Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lut 2008, 20:20

edyta29, rewelacyjna Wikusia super raczkuje a jakie ma wlosy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: moja to ma pawera w pupce i trzeba za nia biegac hihi :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 lut 2008, 23:26

Tomek jeszcze nie śpi. Siedzi mi na kolanach. Oglądalismy razem Wikunię i śmiał się do niej jak szalony. On tak lubi dzeci, nawet w telewizji hihi.
A tak w ogóle to mam go na dzisiaj dosyć. Smeci jak tylko go do łózka kłade.
Później cos napisze bo mi przeszkadza i jedna reka klikam.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 mar 2008, 00:07

kamila leos tez dzis nocny marek hehe
obecnie pod stolem sie czolga :ico_puknij: i szczerzy dziaselka niestrudzenie hehe :ico_puknij:
a jak tam po wizycie u lekarza??

my dopiero obiad (drugie danie) spozylismy hehe hehe takie na szybko
pesto z makaronem mniam mniam
a w oczekiwaniu.. pochlonelismy najpyszniejsze lody na swiecie heh

dobrze ze madzia spi, bo by mi sie dostalo za wspominanie o jedzzeniu o tej porze hehe


a kupilam mu na to przeziebienie vick , posmarowalismy plecki i klatke piersiowa i lepiej oddycha

poza tym kilka kropli olbas pokropilam po pieluszce i zawiesilam nad lozeczkiem

dobra ide
zaraz ma sie rozkrecic mala domowka hehe
adas stawia flache bo tak sie zakochal w naszej mazdzie na nowo
chyba lelek wyczul klimaty stad jego wzmozona aktywnosc hehe

dobranocka papa

[ Dodano: 2008-02-29, 23:12 ]
a edyta wiki swietnie juz raczkzuje hehe i wloski rzeczywiscie sliczne !!!!
lelekowi chcialam pokazac ale za kare jutro pooglada hehe
wlasnie adas poszedl z znim na gore, no zobaczymy z jakim efektem hehe :ico_spanko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 mar 2008, 00:19

Zasnął.
Jestem okropną matką.
Zamiast zrozumieć dziecko to ja go w myślach przeklinałam i kurwica mnie strzelała.
Mam dość. Cały dzień dzis jęczał. NMiech ten ząb sie wreszcie przebije to może na chwilę będzie lepiej. Chociaż teraz wieczorem to nie był ból tylko wybił sie ze snu i dlategojak go kładłam to był jeden wielki wrzask. Ale juz po wszystkim. Oby noc przespał ładnie to mu wybaczę ten incydent.

A wracając do Was.

Alinko dobre i złewieści przynosisz. Ale przynajmniej wszystko jasne. Kurcze tylko co Ty teraz będziej jej dawała?? Zwariować idzie. Mojemu Tomkowi też nie zeszło to uczujenie chociaż smarowałam chydrokotyzonem. Zastanawiam się też nad zrobieniem testu. A Wańce z krwi robili tak? U nas to kosztuje 200 zł, a i tak za jakiś czas u takiego malucha może to sie przecież zmienić. :ico_noniewiem:

Lucy współczuję. Nie dość, ze się jakieś cholerstwo przypałętało to jeszcze lekarz wkurza człowieka. Trzeba było mu przygadać, żeby ten turban zdjął i sam zaczął gadać po angielsku a nie po hebrajsku.

Dla Wiki :ico_tort: . Edyta fajna ta twoja córa. Jakiem oczka niebieskie. A zapierdziela równo. Mój chyba tylko taki obibok bo wcale sie nie przemieszcza.
Czy jeszcze jakieś dziecko tak ma? większość to chyba gociaż jak robale się porusza a mój leń... cos tam kombinuje ale na przód to z 10 cm i to fuksem.
No chyba, że spełnią sie moje przypuszczenia i nie będzie raczkował wcale.
Z drugiej strony nie ma co popędzać. Ponoć to jak z zębami, im później tym lepiej, bo kości twardsze. Znam wiele dzieciaków, które późno zaczeły chodzić także się nie martwię. Tylko wiadomo jak to jest, jak mi opowiadacie o swoich pociechach to człowiek chcąc niechcąc sobie wbija do głowy hehe.

Aga nie przesadź na poczatek. pomalutku do celu. I oby Ci sie nie znudziło za szybko. Ja juz chodze trochę na aerobik i jest cudownie. Czuję sie rewelacyjnie. A świadomość, ze na wakacje wyskoczę z moim jędrnym tyłeczkiem na plaże jeszcze bardziej mnie mobilizuje hihi. Może jeszcze kiedyś włożę stringi nad morskim brzegiem hehe?

[ Dodano: 2008-02-29, 23:25 ]
Madziorka ja też sobie wypraszam takie kuszenie żarełkiem. Chętnie bym cos dobrego jeszcze wciągnęła, ale bez przesady. Nie mam dzis imprezki więc już nie bedzie czasu spalić.
A Jarek ma dzis nockę więc inne sposoby tez nie wchodza w grę :-D .

U lekarza ok. Tak jak myślałam, ale wolałam sie upewnić. w koncu płace cholerne składki to nie będę sie czaić. Troche węzły chłonne ma powiększone, katar i kaszel, ale płuca i wszystko inne czyste. Także moje leczenie niemal perfekcyjne. Tylko oczywiście wykonanie to wielki wyczyn. Tomek zraził sie do fridy i jest tragedia. Nie daje sie dotknąć. Oby jak najszybciej przeszło.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 mar 2008, 01:44

Kamilka moj tez wcale nie raczkuje i nawet nie ma zamiaru za bardzo ...ja tez mysle,ze on predzej bedzie chodzil niz raczkowal,a jak zobaczylam jak Wiki raczkuje ,to normalnie szok....moja to zero ...nic a nic he he poczolga sie troche,a i nawet tego mu sie nie chce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

01 mar 2008, 09:34

Witam

Alinko no dobre wiesci nam przywiozłas ale z tym uczuleniem hoho :ico_olaboga: faktycznie na tyl;e produktow moze z czasem jak bedzie wieksze zniknie lub chociasz sie zmnijeszy :ico_haha_01:

Co do raczkowania moj jak go poloze to sie przemieszcza ale wokol wlasnej osi i podnosi sie na czworaka i stoi i nie idzaie hehe smiesznie to wyglada ....wiec dolaczamy do dzieci nie raczkujacych :-D

Lucy to ci sie lekarz trafil ech :ico_puknij:

A u nas od rana pada i cala noc padalo a mielismy isc na spacerek bylismy wczoraj w parku potem wkleje pare fotek i odrobine wiosny dam :D:D:D przebisniegi piekne:)

A dzisiaj nie uwierzycie mamy odwiedzny tesciow ech cud na wisłą ...rowny miesiac mija od wizyty ostatniej pozniej zdam relacje :):

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

01 mar 2008, 09:59

Witam Lucy co za debil z tego doktora,Ja też byłam i wiecie o co pytał czy w ciąży nie jestem bo okresun jeszcze niemam :ico_szoking: a ja na niego zgłupiał czy co przecierz tabletki biorę
Wczoraj poszłam na spacerek i cholera przewiało mnie :ico_chory: ucho mnie boli gardło i tak ogulnie to czuje siuę jak by ktoś przez wyżymaczke mnie przepuścił
A wiecie że moja starsza też wcale nie raczkowała tylko odrazu na nogi :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 mar 2008, 11:28

Noc tragedia. Wstawałam chyba z 15 razy.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 mar 2008, 14:28

Witam ja na momencik :-D Wiki ma dzis kuzyna to szalenstwo na maksa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Arus ucieka Wiki go goni :-) teraz spia oboje,a moj brat sie dzis wprowadza do nowego domku :-D Jeju ale robty przy 2 dzieci ten patrzy co sciagnac czym sie zabawic!!Ta za nim zapieprza hihi Ale jest fajnie!! Musze kiedys zmajstrowac Wiki braciszka bo ona kocha dzieci :-D U NAS wichura i pada Obrazek Obrazek POZDRAWIAM BUZIAKI DLA WSZYSTKICH Obrazek

[ Dodano: 2008-03-01, 13:36 ]
KAMILKO wspolczuje nocki itd ale miejmy nadzieje ze to przejsciowe :ico_oczko: DUZO zdrowka dla Tomeczka :ico_oczko: MADZIU powodzenia z tesciami oby bylo ok :ico_oczko: EDYTKO a moze jestes :ico_ciezarowka: hihihi zartuje oczywiscie!!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

01 mar 2008, 16:12

NO Frydzia bez takich żartów :ico_nienie: :-) na pogotowiu byłam i antybiotyk mam i jeszcze zastrzyk w dupcie dostałam , u nas 2 drzewa połamało wichura że chej
Indygo co w te dzieciaczki wlazło że spać nie mogą? :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość