Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 lut 2008, 16:57

agi, Maya fajne minki robi :-D
delicja, hm... troche zastanawialam sie czy napisac to o czym mysle... ale chyba to forum nie jest tylko po to zeby zgadzac sie ze soba i owszem mamy sobie pomagac i wspierac sie ale chyba tez mozemy pisac to co naprawde myslimy :ico_noniewiem: tak wiec nie obraz sie na mnie ... i oczywiscie odpisuje tylko na to co przeczytalam,nie wiem czy w ogole dokladacie tesciom do zycia czy oplat ale.... 150 zl...to naprawde niewiele...pomysl sobie jakbys mieszkala na stancji i musialabys placic 1000 zl.+liczniki...Niestety mam siostre ktora mieszka z moja mama i narzeka ze musi jej dawac AŻ 300 złoty/miesiecznie i w tym ma zycie ,oplaty i czesto slodycze dla dzieci.... to ile mialaby dawac na utrzymanie 4 osobowej rodziny?? 50 zl? :ico_noniewiem: przepraszam ale ten temat jest dla mnie drazniacy pewnie wlasnie z powodu mojej siostrzyczki ...ale coz takie zycie :-) delicja, mam nadzieje ze Cie nie urazilam... wyrazilam tylko swoje zdanie na ten temat skoro juz napisalas o tym :-)

[ Dodano: 2008-02-05, 16:05 ]
a jesli juz wyrazam zdania... dziewczyny ...czy Wy naprawde macie takie zolzowate tesciowe?one naprawde nigdy nic dobrego nie zrobily dla Was?Ja wiem...tesciowa to tesciowa zawsze trzeba troche ponarzekac ale... czy aby nie za mocno?w koncu te tesciowe niedobre gangreny to matki mężów...wychowaly ich jak umialy... moze czasem nam nie podoba sie to''wychowanie'' ale tak naprawde... sama mam dwoch synow i bede miala pewnie dwie synowe i wiecie co....nie chcialabym kiedys przeczytac o sobie tych wszystkich slow typu''gangrena'' staram sie najlepiej jak moge wychowac moje dzieci... ale czy to bedzie podobalo sie moim synowym...nie wiem :ico_noniewiem: wiem za to ze jesli od mojego faceta uslyszalabym takie slowa na moja mamę...byloby mi przeokropnie przykro...dlatego ja na swoja tesciowa staram sie nie mowic zlych rzeczy,owszem czasem mnie wkurzy...ale czasem kazdy mnie wkurzy...moja mama tez... i ja napewno nie raz kogos wkurzylam albo wkurze ale ...nie chce kiedys byc gangrena :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-05, 16:07 ]
no to sie namądrzylam :ico_puknij: a moze lepiej bylo zamknąć dziub i nic nie pisac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 lut 2008, 17:10

no dobra piszę dalej, Oleńka śpi :-) ale dobry chleb sobie kupiłam mniam mniam, jem :ico_obiadek: zupka mi się dziś udała, no i dobrze, bo po tym wczorajszym placku to :ico_zly:
agi ale urocza ta Twoja Majeczka, nosek caly zasmarkany, Skarbuś kochany

serdeczne życzenia dla Antonia, żeby dużo jadł, był zdrowiutki i zawsze uśmiechnięty :ico_prezent:

kasi.k niestety ja też Ci nie pomogę :ico_placzek: Oleńka je bardzo malutko. chociaż obecnie to prawie wcale nie tyka obiadów, a jadła marchew, brokuła i indyka, czasem indyka z marchewką i ryżem, risotta jej nie smakują, więc niewiele tego, no ale co ja zrobię :ico_placzek: na dodatek coś jej zaczęły krostki wyskakiwać na buźce takie dziwne :ico_szoking: Oli bardzo posmakowała marchewkowa z ryżem z Hippa, no ale cóż jak tam ziemniak jest :ico_placzek: dałam raz na spróbowanie i ją wysypało ech
a z przecierków je jabłka, śliwki, gruszki, morele, brzoskwinie i winogrona. teraz będę chciałą wprowadzić malinę.
także widzisz malutko tego, nie mam dostępu do jakichś sprawdzonych warzyw, a tu na targu takie paskudne to wszytsko. Nawet mam podejrzenie, co do alergii na dynię :ico_olaboga: tylko martwią mnie teraz te krostki, a już miała taką idealną skórę :ico_placzek:

a no i gratuluję testów :ico_brawa_01: przynajmniej orientacyjnie, będziecie wiedzieć na co Viki uczulona. MY też powtórzymy gdzieś w marcu.


Rybciu wiesz co, ja w sumie się za bardzo nie znam, lekarka mówi, że alergia przeszła, ale czy przypadkiem nie przeniosła się na drogi oddechowe???bo mnie pediatra mówiła, że takie nawracające infekcje to też alergia, trzymam za was bardzo mocno kciuki, żeby ten antybiotyk był ostatnim jakiego Jędruś spróbował. Teraz to był wirus tak????



wiecie z jednej strony chciałabym już wiosnę a z drugiej, żeby nigdy nie nadeszła, wiem, że ta wiosna, zwłaszcza kwiecień, maj będą dla mnie bardzo cięzkimi miesiącami, dlatego chciałabym pójść do pracy, zeby nie myśleć, żeby nie mieć czasu na myślenie....

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lut 2008, 18:16

Witam witam i o zdrowie pytam :-D
Dla Antosia dużo zdrówka, uśmiechu, bezbolesnego ząbkowania i aby spełniły się Tobie wszystkie marzenia :-D

Dzięki dziewczyny za pochwały Talibka. U nas podobnie z jedzeniem, od kilku dni wszystko jest beeee. Nie mam już sił i cierpliwości zmagać się z moim dzieckiem. Ona po prostu nic nie chce jeść. Nie wiem może to przez tą chorobę, może przez syropy - bo mysli, że jak daje jej jeść to jest to syrop? A może na te nieszczęsne zęby, których nie możemy się doczekać :ico_noniewiem: :ico_olaboga: . Do środy jestem na zwolnieniu - czyli do jutra :ico_szoking: , jutro idziemy na kontrole. Może i jest lekka poprawa, ale nie podoba mi się kaszel, nosek wygląda jak u Mayi - cały czerwony i zagilony. Okaże się jutro co wywalczyliśmy przez te kilka dni. Powiem Wam że nie mam już siły i nerwy mi wysiadają. Tej nocy wstawałam chyba 100 razy. Dosłownie patrzyłam na zegarek i co 10 minut moje dziecko kasłało, a przy tym oczywiście się wybudzało. I latałam jak głupia z pokoju do kuchni. Padam padam padam, ręce mam już chyba do kostek. Jest walka ze spaniem, jest walka z jedzeniem i cały dzień jest walka. Teraz śpi, od godziny 7 rano walczyła i wreszcie padła, a ja ledwo siedze. Właśnie moj mąż zawitał. No tak Talibek to zawsze wie kiedy ma zasnąć co by tatusia za bardzo nie zmęczyć.
Na razie tyle się nagadałam, wpadnę później, przynajmniej się postaram :-D
Dla wszystkich chorych dużo zdrówka

[ Dodano: 2008-02-05, 17:56 ]
Talibek śpi, mąż poleciał po pizze, to ja wrzucę parę fotek Olki
[
URL=www.fotosik.pl]Obrazek[/URL]
takie rzeczy robię przed zaśniecięm

Obrazek tu z moim chrzestnym :-D
Obrazek

Obrazek tatuś ogląda film a ja dzwonie do mamuni :-D

[ Dodano: 2008-02-05, 18:18 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

05 lut 2008, 20:28

Cześć :-D
Dla ANTOSIA najlepsze życzenia urodzinowe :ico_buziaczki_big:
AGI - fajniusia ta moja synowa i minki robi superowe :-D Życzę wam dużo zdrówka, my niestety też mamy katar z nosa leje się ciurkiem. O syno właśnie przywędrował ku mnie mmmmmmmmmkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i przesyła widomość dla swojej narzeczonej :ico_oczko:
GABRYSIA - dobrze, że ze zdrówkiem Oli już lepiej, tak sobie myślę czy nie możesz jutro na kontroli u lekarza uśmiechnąć się do Pani doktor, żeby przedłużyła jeszcze zwolnienie :-D w końcu warto wykorzystać każdą sytuację.
DELICJA - nie zazdroszcze mieszkania z teściami :ico_placzek: i tych wszystkich problemów. Mam nadzieję, że wszystko się wam poukłada jakoś.
MORDKA- ja też nie chcę być gangreną :ico_noniewiem: Tak po prawdzie moja teściowa kiedyś była zołzą, ale teraz jest w miarę oki więc w porównaniu z innymi nie narzekam :-D
Muszę iść kąpać Krystka, ściągłam mu pampera i śmigał w samych bodach i właśnie się siusiał i się śmieje łobuz mały :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 lut 2008, 20:56

cześć. Ja tylko tak wpadłam, zobaczyć co słychać. Jestem bez sił. Czuję jak mnie gorączka bierze. Moja siostra i Tato już chorują, teraz widać kolej na mnie :( Julka ma w sobie chyba baterię duracel. Co chwila co innego i to natychmiast...
Gabrysiu Ola ma minę aniołka, aż się wierzyć nie chce, że Talibek z niej :ico_oczko: Tak jak Kari mówi, uśmiechnij się do pani doktor i weź zwolnienie.

Delicja
ja jestem w tym wypadku zmuszona poprzeć Mordeczkę. 150 to dużo i nie dużo... Ludzie więcej płacą u swych rodziców. Na swoim to już całkiem- jedna pensja na pewno idzie na opłaty. Teściowa ma prawo palić- jej sprawa. Przykro mi, że to napiszę, ale chyba zbyt dużo od swych teściów wymagamy... Przecież przez sam fakt, że mają wnuczki i synowe nie mogą wyrzec się swych potrzeb, dalej są ludźmi... Ja sama święta nie jestem, tez najeżdżam jak cholera na swoich teściów, zwłaszcza na teściową (gangrenę :ico_oczko: ) Myślę, że cały czas porównujemy w sumie obce dla nas kobiety do swoich matek i te porównania wypadają niepomyślnie dla nich. Lata naszych przyzwyczajeń+ nowe, zupełnie inne, to oczywiste, że rodzi się konflikt. Mnie też wkurza to, że wpadają niezapowiedziani, całą gromadą, robią co chcą u mnie... ale chociaż mi się to nie podoba, nie mogę zapomnieć, że to wciąż są dziadkowie mojego dziecka... Kto wie... może kiedyś jedyni? TFU TFU. Nie mogę ich po prostu ich tak wyp... z domu. Przyjeżdżają do wnuczki i do swego syna. Fakt, zmieniłabym wiele w ich zachowaniu, ale ja za gówniara jestem, żeby zmieniać starszych ludzi. A że nonono mogę za przeproszeniem to swą złość i bezradność wyładowuję tutaj. Nie zmienia to faktu, że i tak jej nie lubię i tak! :-D

A teraz z innej beczki... mój tato, rzucił pomysł: zbudować mi i R nowy dom... :ico_brawa_01: Ale narazie ciiii, bo zapeszę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 lut 2008, 21:30

Kolka pisze:Nie zmienia to faktu, że i tak jej nie lubię i tak!
:-D lubic nie musimy ale mysle ze odrobina szacunku nalezy sie mimo ze to gangreny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 lut 2008, 21:44

M0rD3CzKa, no to odrobinę ma :ico_oczko: Nie biję je, nie ubliżam, nie kłócę się a nawet herbatę zrobię, zagadam... na siłę, ale zagadam. Zresztą, tyle przyjeżdża do mnie to znaczy, że jej taki stan rzeczy odpowiada :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 lut 2008, 21:46

cześć wieczorową porą
Mały dzisiaj zasnął jakos wcześnie chyba był wykończony bo się naraczkował po calutkim domu, a o porządkach w moich szufladach juz nie wspomne, uwielbia bawić się skarpetkami, a jaki spryciaz jak mu mówie ze nie wolno to on robi taki uroczy usmiech i mi podaje to co nawyciagał.

Dla Antoia wszystkiego dobrego i najlepszego, duzo zrówka i uśmiechu.

delicja, to i tak mało płacicie, ja choć mieszkam z teściami mamy osobne mieszkania, ale wspólne wszystkie opłaty, czyli węgiel, prąd, wode, śmieci, telefon gaz sama kupuje bo mamy butle, itp płacimy na pół, a wychodzi to ok 250 zł z mojej strony. A gdzie jeszcze zycie, kredyty, no i jeszcze mały. Więc powinnaś sie cieszyć że tylko bierze od was tak mało.

Gabrysia, agi, dużo zrówka dla maluszków, niech te choroby pójdą precz od naszych dzieci.

Gabrysia, a Olunia to śliczniunia, fajne minki robi.

kari24, Kamilowi też sciągam pamperucha i śmiga na golasa i często robi fontanny.

Kolka, masz fajnego tatusia.

Kurcze fotosik mnie denerwuje, raczej mój komputer, Darek wgrał Viste i nic nie da sie zrobić w fotosiku nie moge otworzyć tego co sie pobiera pozostałe kody i nie moge wam pokazać nowych zdjęć :ico_zly: Nawt corela musze otwierac jako administrator, :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-05, 20:52 ]
A co do teściowej swojej to ja nie moge narzekać nieraz mnie denerwuje, ale jakoś żyć z nią można, dużo nam pomogła i pomaga.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 lut 2008, 21:52

hektorka, ale sprytny Twój Kamilek :-D Ja mam to samo :ico_oczko:
Odinstaluj ten program ( co to jest w ogóle? :ico_noniewiem: ) tatuś fajny, pewnie, ale też czasem ciśnienie mi podniesie :ico_oczko: Jak to w rodzinie :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

05 lut 2008, 21:54

Ale tu ostro dzisiaj ja tez nie przepadam za swoja teściowa ale nie powiem są dni kiedy pomoże.My w zasadzie sami płacimy za mieszkanie ona tylko 1/5 za siebie dokłada a najbardziej mnie denerwuje u niej to że słucha swoich dwóch córeczek które ja buntuja bo gdyby grała z nami to było by zupełnie inaczej i ona byłaby inna a one ja buntuja

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość