diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

22 lut 2008, 11:09

hej hej
Nie bylo mnie troche ... nadal choroba nas rozklada i nawet D jest juz podziebiony ... Moja mama i brat odwiedzili nas krotko :-D stad ma nieobecnosc ... niestety wlasnie dostalam eske ze mama idzie do spzitala ... byc moze ma osteoporoze :ico_placzek: ale bedac tu slowa nie powiedziala nie chcciala mnie martwic ... wespomniala jedynie,ze stwoierdzono u niej nerwice i ma silne leki i ze poszly jej kreki i ma skier. na fizoterapie i leki zwiatczajace miesnie ... boze! co sie dzieje! ?


nei mam sil by klikac

Basiu ... myslami rowniez z /toba jestem ... podziwiam Cie i Twych rodzicow , ze tak stoja za toba murem i ciebie wspieraja

zdjecia dziewczynek cudne ! piekne ksiazniczkie ... i takie inne od siebie ... no malwinka jak malowana psotnica hihihih a Asia taka spokojna chyba jak moj brzedac ... przynajmniej na zdjeciu hihi

pozdrawiam

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 lut 2008, 12:40

witam :-)
dziś ja wstawie kilka fotek Ady :-D

Obrazek

Obrazek

z babcią
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 lut 2008, 13:02

justyna25, super foteczki Adusi. Widzę, że ona tak jak Kinga- Pani Telefonistka jest. :ico_haha_01: I ma 2 kucyczki...

Mojej Małej coś się poprzestawiało. Wstaje od 2 dni przed 7 i nie ma mowy, aby pospała dłużej. A ja chętnie bym sobie rano poleżała chociaż do 8... Teraz Kinga śpi, mieszkanko posprzątane, po zakupach już jesteśmy, mięsko zasolone- jutro będę gotowała na kanapki będzie, na obiad będą naleśniki. Ot, dzień jak codzień. Tylko ponuro na podwórku i ciemno, jakby było zaćmienie słonka :ico_haha_01: . A do tego kapie drobny deszczyk.

[ Dodano: 2008-02-22, 14:24 ]
Dziewczynki
Kristi jest w szpitalu, wywołują jej poród tabletkami. Marcus będzie ważył ok 3,60. Pozdrowienia od Kristi. Będzie pisała do mnie, jak będzie się więcej coś działo. Spodziewa się, że to jeszcze trochę potrwa. Macie od Kristi pozdrowienia!

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

22 lut 2008, 15:47

Dziewczynki Kochane, a ja jestem jeszcze z Wami. Niedawno wrocilam z Krakowa, dr bardzo dokladnie mnie zbadal, najpierw na kozle, a potem robil mi bardzo szczegolowe badanie USG (dopochwowo i normalnie). Stwierdzil, ze nie wyglada to bardzo groznie, i zeby sie nie martwic za wiele, ale jak tu sie nie martwic jak okazalo sie ze: guz ktory mam wychodzi z prawego jajnika, guz ten jest podobno wielokomorowy, i siega az do pepka! zeby tego bylo mala to przy USG dopochwowym wyszlo, ze na lewym jajniku tez cos jest, tylko ze małe!
a pozatym musza mi usunac prawy jajnik bo jest calkiem zniszczony przez ten guz, ktory dr twierdzi jest tam juz jakiec pol roku jak nie wiecej!!!! :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_placzek:
We wtorek jade na wizyte z anastezjologiem, ktory ustali jak bede znieczulona. Potem we srode mam isc na 2gą dawkę szczepienia przeciw żółtaczce i mam nadzieje ze około czwartku będę miala operacje :ico_sorki: . To czekanie jest najgorsze... :ico_noniewiem:

justyna25, sliczne zdjecia Adusi. Kucyki ma rewelacyjne!!! :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

diem pisze:Basiu ... myslami rowniez z /toba jestem ... podziwiam Cie i Twych rodzicow , ze tak stoja za toba murem i ciebie wspieraja


Dziekuje diem ... To dla mnie bardzo pomocne, takie mile slowka...
A Asia jest grzeczna, no chyba ze jest spiace lub zabki ja denerwuja, to potrawi pokazac różki :ico_olaboga:


Mam nadzieje ze Kristi szybciutko urodzi i nie bedzie sie meczyla za dlugo...

[ Dodano: 2008-02-22, 15:22 ]
justyna25, a zdjecie Ady w podpisie po prostu przesliczne. Jaka masz mala modelke :ico_brawa_01: :-)

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

22 lut 2008, 17:43

[ Dodano: 2008-02-22, 14:24 ]
Dziewczynki
Kristi jest w szpitalu, wywołują jej poród tabletkami. Marcus będzie ważył ok 3,60. Pozdrowienia od Kristi. Będzie pisała do mnie, jak będzie się więcej coś działo. Spodziewa się, że to jeszcze trochę potrwa. Macie od Kristi pozdrowienia![/quote] wiec TO JUZ!!! :509:
cUDOWNIE! TAK SIE CIESZE!
mAMO_ kINGI PROSZE , JESLI MOZESZ POZDROW JA OD NAS WSZYSTKICH ... MYSLE, ZE SMIALO MOGE NAPISAC, ZE WSYZTSKIE JESTESMY Z NIA I ZYCZYMY JEJ JAK NAJSZYBSZEGO, NAJMNIEJBOLESNEGO PORODU I BY mARKUS BYL SILNY I ZDROWY ! BUZIACZKI!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lut 2008, 18:41

Mama_Kingi pisze:Kristi jest w szpitalu, wywołują jej poród tabletkami. Marcus będzie ważył ok 3,60. Pozdrowienia od Kristi. Będzie pisała do mnie, jak będzie się więcej coś działo. Spodziewa się, że to jeszcze trochę potrwa. Macie od Kristi pozdrowienia!

Anusia prześlij Krosti buziaczki ode mnie...oby jak najszybciej urodziła...oj ja też miałam wywoływany poród, podobno wówczas skórcze są bardzej bolesne, ale da rad ę.
Całuski dla wszystkich, ja zmykam bo Antol strasznie psoci.

Justynka śliczny avatarek , śliczne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 lut 2008, 18:46

Anusia i ode mnie prześlij buziaki dla Kristi.Ale sie ciesze że to juz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: nie moge sie doczekać żeby zobaczyć Marcusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 lut 2008, 20:33

Kochane, nie pisałam teraz do naszek Kristi. Nie chcę jej zawracać narazie głowy. Niech się skupi na tej ważnej rzeczy, jaką jest poród. Jak tylko dostanę od Niej sms'a, to zaraz dam znać dla Was, a Kristi bardzo mocno od nas wszystkich "uściskam" i pogratuluję !

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 lut 2008, 20:51

Kristi, ściskamy kciukaski ... może Marcusek jest już na a świecie ..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

22 lut 2008, 20:59

Mam nadzieje ze juz niedlugo bedzie miala Marcelka przy sobie :-)

A moja Asia spala dzisiaj pol godziny, i teraz juz padla i spi :-)
Przekonala sie do konika na biegunach i tak sie sama husta, ze az sie boje zeby sie nie wywrocila :-)

Obrazek


Acha! dzwonil ten dr u ktorego bylam, i powiedzial, ze przejzal wyniki, ktore robilam i dostal ja faksem (takie z krwi ktore na 90% pokazuja czy to zlosliwy nowotwor) i powiedzial ze sa dobre, zeby sie sie martwic bo wyszly dobrze :ico_sorki:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość