Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

21 cze 2008, 10:41

#ania# pisze:osita, fajnie, że mężu dba o Ciebie..

hahhaha, wiesz, w ciagu 5 lat po raz pierwszy chyba kupil cos z mysla w zasadzie tylko o mnie (no moze nie tylko :ico_oczko: ) ale.. po prostu pierwszy raz chyba zauwazyl ze ja lubie cos innego, on zawsze jogurty kupowal owocowe, a nie te do ktorych dodaje sie owoce, a ktore ja lubie. ja rzadko je kupuje, bo nie wszedzie tutaj sa. no i dlatego w szoku bylam... moj mezu jest z tych, co nie zwracaja uwagi na zycie partnera... pracuje od poltora roku i do tej pory nie zna.. mojego grafiku!!! jest baaaardzo trudny: mamy pacjentow w pon i czw wieczorem i pt rano, a on tego NIE PAMIETA bo "myslisz ze ja moge o wszystkim pamietac???" z drugiej strony ma 4 grupy studentow ktorzy zmieniaja sie co 2 tyg, opowiada mi o nich i.. wymaga, zebym pamietala wg imion :ico_noniewiem: bo przeciez to nie jest trudne, nie? typowy facet.
#ania#, no i jeszcze raz gratuluje zdanych egzaminow :ico_brawa_01:
blumek pisze:paznokcie mam piekne jak chyba tylko za czasów nastolatki.

a moje polamane, z plamkami, slabe jak diabli... nie pamietam kiedy mialam az tak brzydkie paznokcie, nigdy nie bylo z nimi problemu :ico_noniewiem: a wyniki w normie... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 cze 2008, 11:15

Dziękuje Wam bardzo, powiem Wam, że w pewnym sensie jestem z siebie dumna, bo zdałam te egzaminy nie ucząc się w ogóle przed, podejrzewam, że gdybym troche przysiadła to miałabym wszystkie poprawne odpowiedzi, powtarzam sobie, że to przez ciąże zrobiłam sie taka leniwa:):) ale co tam ważne, ze nie na szarym końcu i że zdane..

Mój P raczej nie ma większych problemów, jest raczej tak jak pisze Osita, typowy facet i w większości przypadków nie zwraca uwagi na moje "babskie" potrzeby, typu przytulanie, całusy itp.. dla niego największy okazaniem miłości jest naprawiona umywalka w łazience, albo pomalowanie mieszkania.. cóż zrobić, tak po prostu ma i w sumie to kocham go za to :ico_haha_01:

Co do paznokci, to moje są chyba troche silniejsze, ja zawsze miałam bardzo słabe, za to włosy mocne i gęste.. Cera w sumie troche się poprawiła, chociaż zdażają się jeszcze czasami jakieś wypryski, ale to pojedyńcze i bezproblemowo dają się zamaskować. W sumie dzisiaj jak się uczesałam, umalowałam i ubrałam, to nawet jestem zadowolona ze swojego wyglądu i brzuszek tak fajnie wygląda w tej mojej nowej koszulce:):)

Zaraz zmykam do szkoły na zakończenie, mamy na 13 ale musimy wjechać jeszcze po koleżanke i dojechać do samej szkoły, czyli pokonać jakieś 40km, a później to świadectwo, mała imrezka w szkole, no i po szkole ze swoją paczką.. Wczoraj moja mama się śmiała, ze jeszcze tylko świadectwo, paswk na tyłek od ojca i będzie można zacząć wakacje!!! a we wrześniu znów.. i jak się nad tym zastanawiam, to chyba bardziej zapisałam się na ten kolejny kierunek ze względu na koleżanki i mojego P niż z samej chęci nauki, bo fajnie jest wyjść z domu co 2-3 tygodnie na kilka godzin, czasami zupełnie rekreacyjnie, a czasami można się czegoś ciekawego dowiedzieć.. No nic zmykam kończyć się szykować, bo zaraz wyjeżdzamy..

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

21 cze 2008, 11:20

#ania# pisze:największy okazaniem miłości jest naprawiona umywalka w łazience, albo pomalowanie mieszkania..

hihiihi, ale u mnie to moje "obowiazki" bo moj nie umie... to typowy typ akademicki, wszystko wie a nic nie potrafi zrobic :ico_noniewiem: moj tata sie wscieka i mowi, ze J. jest typu: takim mnie panie boze stworzyles, takim mnie masz :ico_haha_01: ale ze czasami ma takie "odloty" to wszystko mi wynagradza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 cze 2008, 12:11

Witam :ico_buziaczki_big:

Ale sie rozpisalyscie :ico_brawa_01: . Ja nie pisalam ostatnio za wiele. Maz nareszice wrocil z delegacji, ale co z tego w poniedzialek znow jedzie. Na szczescie bede miala bratanka caly tydzien wiec nie bede sama :-D uwielbiam spedzac czas z dziecmi.

CHYBA CZUJE RUCHY!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :064: ale jestem szczesliwa. Ale uczucie. Juz czulam takie cos z tydzien temu, ale nie bylam pewna.

Wczoraj bylam na badaniach a w poniedzialek do lekarza - zaraz sobie przez internet sprawdze wyniki czy sa ok. Nie znam sie na nich bardzo, ale jak porownam z poprzednimi, ktore byly OK i beda podobne to bedzie oznaczac ze wszystko nadal OK :-) Napisze jak porownam.

A jeszcze co do ruchow czy wy tez macie tak ze czesto czujecie w srodku a dotykajac brzuszek nic nie czuc reka?? - pytam bo maz wczoraj chcial poczuc i nie mogl a ja czulam w srodku. (chociaz wciaz nie jestem w 100% przekonana ze to dzidzi)

I jeszcze jedno pytanie - czy lekarz na kazdej wizycie bada was, poza mierzeniem cisnienia i wagi?

Milego weekendu wam zycze cierpliwe :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-06-21, 12:28 ]
wyniki chyba ok. Hemoglobine mam tylko za niska ciut (niecale 12) ale zawsze mialam nieco powyzej 12 wiec chyba nie jest zle. USG za jakies 25 dni - kiedy to bedzie.... :ico_sorki: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

21 cze 2008, 15:23

Hej:)
Betka też tak mam często, ze czuje dzidzie w środku, ale na zewnatrz nic nie widac. Lekarz bada mnie na kazdej wizycie i zawsze robi usg. Wizyty mam co miesiąc.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 cze 2008, 16:38

Aha co do paznokci to w ogole mi sie nie lamia!!! :ico_haha_02: mam dlugie i wlasne :ico_brawa_01: a co do wlosow to zawsze mialam kiepskie i jest tak nadal (nie dosc ze cienkie, malo to jeszcze sie przetluszczaja - najlepiej jakbym myla codziennie)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 cze 2008, 22:34

Dziś odkupiłam od koleżanki przewijak na łóżeczko, komplet pościeli do łóżeczka, karuzelę do łóżeczka, torbę- przewijak turystyczny i elektroniczną nianię :ico_brawa_01: Moje pierwsze zakupki dla Maleństwa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-22, 17:46 ]
Jutro mam wizytę u ginka. Ciekawa jestem :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

22 cze 2008, 19:34

Witajcie, ja już po zakończeniu, świetnie było wróciłam do domku o 19, przyjechała kuzynka z mężem i synkiem, więc posiedzieliśmy do 1 w nocy, dzisiaj obiadek, później deserek i pojechali jakąś godzinke temu, padnięta jestem, ale fajnie było..

Co dobadańia przez lekarza, to ja na każdej wizycie jestem badana ginekologicznie, co do usg to moja ginka jest raczej zwolenniczką 3 usg podczas ciaży, wiec tego nie robi za często, po za tym waga, ciśnienie, morfologia i badanie moczu.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

22 cze 2008, 23:40

hej
tak piszę zeby się przypomnieć,że tez jestem na tym wątku
ale szczerze nie nadązam za wami...
:-D no piszecie tak szybko,ze teraz po urlopie nie wiem gdzie sie zgubiłam...

moj mąż po długiej przerwie dziś pocałował brzusio,aż mi sie miło zrobiło...
aha i twierdzi ze t bedzie dziewczynka, a ze czesto nie ma racji... to liczy ze tym krakaniem sobie pomoże, bo on chce synka :ico_haha_01:

ale pokrecony koles :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
rany :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:05 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

23 cze 2008, 00:17

poccoyo, witaj znow na tt :-D co do meza - zasz jakiegos nie pokreconego faceta??? :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość