Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

08 mar 2008, 11:43

http://www.polskastacja.pl/ znacie to radio? na dole jest opcja dla dzieci:)

a ja dostalam super prezent od meza. wrocil dzis rano z delegacji z wroclawia i przywiozl mi nowy telefon- nokie 6300. stary sie zepsul po tym jak Tymek wrzucil go do talerza z rosolem:)

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

08 mar 2008, 11:57

Witajcie
Po pierwsze
Obrazek
Wszystkiego co Najlepsze, dużo radości, szczęścia, uśmiechu co niemiara i miłości po życia kres :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

08 mar 2008, 13:27

Obrazek

kelly
to fajnie ze masz juz ten zabieg za sobą i widzisz nie było tak zle, no ale ze mnie tez lecialo niestety

kataledajka ja tez dołaczam sie do gratulacji dla Bartusia

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

08 mar 2008, 13:28

Życzę Ci Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się trudne,
a później wprost wymarzone,
realizacji planów i nowych marzeń
i kolejnych natchnień
- jak fal, które pchają statek do przodu.


Obrazek

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 mar 2008, 13:45

hej kobietki!
ACH DZIS DZIEN KOBIET!!! zupelnie zapomnialam...tu nie ma niestety tej tradycji, w swieta wielkanocne tez nic...tylko same nudy na pudy...ani mikolajek...ani dnia chlopaka...ani dziewczyny, ani babci, dziadka itd........ :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
za to wam kobietki zycze wszystkiego najlepszego, mase kwaitkow od mezczyzn, i buziakow od dzieci, wszystkiego najwspanialszego, zebysmy znalzly dzis choc chwilke na przystrojenie, bo w koncu to nasz dzien dzis ! hihihiih :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:


jedziemy na basenik, musze pamietac wziasc aparacik, bo chce Julke nagrac jak sama plywa hihihi niewiem czy sie chwalilam ale ostatnio w zeszla sobote jak bylismy na basenie, to Julka sama plywala :ico_szoking: zalozylam jej taki pasek styropianowy na brzuszek i te skrzydelka na raczki i mala sama unosila sie na wodzie, plywala, najczesniej w kolko bo niemogla wykombinowac jak plynac na przod, i unosila glowke ponad woda hihihi takze taka zdolna, moja dziecinka, dzis tez sprobojemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Malgorzatko, jak ktos z zagranicy dzwoni to sie nie wyswietla +48 ( lub 0048 ) tylko inny numer, numer +48 to jest kierunkowy na polske jesli dzwoni sie z zagranicy ale jak ktos dzwoni do ciebie to tobie sie wyswietla skad dzwoni i dlatego ci wyswietlilo +48 ( najczesciej sie wyswietla jak np ktos z komurki dzwoni ), jakby ktos dzwonil z zagranicy np ja z Danii to by ci sie wyswietlilo +45. Ale ja bym na twoim miejscu juz zglosila to na policje, bo to nie zarty szczegolnie jesli numer ze slaska, tyle razy sie powtarzalo, nie zawsze jest Tomek w poblizu, lepiej zglos to na policje oni znajda od razu z jakiego adresu to numer, a w ksiazce telefonicznej sprawdzalas? lub w biurze informacji? jak sie zadzwoni do biura i poda numer to ci dane podadza. Wariaci powinni siedziec za kratkami...wrrr :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

08 mar 2008, 14:34

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet!!!!!!!

Obrazek

Muszę Wam powiedzieć że dziś pierwszą noc Batuś nie pił mojego mleka!!!! Koniec z piersią!!!!! To mój cel!!! Zadowolił się butla z wodą, a rano jak się przebudził to wzięłąm go do siebie do łóżka i przytuliłam tylko i zasnął, dlatego podjęłam tą decyzje ze nie podam piersi, bo nie było to zaplanowane na dziśsiejsza noc!!! Bartek sam zadecydował!!!!
Qunick trzymam kciuki że jak też tak zdecydujesz to też pójdzie dobrze!!!
magdzinka no widzisz, moze to nawet lepiej że tak sie stało że wyjeźdzasz, w tym wielku to nasze dzieci to chyba już tego nie potrzebuja!!! Cycuś juz sprełnił woje zadanie!!!
LEce bo zaraz wychodzimy do moich rodziców!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 mar 2008, 18:54

Wszystkiego najlepszego kochane
Obrazek

Byłam w szkole, pozalatwiałam niektóre przedmioty
Ale mnie coś bierze, jakaś grypa czy co, kości mi lamie, gardło boli

Wogóle w poniedzialek ide robiś małemu morfologie i mucoplasme
bo nie ma żartów, już 4 dni bierze leki i kaszel nawet troche nie przechodzi mu, biedactwo

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 mar 2008, 20:37

Chciałabym się Wampochwalić nową umiejętnością Niny. Otóz moje dzieciątko nauczyło się gwizdać!
Oto dowód
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

08 mar 2008, 20:58

widzę że nie tylko ja mam problemy by wejść na TT :ico_olaboga:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOBIETKI Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA :ico_tort:

Miałam dziś dzień sprzątania, mama moja miała wolne nie szła do pracy więc razem czysciłyśmy okna, prałam firanki, potem sprzątanie pokoi, łazienki...e zleciało do 17:00 ja nie wiem co...była u mnie siostra z córką, robiłyśmy naszym Gwoazdom zdjecia - zaraz wkleję :-)
Znów mnie teściowa wkurzyła :ico_zly:
Wyobraźcie sobie, że ona dzwoni do mojego męża do Dani i się żali - na mnie :ico_noniewiem: że nie chodze do pracy tylko w domu siedze, no kurcze ciągle to samo. Moi teście to ludzie pracy, oni tym żyją, praca, praca, i kasa i nic więcej się nie liczy, nawet w niedziele pracują, jeżdżą na giełde po towar, na hurtownie potem itp, do koscioła to ani raz w roku nie idą - przykre....no i nie wiem czy oni myślą że ja też tak będę?? szkoda słów....

[ Dodano: 2008-03-08, 20:15 ]
lulu ja kiedys się tak zastanawiałam, w jakim języku będzie mówił FIfi, fajnie jak tak dziecko od "początku" ma doczynienia z kilkoma językami, dzieci szybko uczą się j. obych, to wspaniała szansa na przyszłość dla Filipka :ico_brawa_01:
myszka dziękuje za info o ciąży pozamacicznej, kurcze biedulka, nie wiem co ja mam jej teraz powiedziec, jutro mam zamiar ją odwiedzić, jej chłopak mnie o to prosił, bo Ola jest ponoć w rozsypce....
Magdzinka bardzo się cieszę że Joasia tak dzielnie zniosła rozstanie z cycusiem, super super super :ico_brawa_01:
Katelajdka wielkie brawa również dla Bartusia, ale z niego mądry chłopczyk, kurcze zdolniacha z niego :ico_brawa_01: Pewnie wyczuł że już pora hi
dziewczyny co dostałyście od swoich facetów na dzień kobiet? Ja dostałam od Szwagra różyczke hihi i od taty ptasie mleczko, Agatka też dostała prezent - kinder czekoladke :-) Mąż zadzwonił z życzeniami...

obiecane fotki Agatki i Karolinki

Obrazek
dziewczyny w fartuszkach czekają na obiadek, niektóre nie mogą wytrzymać :-)

[ Dodano: 2008-03-08, 20:23 ]
Obrazek
Gagatek

[ Dodano: 2008-03-08, 20:27 ]
Obrazek
kuzyneczki

[ Dodano: 2008-03-08, 20:29 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-08, 20:30 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-08, 20:32 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-08, 20:32 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-08, 20:40 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-08, 20:45 ]
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 mar 2008, 21:46

kurcze nie wkleił mi sie link :ico_placzek:
Na blogasku jest - jesli ktos chce zobaczyc to zapraszam!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość