Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 lut 2008, 17:11

Ale naklikałyście....
Nie wiem czy wszystko zapamiętałam?

Madziorka ja mam kropelki do noska bo ostatnio mi lekarka przepisała jak miał Tomcio katar. Wtedy pomogły i mam nadzieję, ze teraz też tak będzie.

Witaj BeWu. Czy już sie obroniłaś czy na razie pracę skończyłaś? Tak czy inaczej gratuluję bo obie rzeczy to sukces.
A Kalinka przesłodziutka.

Lucy fajny ten dmuchany samochodzik. Faktycznie wysoki. Z niego to sie Oli nie wykaraska tak łatwo hehe.A zdjęcia śliczne.
Słuchaj dzis zrobiłam Tomkowi na obiadek schab gotowany z ryżem i jabłuszkiem. Smakowało mu, zjadł wszystko. Tak na słodko, a co! Trzeba urozmaicać trochę. A Ty robiłaś już coś nowego??

Co do cebulki to ja też dodaję zawsze troszkę do zupki, albo pora zamiennie. Zreszta w tych gotowych daniach też jest cebula. Ale groszku i kukurydzy to nie dawałam. Madziorka jak ty je robiłaś. Takie ze słoiczka dawałaś? I co roznieść trzeba chyba co?

Makaronu ja nie daję na razie. Uważam, ze jeszcze jest czas. Na razie pomalutku daję mu spróbować pieczywka. Dziś wpierdzielał ze mną bułkę na sniadanie i bardzo mu smakowała. Prawie mi wyrywał z ręki hehe.
Z nabiałem też uważam. Nie dawałam jeszcze żadnych serków homo ani jak Wy Bakusiów i innych takich. Natomiast próbował jogurtu naturalnego troszeczę i twarożku. Twaróg juz spokojnie można dawać jeśli dziecko może jeść nabiał. nawet w książkach piszą.

Ja dziś siedze w domku bo ten katar chcę zaleczyć. Ale normalnie wychodze w czasie wiatru i deszczu jak mam oczywiście ochotę. Budę stawiam, folią przykrywam, ja kaptur na łepek i heja.

Nie wiem czy o czymś zapomniałam, ale mam nadzieje, ze nie.

[ Dodano: 2008-02-28, 16:16 ]
Ach Frydza gratuluje autka. A Ty prawko masz??

A ja musze sie pochwalić, ze Tomuś zaczął sam stać. Łapię go za rączki a on fik na nóżki i stoi. Oczywiście trzymany za ręce. Ale cieszy się przy tym jak szalony. Nowe perspektywy sie przed nim otworzyły to docenia :-D .

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 lut 2008, 19:45

Asiula fajnie że się pojawiłaś i powiedziałas czemu cie niema ...mam nadzieje ze szybko do nas dołaczysz :):

Alinko za toba to sie stesknilam ...pisz szybko co u ciebie i małej :):

Kamilko i Madziorka współczuje kataru ...my odpukac od urodzenia 2 razy tylko mielismy :ico_haha_01:

Kamilko współczuje nocek :ico_pocieszyciel:
A powiedz mi ta twoja kumpela co rozmawiałysmy na gg kiedys...i co nie pomogło to co pisałam...hm polec ta co ja Diete kopenhadzka ...a po drugie moze ona oszukuje sama siebie ale najgorsze jest to ze sama siebie ;/

BeWu zdjecia super i jak podrosła Kalinka

Madziorka z nadwaga niestety walcze cale zycie :ico_placzek: :ico_zly: czasami odpuszczam na jakis czas i tyje potem biore sie za siebie chudne i jest ok ...wiem głupie to meczy i w ogole ...ale jak jestem np rok czy dwa na diecie nie jem nic prawie tzn pieczywa smazonego slodyczy sokow itd to wreszcie przychodzi taki moment ze :587: sie chce :ico_oczko:

Aniu co do spacerów to ja wychodze chyba ze wieje tak ze głowe urywa to nie :):
Ja juz raz dawałam makaron Marcinkowi wcinał i było ok :):

Frydza gratuluję autka ...smigajcie teraz sobie :):

Powiem wam ze dzisiaj mam 4 dzien diety i dzisiaj jestem mega głodna :ico_zly: zjadłabym wszystko nawet sama musztarde ze słoika :ico_placzek: ...ale wytrzymam jutro na sniadanie mam marchew z sokiem i przed poludniem ryba ( duza porcja hehe )
Bylismy z Marcinkiem w parku bardzo ładnie bylo lecz troche czasami wiało...chodzilismy z 2.5 h tzn ja on w wozku :): a ja chyba z 5 km zrobilam a teraz mnie strasznie nogi bola.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 lut 2008, 19:56

Byla tesciowa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i kuzwa przezywala ze se auto kupilismy ze na zycie nie bedziemy miec :ico_olaboga: no szlak by kazdego trafil :ico_zly: !!!!!porostu spieprzyla mi dzien cholera jasna!!!!!!!!!!!!!!!!!Jutro jedziemy wymienic orbitek,bo jesli by przez kuriera to znowu tydzien zwloki :ico_olaboga: KAMILKO dla Tomusia ogromne Obrazek Obrazek za stanie zuch chlopak!!ja niemam prawka nie nadaje sie za kierownice :ico_noniewiem: MADZIU nie daj sie glodowi pamietaj dasz rade BADZ SILNA to dla ciebie Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 lut 2008, 19:59

Frydza pisze:KAMILKO dla Tomusia ogromne za stanie zuch chlopak
Ale wstyd mialam pochwalic i zapomnialam :ico_puknij: :ico_puknij:
Więc wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 lut 2008, 21:24

kamila dla tomusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja daje kukurydze i grosze mrozony, zadnych konserwowych nie uzywam oczywiscie hehe
potem wzystko razem blenderem rozdrabniam ale nie na papke bo on juz duzy chlopak i sam musi cosik gryzc nie?

a ja wstyd sie przyznac ale nigdy folii na wiatr nie uzywam hehe i lelek zyje i ma sie zdrowo hehe
no teraz katarek ale to nie przez wiatr hehe
poza tym kaszle brzydko czasami...

madziu no u nas na szczescie tez katarek prawie nie wystepowal. a ten obecny juz 3 dni.. dlugoooo


frydza gratuluje nowej furki
combiac teraz niezbedny, ja sobie nie wyobrazam jezdzic mniejszym autem hehe
choc i ten wydaje mi sie juz ciasnawy dla dwojki dzieci hihi
:ico_puknij:

ja dopiero wrocilam z miasta
nie chce mi sie pisac, musze cos zzjesc i troche dom ogarnac, adama jeszcze nie ma, musial jecgac cos zalatwiac po pracy wrrr


papa

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

28 lut 2008, 22:17

Cześć coś faktycznie z tt się dzieje nie bło paru postów albo ja ich nie widziałam
Frydziu :ico_brawa_01: super bryka duża Ja seata cordobe mam fajny tylko sedan i skręt do nonono M chce golfa 4 za 2lata Teściową to się nie przejmuj

dla Tomusia duże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Przepisy super i ten z jabkiem i ten kukurydziany będe testowała

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 lut 2008, 23:26

FENKSY za gratki :ico_oczko: :ico_oczko: Ja na mometcik bo trzeba isc spac :ico_oczko: w sobote caly dzien bedzie u mnie ARUS kochaniutki sie bedzie dzialo szal cial z Wiki hihihi,bo brat przeprowadzaja sie juz do nowego domku i beda wozic meble to Arusiek by sie platal a tak to bedzie u mnie :-D :-D :-D :-D :-D zmykam DOBRANOC Obrazek Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

29 lut 2008, 09:08

Witam jestem pierwsza :ico_szoking: Frydziu no to dzionek ciekawy cię czeka dwuch maluchow to jest cos zaprawa na przyszłość .A moja mała dalej marudna i jak tylko na ziemie sie da to ryk kurde zwariować można a myślałam że jak raczkować będzie to sie zabawi a tu klops. W nocy to ją raz przeczymałam i tak się rozdarła ale ja dalej nic i wiecie co mąż nie wytrzymał i wstał do niej pierwszy raz :ico_brawa_01: niech wie przez co ja musze przechodzić a8.03 zostaje sam z dziewczynami bo Ja mam szkołe a teściowa na imprezkę idzie świenia jestem ale dobrze mu tak zobaczymy jak sobie poradzi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 lut 2008, 09:52

Bobudkę miałam dziś o 7 :ico_szoking:
madziorka hihi pisze:poza tym kaszle brzydko czasami...

No właśnie. To przyczyna mojej pobudki. Tak kaszle, ze aż się dusi. Do lekarza idziemy. Zapodałam co prawda i krople do noska i syrop na kaszel, ale lepiej niech go osłucha bo weekend przed nami i boje się, że może byc gorzej i co wtedy?

Także dzisiejsze gościny przekładamy buuuu....A tak chciałam nową istotkę poznać. Ale nie ma co ryzykować. Jeszcze by się maleństwo zaraziło.

A wczoraj już nie miałam jak napisać, ale moje dziecko jak zadziwia to masowo. Poza tym, że stoi sobie jak stary to nauczył się też klaskać. Brawo bije w łapki i tak go to cieszy hehe.

Edyta juz pytałam kiedyś, ale przeoczyłaś: ty sie uczysz, do jakiej szkoły idziesz?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lut 2008, 10:23

CZESC Obrazek my tez pobudka o 7 :ico_szoking: ,EDYTKO i dobrze niech sie facet uczy ze tez ma wstawac do dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do Arusia to moja mamuska bedzie z nami bo Arus to biega ,krzyczy i patrzy co popsuc i do tego Wiki raczkujaca to bym nie dala rady sie rozdwoic :ico_oczko: KAMILKO duzo duzo zdrowka dla Tomusia kochanego Obrazek i super ze bije brawo hihi Wiki tak caly dzien klaszcze :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość