Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 lip 2007, 19:58

Dziekujemy za kaplemenciki :-D Alinko kochana nie smutaj sie bedzie dobrze,a mala budz na papu mi polozna kazala przynajmniej co 3 godz aby jadla ,a zreszta pozniej mozna miec problemy z piersiami bo nawal pokarmu maksymalny :ico_olaboga: Haniu sliczna coreczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lip 2007, 21:17

hania przesliczna ta twoja izunia :-D alinko przeczytalam na innym forum,ze dziewczyna ma corke o jeden dzien mlodsza od oliverka i jej corka spala 14 h i nie chciala w ogole jesc :ico_szoking: przerazila sie i zadzwonila po karetke ,wyobraz sobie,ze w szpitalu wszystko wrocilo do normy ,mala zdrowa :ico_szoking: wiec ja nie wiem o co chodzi tym maluszkom????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 lip 2007, 09:22

Frydza, troche sie poprzygladalam fotce twojej pociechi i doszlam do wniosku, ze mam mine, jakby w "gwiezdnych wojnach" grala :-D stlasnie jest slodziutka :ico_brawa_01:
Hanah, Izunia sliczniutka, fotki pierwsza klasa :ico_brawa_01:
alinka moze jej sie to jeszcze unormuje, ona jeszcze na pewno nie zlapala rytmu dobowego. zebys ty;lko ty przez swojego spioszka nie dostala zastoju, albo jakiegos innego dziadowskiego zapalenia cycow :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-13, 09:23 ]
Frydza, oczywiscie chodzilo mi o to, zo ONA ma mine z filmu, a nie ja jak na nia patrze :-D

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

13 lip 2007, 09:56

witam dawno sie nie odzywalalam ale jakos brak czasu u nas w sumie wporzadku poza tym ze dzidzia ma najprwdopodobniej skaze bialkowa i karmic jego musze mlekiem zastepczym na szczescie toleruje mi to mleko poza tym w tygodniu przybral mi tylko 100g wiec mam dawac na sile oczywiscie jest placz bo on nie chce.
Kupilsmy mu mate edukacyjna narazie sie na niej nie bawi ale spodobala sie nam bo jest 3 funkcyjna.

A jeszcze do tego ma to atopowe zapalenie skory bo zapomnialam dodac. wrrr

Teraz zjada od 90 do 120 zalezy jak mi sie uda zmuscic a ma jesc wiecej jestem ciekawa jak to zrobie.

a teraz uwaga chwale sie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 lip 2007, 10:21

Czesc czołem! :-) Jak nastroje dzis? mamy piątek 13ego :-D Za oknem pogoda do nonono, zapowiada się piekny letni dzien... :-D
Fajne te wasze Bąble. Ja ostatnio jakos zaprzestałam pstrykac foty, bocały czas poluje na ten bezzebny usmiech, ale nie mam niestety refleksu i o. Klops.
Sytuacja pod kontrolą.. u nas :-) Normuje sie i zaczyna byc dobrze i fajnie - wiec moj baby blues jednak przechodzi. A moze to było tylko jako takie napiecie? W kazdym razie jest lepiej. Mały od kilku dni łapie rytm - 20:30 kąpiel, potem cyckowanie, spi do 2 potem troche cyca i butla, spi do 6:30.. a potem wcale nie spi az do teraz :-) UDaje ze spi, pomrukuje, steka, oczka wytrzeszcza i chce sie bawic. To sie bawimy.. Najpierw ja krzywie sie, smieje,robie głupie miny, ciagam go za poliki i gadam, potem zmiana - i Krzys na raczkach Krzysia. Teraz go zakorkowałam smokiem, bo ile mozna sie wykrzywiac i spiewac niedzwiedzia i krzyczec akuku :ico_puknij: :ico_haha_01:
Ale czadowo ten moj Bąbel wyszczerza wtedy swoje dziąsła w rozwalającym usmiechu :ico_brawa_01: :-D Czekam tylko az podrosnie i bedzie sie smiał na głos jak czubek :-D I czekam az bedziemy chodzili do ZOO i ogladali wielkie słonie i ich kupska hihi :ico_haha_01:
Bąk wlasnie usnął, a na mnie czeka wieeelka sterta prasowania ( Duzy Krzychu nie ma juz co załozyc ).. Mam przeokropnego lenia, połozylabym sie na sofe i poczytała jakas bzdurna gazetke.
A w ogole to stwierdziłam ze zaczne Małego odstawiac od cyca. Sopniowo, powolutku, jeszcze z miesiac pewnie bedzie cos w cycuchach. A potem bedzie rósł na NANie. Bo na cycu nic nie rosnie. I tak bedzie lepiej i juz.
Sniła mi sie piękna szklaneczka whiskey z cola i cytrynka. :ico_noniewiem:
Kochane, musimy sie jakos rozkrecic. Majówki pytlują i pytlują a u nas cicho i smutnawo. Ach! No i trzeba zaplanowac przeprowadzke na Niemowlaki :-)
Ide rozprostowac plecki na tej sofie, bo zaraz mi strzeli i bedzie. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 lip 2007, 11:24

Witam serdecznie moj Marcinek po kapieli wczorajszej o 19.30 zjadl mleczko 120 ml i spal do 2.30 w nocy super. Moj P dzisiaj od rana do wieczora pracuje ;/ ale jakos dam rade wekend przed nami a dzisiaj uy nas pada i zimno wiec nici ze spacerku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

13 lip 2007, 11:24

Witam wszystkie mamy :-)
Ostatnio mialam problem z netem wiec dawno tu nie zaglądałam:ico_nienie:
Zreszta ostatnio Nikola daje mi popalić(zwłaszcza jak jesteśmy same w domku) bo pobolewa ją brzuszek :ico_placzek: więc czasami siedzimy obie i ryczymy :ico_placzek:
Dziewczyny czy Wam też tak szybko lecą dni??Bo mi strasznie...
Teraz ja sie pochwalę swoją kluseczką :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
PORTRET :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 lip 2007, 11:30

hej wam wpadłam tylko na chwile.

Byliśmy dziś z Emilką po\brac krew na badania, była dzielna.
Ja w sumie nie wiem ile dziecko powinno zjadać dziennie, gdzie można znaleźć takie informacje??

kurcze rozwyła się muszę iść papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 lip 2007, 11:35

Asiula w sumie nie wiem moj je 90 ml czasme 120 ml
Izus zdjecia super

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 lip 2007, 11:59

ładne zdjątka bąbli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To ja swoją wkleję pannicę :-D :-D :-D

Ojjeju mamcia mało mleka ma!!!!!!!!!
Obrazek

U nas bez zmian, dalej nie najada się i marudzi.. Dziś wisiala na cycu od 5.30 do 9 i się nie najadła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Pozyjemy zobaczymy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość