ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

12 wrz 2011, 10:38

A ja ide w czwartek na wizyte i też się boję...wczoraj miałam mniejsze mdłości niż w sobote w dziś zaraz po śniadaniu poleciałam do kibelka..tak mnie ciągnęło, ale nie udało się zwymiotować...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 wrz 2011, 11:02

wisnia - to jak liczylas? A moze cykle dluzsze mialas? Ja sobie na stronkach kilku liczylam kalkulatorem :ico_sorki: Recznie zreszta tez :ico_oczko:

asiab, ja to wogole nie wiem co stosowac,bo ja po tabletkach czuje sie okropnie,masakrycznie :ico_olaboga:

ancurek86, ja tez w czwartek :-D

Oczywiscie z rana kibelek zaliczony,tylko ja nie mam z rana czym wmiotowac,wiec poprostu mnie ,napina,slinotok dostaje i nic nie moge zrobic :ico_olaboga: Cale szczescie,ze to taka fala jest,po chwili przechodzi,szybko lece cos zjesc i jest git :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 wrz 2011, 11:19

no to ja się dziwie że tu tyle ciąz :-D
u nas była mega nieplanowana i nadal nie jestem przekonana
majka daje mi tak w kość że mi sie płakać chce

ale dzisiaj znowu pobudka dopiero o 5 na mleczko!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja mam dzisiaj wizytkę i ciekawe co tam siedzi

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

12 wrz 2011, 12:06

witam :ico_haha_02: widze ze niezle popisalyscie sobie :-D ja dzis mam odebrac wyniki ale ide po nie dopiero jutro rano :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 wrz 2011, 12:12

jagodka24, wow,to juz dzis mozesz sie czegos dowiedziec,daj koniecznie znac :ico_sorki: :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 wrz 2011, 12:28

Hej dziewczyny, ale fajnie popisalyscie!!!!
Ja odprowadzilam Nell do p-kola na 7.30 , wrocilam i spalam do 11.50. Ja nie wiem, kurde zawsze budze sie jak sie "do oporu" o 11.50. co to moze byc? :-)

Ja tez mam fajne wspomnienia z niemowlectwa, szczegolnie z Nell. Zuza byla pierwsza i eksperymentalna, chowana "ksiazkowo" w nienawisci do smoczkow i butelki. stad karmilam ja sama piersia niemal do 10 m-ca zycia i do tego okresu karmilam ja co 2-3 godziny przez cala dobe. :ico_olaboga:
Z Nell bylam madrzejsza, smoczek dostala w pierwszej dobie zycia :-D A butle na zmiane z cyckiem dostawala wlasciwie od razu. Byla bardzo "zerna" :-) Jadla i jadla :-) Przy cycku sie prezyla i denerwowala jakby jej wiecznie malo bylöo lub malo lecialo... Dostala butelke wiec i odtad spala jak aniol, od 20.00 do 7 rano :ico_brawa_01: Odkad skonczyla 6 tygodni zycia. Nie moge wiec narzekac :ico_brawa_01: Mam wiec 2 rozne doswiadczenia i co Wam powiedziec??? Jedna cycowa alergiczka pozniej, pierwsza powazna choroba jak miala 10 m-cy. Druga butlowa, nigdy zadnej alergii czy nietolerancji i pierwsza choroba to gdzies jak miala kolo 2 lat. Nie zlapala niczego od zuzi mimo ze ta przynosila takie swinstwa z p-kola a potem szkoly. Nie ma wiec reguly. Teraz zamierzam jechac systemem Nellowym. :-)

Dla wszystkich z Was ktore chca dobrej antykoncepcji polecam Mirene, wkladke wewnatrzmaciczna. ale mysle ze Jagoda ma inne zdanie ;-) Ja mialam miedziana wkladke i jestem w ciazy. No Jagoda tez , haha ale mysle ze statystycznie Mirena i wpadla to przypadek mniejszy niz cwierckobiety na 100.
Zuzia i Nell zrobione tez za 1 razem. Teraz nawet nie wiem kiedy w ciaze zaszlam, moge rowniez dobrze byc 1 miesiac do przodu, zobacze na usg 3 pazdziernika :-) A obecny termin obliczam sobie na podstawie ostatniej @. Terminy Wasze moga sie roznic mimo ostatniej miesaczki w tym samym dniu bo macie roznie dluga faze lutealna... Niektore kalkulatory wymagaja wpisania jej a inne przyjmuja automatycznie ze wynosi ona 14 dni, a nie u kazdej kobietki tak jest. Te kalkulatory podaja dobra date jesli ma sie idealne 28 dniowe cykle (te w ktorej nie podaje sie fazy lutealnej).
ale dzisiaj znowu pobudka dopiero o 5 na mleczko!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no, brawo!!!!!!!!!!!!!!!!
A ja ide w czwartek na wizyte i też się boję...wczoraj miałam mniejsze mdłości niż w sobote w dziś zaraz po śniadaniu poleciałam do kibelka..tak mnie ciągnęło, ale nie udało się zwymiotować...
Ancurek, ale dlaczego sie boisz? Wszystko bedzie ok!!!!

Ja wczoraj wieczorem nie moglam usnac...... Pobolewal mnie brzuch (te bole rozpierajace macice) i wiazadla po bokach (ah, znam ten kuzwa luksus).... dopiero kubek goracego kakao mnie jakos uspil. A sen mialam meeeega!!!!!!!!!!! Taki facet mi sie snil!!!! Ze byl mna "zainteresowany" ale niesmialy bo byl po wypadku i mial caly korpus w bliznach i funkcje seksualne nie sprawdzone jeszcze hahahaha :ico_brawa_01: :-D sluchajcie, byl taki przystojny, aaa!!!! I ja go przekonywalam, ze przeciez dla przyszlej pielegniarki widok blizn to nic takiego, zeby byl spokojny, ja pierdziele :ico_smiechbig:
Chyba za duzo "Na dobre i na zle" nie? :-D

[ Dodano: 12-09-2011, 12:33 ]
No i zobaczcie jaka jestem glupia :-) Kto kupil, no ja! Pierwszy nabytek :-)

link usunięty przez obsługę forum

Unisex :-)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 19:01 przez mama_zuzi1980, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

12 wrz 2011, 12:46

mama_zuzi1980, ale Ty masz sny :-D

Ja dzisiaj miałam najpierw, że ojcem dziecka jest inny facet niż mój mąż, a później, że dzidzia jest już na świecie, że jest to synek, jest super grzeczny i że karmię piersią. A ktoś mi kiedyś mówił, że przeważnie w rzeczywistości jest na odwrót niż w śnie :-|

mama_zuzi1980, ale za to jaki śliczny ten pajac!

[ Dodano: 12-09-2011, 12:49 ]
Nie czytałam regulaminu ale można wstawiać linki z allegro itp, na większości for nie, nie wiem jak tutaj?

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

12 wrz 2011, 13:01

hejka babeczki:)

jak dzis nastroje i humorki??

AAAAAAAAAAa dzis 16 tc zaczynam!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 wrz 2011, 13:55

Pobolewal mnie brzuch (te bole rozpierajace macice)
- tez je miewam i mimo,ze wiem,ze to TE bole,to panikuje :ico_wstydzioch:
przyszlej pielegniarki widok blizn to nic takiego, zeby byl spokojny, ja pierdziele
- buhahahaahahahaahahaha :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Dobre,dobre :ico_sorki:
Pierwszy nabytek :-)
- fajny pajacyk :ico_brawa_01:

Tylko mam prosbe,nie wolno wklejac linkow z allegro :ico_sorki: Jak tylko pojawi sie moderator odpowiedzialny za nasz watek,pewnie usunie go,wiec leoiej jak bedziemy wkleja zdjecia.Wystarcza na zdjeciu kliknac prawym przyciskiem myszy,skopiowac adres obrazka i wleic tu na forum uzywajac IMG :ico_sorki:

Obrazek

Obrazek
że ojcem dziecka jest inny facet niż mój mąż
- oj mi sie tez tak kiedys snilo :ico_puknij: ,ze dziecko bylo mojego bylego i musialam do niego wrocic,bo w ciazy bylam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
że przeważnie w rzeczywistości jest na odwrót niż w śnie :-|
- bzdura,sny to poprostu "belkot" mozgu,zarejestrowane w ciagu dnia obrazki ukladaja sie w historyjki :ico_oczko: Nie martw sie :ico_sorki:
nie wiem jak tutaj?
- nie mozna :ico_oczko:

Brodzikowa, ale Ty pedzisz,czekaj na nas :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 wrz 2011, 14:25

Ok iw_rybka, nie wiedzialam ze nie mozna. Ja na zamknietym watku pisze i wiesz , tak w zasadzie wszystko mozna :-D ;-)
- tez je miewam i mimo,ze wiem,ze to TE bole,to panikuje :ico_wstydzioch:
tak to jest ze niby juz 3 raz sie to przechodzi a za kazdym razem jednak emocje biora gore! Ale ja to zaraz sobie logicznie wytlumacze i jest git!
biniu_s napisał/a:
że ojcem dziecka jest inny facet niż mój mąż
- oj mi sie tez tak kiedys snilo :ico_puknij: ,ze dziecko bylo mojego bylego i musialam do niego wrocic,bo w ciazy bylam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Haha, boooziuuu... :-) Ja to czesto mam sny takie w watkiem erotycznym a w ciazy to juz rutynowo :-D
biniu_s napisał/a:
że przeważnie w rzeczywistości jest na odwrót niż w śnie :-|
- bzdura,sny to poprostu "belkot" mozgu,zarejestrowane w ciagu dnia obrazki ukladaja sie w historyjki :ico_oczko: Nie martw sie
dokladnie, olej to i nic sie nie martw :-)
Brodzikowa, ale Ty pedzisz,czekaj na nas :ico_oczko:
aaaa, ja tez juz tak chce!!!!

Ja to w ogole taka pro-naturalna i ekologiczna.... Dzisiaj juz patrzylam za kolderkami i podusiami ze 100% welny do lozeczka i wozka :ico_puknij: Ceny sa MEGA ale potem sprzedam i wyjdzie na to samo co bym tanie kupila. Ta polityka sprawdza mi sie od X lat :-) w ogole sie zastanawiam czy nie przetestowac naturalnych pieluch na tym dziecku.... ale to nie sa te same co my kiedys mialysmy tylko zupelnie inna polityka, Sa wklady i "otulacze" i te pieluszki sa mega chlonne i dziecko potem latwiej odpieluchowac.... No i ZERO chemii na skorze dziecka....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość