Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

14 cze 2007, 06:01

Jejku ale wasz pociechy sie szybciuko rozwijaja. Filipek jeszcze nie umie wielu rzeczy o kórych piszecie, ba nawet nie ma o nich pojecia. Jescze sam nie siedzi, pełza po podlodze, katurla sie na wszystkie strony a najlepiej aby go trzymac o on usilowałby stac na nogach :ico_olaboga: Ma juz dwa widoczne zabki, temperatura juz mineła wiec to napewno od nich. Julie nathanek na tym drugim zdjeciu wyglada jakby sie szykował do całowania :-D Monis czekamy na wiesci o tym lekarzu, pa Aha ja daje wit D3- 3 krople.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

14 cze 2007, 07:52

Gosiunia no co ty, pisz jak najwięcej :-D , a ta dziewczynka na zdjęciu to kto? Wyglądają jak rodzeństwo :-)

A mój Adi znowu nie dał mi się wyspać, płacze przez sen i muszę go brać na ręce, przytulić i wtedy usypia znowu. Nie mam pojęcia co mu jest, pewnie od tych upałów, dzisiaj spał w samym body i bez przykrycia a i tak był cały ciepły.

Co podajecie swoim dzieciaczkom do picia? Ja próbowałam samą wodę. Mały pił ale jak raz dostał herbatkę z HIPPA z czerwoną różą (granulowaną ) wody już nie chce :ico_noniewiem: , szkoda.

Buziaki, miłego dnia
Moniś napisz koniecznie co z Kubusiem

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

14 cze 2007, 07:55

agusia on sie calowal hihihijhi
bo na daj buzi moje dziecko otwiera dziubek i slini kazdemu nos... a my mialysmy ubaw wczoraj bo kazda sie nauczyla po polsku wolac daj buzi i maly wycalowal wszystkie mamy i ta mala :ico_haha_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

14 cze 2007, 16:59

Agusia każde dziecko jest inne i inaczej się rozwija.Zobaczysz że niedługo Filipek codziennie zaskoczy Cię nową umiejętnością :-)
Moniś i jak po wizycie u lekarza ??
Maju ja daję Ani do picia soczki rozcieńczane wodą samą wodę,no i herbatki z HiPPa wszystko pije chętnie i dość sporo.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

14 cze 2007, 17:11

maju moj maly tez dzis w nocy nie dal mi pospac i tez mi sie zdaje ze to przez upal... caly byl spocony i jak sie obudzil to juz koniec... 2 godziny zabawy :ico_noniewiem: dzis mam nadzieje bedzie ok bo chlodniej u ans a ja sie musze wyspac i maz bo on biedny do pracy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

15 cze 2007, 00:32

Witajcie dziewczynki :-)
Przeprszam że tak późno pisze ale w dzien Kubuś marudny później ta wielka burza i niechciał działać internet no i wogóle mam troche problemów.
Lekarka powiedział że Kubuś ma miekki brzuszek i narazie żebym zpróbowała metod naturalnych czyli soczków marchew-jabko z dodatkiem soku z cytrny albo samej cytryny na łyzeczke surowe jabko no i rumianek do picia ale Kuba tylko wczoraj pił rumianek dzisiaj już niechciał a jak to nie pomoze to dała mi syrop który powoduje że jelitka pęcznieją i wypychają kupe. Zobacze jak nie bedzie poprawy to powiem jej żeby może dała skierowanie do jakiegoś lekarza od żołondeczka bo przecież chba tak nie powinno być zeby taki maluszek miał takie zaparcia. Dziekuje za troske bardzo mi miło . Kurcze kupiła bym ten jogucik ale nie widziałam go nigdzie może to by pomogło.
Mam nadzieje ze mu sie wszstko uregoluje i wszsto bedzie dobrze bo już zaczynam sie nartwić.
Wczoraj jak pojechaam do lekarki to akurat jak wychodziłam to przyszła ta nawałnica i kurcze siedziałm na poczekalni 1,5 godziny i wkońcu w tą wielka burze i ulewe musiałam biec po auto bo Kuba juz był głodn a tu nie zamierzało przestać naszczescie spotkałam tam znajomą i chwilke popilnowała Kube a ja pobiegłam po auto mówie wam masakra dawno nie widziałam takiego deszczu niemogłam jechać autem .
Julie ale z Nathanka to mały podrywacz :ico_haha_01:
Agusia mój Kuba też nie robi wielu rzeczy o których piszą tu dziewczyny teraz jest na etapie przekręcania się z pleców na brzuszek no i pełza do tyłu tylko że jeszcze dobrze nie wyczajł że tak można się przemieszczac poprostu jakoś mu wychodzi no i ja nie mam zabardzo gdzie pooży bo kurcze nie mam miejsca na podłodze
Kończe bo się rospisalm że hej .
O zapomniała bym wczoraj dostałam okres :ico_zly: a było tak fajnie bez niego a wy macie juz okres czy jeszcze nie???

[ Dodano: 2007-06-15, 00:40 ]
Teraz mi się przypomniało że kuzym mojego męz ma znajomą pediatre w szpitalu matki polki i moze bym się jej poradziła co ona o tym sądzi

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

15 cze 2007, 16:36

Filip dzisiaj spał pieknie od 20:30 do 5 rano ale za to znowu ma goraczke 38,3st. Ma juz dwa zeby, bardzo szybko mu wyszły, mozliwe ze ida nastepne? Poza tym zachowuje sie normalnie, jak ma goraczke to marudzi a jak mu spadnie to jest taki jak zwykle.
Monis trzymam kciuki za Kubusia zeby wszytko mu sie unormowało i nie miał juz problemów z kupka. Oby te natutalne metody pomogły!!!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

16 cze 2007, 07:33

witajcie

Moniś spróbuj metody naturalne a jak to nie pomoże to moim zdaniem skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem. Znajoma miała takie problemy z córeczką, dziecko miało takie zaparcia że doszło do jakiś zatorów w jelitkach i trafiła do szpitala. Groziła jej operacja bo na początku nawetlewatywa nie pomagała ale jakoś w końcu się udało ale dziecko później było na diecie lekkostrawnej przez pół roku.

Mój mały przez te upały wczoraj w dzień prawie wogóle nie spał, w nocy też było mu trudno zasnąć, dopiero usnął przed wentylatorem :-D . Dzisiaj ma być u nas tylko 20st więc odpoczniemy troszkę od upałów. Buziaki i miłego dnia

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

16 cze 2007, 09:23

U nas dzisiaj pochmurno i chłodniej-całkiem inaczej sie oddycha :ico_brawa_01: U Filipa bez wiekszych zmian temp 37,5 ale humor dopisuje. Z usypainiem tez mam problem w te upały bo biedaczek wierci sie i kreci ale zasnac nie moze. Po wielu perypetiach sie udaje. Odpukac w nocy spi juz ładnie czasami trzeba wstawac by dac mu spoczek no i o 4-5 jedzonko ale potem spi dalej. Tak wiec ostatnio sie wysypamy i oby ten stan rzeczy pozostał jak najdłużej :-D

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

16 cze 2007, 10:35

Maju ale mnie przestraszyłas Kuba robi po troszku kupki ale bardzo mało i bardzo zbita rumianku niechce pić nie wiem jeszcze dzis spróbuje z tym rumiankiem daje mu sok z mar-jab. i sok z cytryny na łyż. poczekam jeszcze kilka dni jak nie będzie zmiany to skonsultuje sę może z innym lekarzem
Mój Kuba tez ma problemy z zaśnięciem w te upały też jest marudny i śię wierci a jak jużmi się uda go uspić to syn sąsiadki który ma 12 lat go obudzi jak sie wczoraj odezwałam to powiedziała że on się poprostu zapomina a ja przesadzam a Kuba jak uśnie to tylko śpi 30 min ze 2-3 razy na dzeń niieraz uda mu sie duże ale to zadko juz mam dośc czasami tych sąsiadów :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości