowalo

a no i rozmaiwlam z moim baaaaaardzo dobrym kumplem z ktorym od dawna nie mialam kontaktu i oboje stwierdzilismy ze brakuje nam tej przyjazni i postanowilismy sie czesciej widywac na "kawke" - ktorej oboje nie lubimy

pewnie nie zdarze przeczytac wszystrkiego i znowu bede do tylu z tym co u Was

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 lis 2007, 20:47

lady mysle ze jak zapytasz to nie bedzie glupie
przeciez kto pta nie bladzi wiec to bardzo dobry pomysł

moja mała wlasnie padła a nie spała od 15 wic miala prawo

dzisiaj pierwsza kapiel w duzej wannie
mam pytanko do dziewczyn ktore kapia w duzych juz
jak to robicie tzn ile nawelacie wody, czy trzymacie dziecko pod glowka tak jak w małej?
czy grzejecie mocniej w lazience?

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

11 lis 2007, 20:56

dobry dobry wieczór :-D ja tez na chwile ..bo sie ucze .. :ico_noniewiem: ..
mam pytanko -bo ja jakoas moze przewrazliwiona ..- katar - oddycha normalnie, troszke kaszle - spi normalnie .. ale słysze jak zaciaga katar czasami jak oddycha przez nos .... no i co? ma katar czy nie?? goraczki brak .. oczka troszke mu ropiało ale juz ok ..

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 lis 2007, 21:01

gosia katar moze byc od zebów
a czego sie uczysz??? :)
jutro do roboty?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 lis 2007, 21:12

Ojej...Glizdunia spokojnie...mi się wydaje, że czasem trzeba wymienić poglądy i nie miej żalu...spoko jest. Ja się wypowiedziałam, nie chciałam nikogo zranić...a jeśli tak wyszło to przepraszam...Nadal mam swoje zdanie i moje dziecko będzie za miesiąc srać w nocnik, nawet tego nie rozumiejąc...i tyle, nie wracam już do tego.

U nas śniegu nie ma, dzięki Bogu!!!

Mnie nie było, bo wczoraj mój ojciec robił urodziny, a dziś jeszcze był brat z rodzinką...Młoda juz śpi, więc mogę chwilę poklikać.

Massumi weź...nie denerwuj mnnie nawet...ja jeszcze tydzień muszę czekać na J!!! :ico_zly: :ico_placzek: a ja już w pełnej gotowości :-D uschnę...nonono, nonono, nonono!!!

Jagódka no niestey na razie bez fonii oglądałam, bo mi siadły głośniki w kompie... :ico_zly: ale niebawem oblukam...

Ladybird23 co jest kochana??? ej, odezwij się...

Ewcik powodzenia z pisaniem!

Doris Ty nasz Jaśku wędrowniczku!!! pisz, co u Ciebie

Gosia ja nie wiem...sama mam dylemat...bo moja jakoś niby dziwnie pokasłuje i nie wiem, czy sobie nie robi jaj ze mnie, bo ostatnio ciągle kaszle jak jest zła...więc :ico_noniewiem: no i psika dziś dużo... :ico_noniewiem:

I już więcej nie pamiętam...a Jagódko ja dogrzewam troszkę łazienkę, bo grzejnik nam słabiej grzeje...ale bez przesady. Wodę robię 37-38 stopni, jak w małej wanience, wlewam no tak, żeby mogła pochlapać, ale żeby jej za bardzo nie zakrywało, no i podtrzymuję główkę jak zwykle. Ale moja woli leżeć na brzuszku i chlapać...dziś dała czadu że wszystko mokre!

Idę poczytać tu i tam...i tęsknić po kątach...Wczoraj od rana zabiegana jak diabli...ale jeszcze zdążyłam się woskiem wydepilować tu i tam :ico_wstydzioch: bo J miał niby być już w tygodniu...a tu :ico_placzek: jeszcze tydzień... :ico_placzek: help!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 lis 2007, 21:18

zborra dzieki za rady
a ty nie uschniesz pamietaj ze taka tesknota tylko wam pomoze :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 lis 2007, 21:27

No pomoże...ale wiesz jakie to strasznie ciężkie??? szczególnie jak mi łoś 3dni temu pisał, że może we wtorek lub środę będzie...a tu się okazuję, że niedziela i to nie na 100%! :ico_placzek: no zdycham...żeby jeszcze mógł pisać częściej, to byłoby super, a tak to w ogóle porażka na całej linii..nie mogę spać...nie mogę się już go doczekać...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

11 lis 2007, 21:43

jagodka - no ..... :-D z micardisem - jeszcze ok - jakos mi idzie a le reszty nie moge wbic do głowy :-D
a jutro niby umowe mam podpisac :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 lis 2007, 21:55

Moje dziecię daje dzis czadu - płacze, mało je, dałam mu Viburcol i po wielkich trudach śpi :ico_olaboga: To chyba ciąg dalszy zębów :ico_noniewiem: W dodatku mężulek ma katar więc trzyma się od niego z daleka...I jeszcze małego wysypało całego - nie wiem od czego-jutro idę do tej mojej zaufanej pani doktor to zobaczymy co powie :ico_noniewiem: Mam dość :ico_placzek:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 lis 2007, 22:06

no ja juz tez spadam lullu .....

a propo wczorajszej dyskusji to poprostu Karoliny juz tak mają :ico_oczko: :ico_oczko:

http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994
klik klik

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość