Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 gru 2008, 19:35

niuncia mi teraz usnela chcialam ja dotrzymac przynajmniej do 19 ale nie dala rade patrzylysmy na bajke i ona zasnela temperatura jej spadla do 38

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 gru 2008, 20:04

iwona83 pisze:temperatura jej spadla do 38

dobrze że już idzie w dół :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 gru 2008, 21:12

Renia0601 pisze:dobrze że już idzie w dół :ico_sorki:


no wlasnie znowu sie podniosla na dodatek o 19 dalam jej antybiotyk i przed 20 mleko a ona wszystko zwymiotowala teraz ja polozylam do lozeczka i sobie lezy mam nadzieje ze usnie

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 gru 2008, 21:41

mary pisze:Iwona O rany, ale Bidulka się namęczy. Współczuję bardzo jej i Tobie. Żeby taka wysoka gorączka cały czas...mam nadzieję że to nie potrwa długo. Duzo zdrówka dla Majeczki!!!


o dziekuje przyda sie

wlasnie jej mierzylam spadla do 37,4

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 gru 2008, 22:02

iwona83 pisze:wlasnie jej mierzylam spadla do 37,4

Oby tylko znów nie podskoczyła... biedna Majeczka, mam nadzieję, że to nic groźnego...

Justyna, jak samopoczucie? Przechodzą Ci nerwy?
Klaudia, jak tam Norbert się czuje?

Uciekam spać, boli mnie to miejsce po wyrwaniu zęba i chora się przez to czuję...
Dobranoc...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 gru 2008, 22:24

Hejka, ale mało dzisiaj popisałyście.

My byliśmy dzisiaj na zakupach, spotkaliśmy się tam z koleżanką i potem razem z nią wróciliśmy do domu. Norbi dostał kolejne zabawki :ico_haha_01: Zaczynam się łapać za głowę gdzie to wszystko pochować :ico_haha_01:

pinko pisze:Historia z Michałem rzeczywiście na jakiś film romantyczny by się nadała, czemu nie ma możliwości żebyście się zeszli na nowo? W taki sposób o nim piszesz, jakby wcale nie był Ci tylko jako przyjaciel... a jeśli masz kiedyś tego żałować...

Aga, no mam swoje życie teraz, mam Norbercika z Rafałem, mam Rafała z którym się kłócę ale jednak kocham go.. Chyba, że kiedykolwiek by nam się nie ułożyło czy nie wytrzymalibyśmy dłużej ze sobą, ale przecież Michał to nie będzie na mnie czekał..
Zresztą nie żałuję niczego bo dla Rafał odeszłam od Michała. A Michał też tylko dlatego ze mną rozmawia bo poczuł, że jestem przyjacielem dla niego.. inaczej milczał by dalej. On jest zbyt inteligentny by oczekiwać czegoś. To takie absurdalne wszystko :ico_puknij:

pinko pisze:Klaudia, jak tam Norbert się czuje?

No Norbercik coraz lepiej. Katar maleje, kaszel też.

Oby Majeczka lepiej się poczuła. Znowu coś ją dopadło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

22 gru 2008, 22:30

Cześć, dzisiaj cały dzień w biegu...
Weszłam do domu godzinę temu...
Krystuś właśnie usnął...
normalnie padam...
Zdrówka dla Majeczki i Sto lat dla Norberta :-D
Okna już wstawili...ale chyba przewiewu dostałam...coś słabo się czuję...
Tak, długo siedziałam...cieszę się internetem póki mogę...
Ale byłam dzisiaj w bierdonce koło mojego nowego mieszkania i się dowiadywałam o pracę...taką tylko na pół etatu i tylko popołudniami...przynajmniej narazie dopóki czekamy na żłobek...i ponoć przyjmują...także myślę, że jakoś od lutego pójdę więc może szybko mi się uda kupić nowego kompa :ico_haha_01:
Kuchnie mieli przyjść zamontować, ale nie przyszedł...jeszcze dał nam takie okropne uchwyty, że szok!!!
Dzwoniłam do niego żeby przyniósł inne to powiedział, że w styczniu...i co mam teraz zrobić??? ach ten cały remont...mam już wszystkiego dość!!!
Krystian dzisiaj też strasznie zasypiał...wrzeszczał w niebogłosy, ale nie ustąpiłam...nie wzięłam go...tak ładnie już zasypiał i dzisiaj znowu nie chciał sam zasnąć...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 gru 2008, 22:52

Czesc Dziewczyny,

Przepraszam, ze ostatnio rzadko do Was zagladam, w sobote przyjechalam do rodzicow i niestety okazalo sie ze Pawelek jest chory, bylam z nim u lekarza, bo mial wysoka goraczke, ma grype jelitowa, bardzo jest wymeczony, na szczescie nie wymiotuje, ale juz 3 dzien go trzyma, juz myslalam ze dzisiaj mu przeszlo, ale wieczorem znowu goraczki dostal... :ico_chory:

Najlepsze zyczenia dla Norberta!!!!!Niech nam zyje 100 LAT!!!!! :ico_tort:

Duzo zdrowka dla chorej Majeczki i dla wszystkich chorowitych dzieciaczkow!!

Ide spac do padnieta jestem, jutro postaram sie cos wiecej napisac!
Buziaczki!!!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 gru 2008, 00:39

Widzę, że dzisiaj czasu nie było na TT. Norbi śpi od godziny. Dzisiaj ładnie usnął w łóżeczku trzymając mnie za palec. Ciekawe jaka nocka nas czeka. Mógłby przespać całą noc jak kiedyś sypiał.
Miałam go dzisiaj nie kąpać, ale szybko wykąpałam bo chciałam mu grzywkę podciąć wreszcie. Nie dawał za bardzo, ale udało mi się jako tako aby do oczek nie wpadały włoski.

Ja okres dzisiaj dostałam choć się go nawet nie spodziewałam :-/ brzuch mnie nie pobolewał jak zawsze na dzień przed. Oby szybko minął.

Cóż to ja uciekam się umyć, pobuszuję coś jeszcze po necie i lulki. Jutro dalej na resztę zakupów i w garach pewnie będę stać po południu.

Dobrej nocki.. choć może jeszcze zajrzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 gru 2008, 02:46

cześć dziewczny. U mnie już lepiej, dziękuję Agnieszka, że pytasz...

moja przyjaciółka wróciła dzisiaj ze stypendium w stanach i spędziliśmy razem późny wieczór-odsypiała wcześniej zmianę strefy czasowej :ico_noniewiem: bardzo już za nią tęskniłam...

pojechałam dzisiaj po drobiazgi pod choinkę, ale nie mam jeszcze nic dla Kuby...

Ojciec się nie odzywał, Kuba zabronił mi zabrać go w25-go do dziadka, bo twierdzi, że skoor my robimy takie wielki święta specjalnie dla Gabriel, a mój Ojciec się nie potrafi przełamac i być w tym dniu ze wszystkimi, to nie zobaczy gabriela, chyba, że sam przyjedzie, sama nie wiem co o tym myśleć :ico_noniewiem: ale jestem na niego zła i w zasadzie wszystko mi jedno-przynajmniej nie będę musiała na siłę do niego jechać... szkoda tylko, że gabriel na tym straci-nie tylko p;rezent pod choinkę, bo co to niby jest dla takiego malucha-nic nie warte, ale straci uwagę bliskiej osoby...

Kupiliśmy też dzisiaj dużo bombek plastikowych, żeby choinkę ubrać-powiem Wam, że mały wybór, większość bombek jest ze szkła-fakt, że są ładniejsze... może to dlatego.

Jutro cały dzień przy garach :ico_olaboga:

Aga współczuję bólu zęba, ja mam problemy z dziąsłami od kilku lat, aż się boję wybrać do dentysty :ico_olaboga:

no i Maja biedna, co za wysoka temperatura... niech jej szybko przechodzi :ico_sorki:


I najlepsze życzonka dla Norberta... czas tak szybko leci ostatnio :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość