Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

28 sty 2008, 00:56

KATELAJDKA no masz racje z tymi miastami, no wiem ze nie ma co porownywac zycia w poszczególnych bo im mniejsze to nieco taniej to napewno ale kurcze tutaj to juz taka drozyzna ze szok !!!!!MALGOSIU ja robie tak samo, szukam wędlinek,kiełbasy do 20zł za kg. :( innych nie szukam bo nas nie stac. Od świetaa sobie pozwole na jaką slepsza sucha kiełbaske na chlebek ale rzadko, a tak to wciąz ten sam obkład ach.... no jakos trzeba dac rade, dzieci sa kochane i jakoś to bedzie a co tam :),czekam na twoje nowe foteczki z brzusiem tak dawno cie nie widziałam :)

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

28 sty 2008, 06:35

Borysek urodził się 8 lutego! Własnie się obudził i nie zamierza zasnać, tak więc do 7 pewnie pobryka. O 6 wstanie mąż a o 7 Cezary, którego ubieram do przedszkola.Potem dodam fotki.
Co do cen to rzeczywiście wszytsko drożeje, a pensje jakoś w miejscu stoją. U nas co prawda kłopotów finansowych nie ma, ale w styczniu też jakoś tak słabiej z kaską. Tym bardziej, że mąż dostał pensję 20 grudnia a następna będzie około 10 lutego, bo pani prezesowa pojechała sobie na nartki do Włoch i jakoś mało ją obchodzi przelewanie pieniędzy. A tu parę słów od Boryska:: bbnbnvn]nnhnhnhnhhnhbhnhnhnbbn bhbhvhjhjnjhnxxzxzzxxzzxzxz
Lecę bo pisać nie daje.

Dziękuję wszystkim za miłe przywiatnie, postaram się pisać jak najczęściej, jak mi tylko dzieci na to pozwolą a do tego ostatnio uaktywniło się moje uzależnienie od scrabbli:)
No teraz już lecę bo szafki w kuchni idą w ruch:)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

28 sty 2008, 09:35

Jak jak zwykle z ranka z :ico_kawa:

Ale się rozpisałyście!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ja jestem po super weekendzie byłam w górach u kuzynki na 18-stce. Impreza na 70 ludzi sama młodzież (rodzina za dwa tyg.) :ico_brawa_01: Wybawiłam się na maksa. Kuzynostwa mam dość trochę więc towarzystwo mamy zawsze zapewnione :-D .
Wojtuś i Raduś byli z babcią i bez marudzenia się obeszło i Wojtaszek spał całą nocą :ico_sorki: chwała mu za to :ico_brawa_01:

STO LAT DLA JOASI Z OKAZJI 1 URODZINEK :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Dla 11 miesięczniaków Dominiki, Łukasza, Tymka, Kubusia i Mikołaja :ico_tort:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

:ico_brawa_01: Dla wszystkich egzaminujących się LUTÓWEK za super efekty ich nauki!!

karolas oj,oj te dzieciaczki tak chorują :ico_olaboga: aż ich normalnie żal. Duuuużo zdróweczka dla nich i oby w końcu te choroby przestały im dokuczać!!!!!!

katelajdka dla Bartusia też zdróweczka!

lulu :ico_brawa_01:
dla Filka za ząbeczka kolejnego!! U nas na razie 5 ząbków i żadnych innych póki co nie widać.

Eve Dominiś wygląda rewelacyjnie. Przystojniacha jakich mało!!! Właśnie na Smykach takie kłopoty :ico_puknij: ja w ogóle komencików nie mogę dodawać :ico_placzek:

Małgorzatko u nas też kiedyś było tak krucho z kaską, i zawsze mi się wydawało ze lepiej nie będzie a jednak i do nas los się uśmiechną i jest ok. Tak jak piszesz oby zdrowe dzieci były i w domu było dobrze, a na resztę kłopotów zawsze sposób się znajdzie. :-)

ellepati witaj wśród nas!!

spacerówka ja na razie nie będę zmieniać wózeczka, bo ja kupiłam od razu spacerówkę do której dokupiłam gondolę i tym sposobem miałam 2 w 1. Wózeczek średnio lekki, łatwo się składa i nie zajmuje dużo miejsca. Resorki super i świetnie się prowadzi, a za skrętnymi kółkami nie przepadam więc taki wózio mi pasuje.

Obrazek
tylko ja mam czerwono - żółty

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 sty 2008, 09:56

aga0406, oj zazdroszcze ci tego wyjazdu w góry.

ellepati, witaj na lutówkach! Pisz dużo i często!!!

Małgorzatka, a czy nie przysługuje wam prawo do zasiłku rodzinnego? Nie znam szczegółów przyznawania tego ale chyba to jest kilkaset złotych miesięcznie jeśli macie tak niewielkie dochody.

katelajdka, czy ty czasem nie masz fotelika Uni Baby? Bo to podobno to samo co Coneco , w tej samej fabryce produkowane wiec pewnie dlatego wygląda ci bardzo podobnie jak nie tak samo.

chwale sie Asia w sobote zrobiła sama 5 kroczków. Więcej już tego wyczynu nie powtórzyła. Robi jeden - dwa kroczki i siada na pupe. Chyba troche sie boi iść dalej do przodu.

Magdzinka napisz jak tam imprezka i czy dzisiaj żyjesz po tym wszystkim.

[ Dodano: 2008-01-28, 09:01 ]
ja tu do was pisze, a Asia właśnie przeszła sobie sama przez cały pokój, a pokój ma 6 metrów długości. Aż zaniemówiłam. Hurrrrrrrrra!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

28 sty 2008, 10:27

~Brawa dla Asi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 sty 2008, 11:41

Hej!

Hekkate Ja mam taką spacerówkę SPRINT BABY DREAMS Jestem zniej jak na razie zadowolona!
Obrazek

karolas Ach, a tak by się czasami chciało kupić coś bardziej wytwornego do jedzenia ...ale cóż, czasmi nie można!

aga0406 pisze:oby zdrowe dzieci były i w domu było dobrze, a na resztę kłopotów zawsze sposób się znajdzie. :-)


Własnie! I oby to motto towarzyszyło mi zawsze!

To ty kochana pytałas się czy mieszkam w Skoczowie, prawda? Mieszkam, mieszkam, jak będziesz kiedyś przejazdem to daj znac np. sms'kiem albo zadzwon to jak się uda to się spotkamy! Buziaki!

aga0406 pisze:byłam w górach


W moich okolicach tzn. Brenna, Wisła itp.? Czy gdzies indziej?

olala pisze:a czy nie przysługuje wam prawo do zasiłku rodzinnego?


No tak przysługuje wszytskim, którym dochód nie przekracza 504 zł za rok wcześniejszy... No a nam przekaracza o całe 2,60 :-D śmiechu warte, ale co zrobić! Aby starać się o zasiłek to musiałam jechac do skarbówki i prosic o pismo o dochodach w roku 2006 ( no i tak właśnie się dowiedzieliśmy, że rozliczeni nie jesteśmy) no a w 2006 roku ja byłam na L4 ciązowym a później na macierzyńskim więc dochody jakies były i nam przekroczyło, bo dochody dzieli się na członków rodziny bo więc suma jaka nam tam wyszła w dochodach przez 3 się dzieli i wyszło o 2,60 za duzo i nici z zasiłku. Ale pocieszam się tym, że od maja lub czarwca już możemy się starać bo będzie na 4 i chyba już nie przekroczymy!

olala pisze:Asia w sobote zrobiła sama 5 kroczków


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tu do was pisze, a Asia właśnie przeszła sobie sama przez cały pokój, a pokój ma 6 metrów długości. Aż zaniemówiłam. Hurrrrrrrrra!


:ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D :ico_szoking: :-D :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

28 sty 2008, 11:55

olala, gratulacje dla Asi!!! Ale super że już chodzi!!!
Chyba masz racje z tym fotelikiem, chbya uni baby, ale musze to sprawdzić bo pewności 100% nie mam... :ico_noniewiem:
agaale supe mialąś wyjazd!!! Ale bym sie też wyszalała na imprezce!!
małgorzatka dzięki za komplementy dla mojego Skrabika!!! Kto wie, może z Filką sie spikną i bedą szaleć!! Ale co do weselicha to bede raczej chyba srogą mamą i bedę go króciutko trzymać, żeby mi sie chłopak nie rozbestwił, hih:))

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

28 sty 2008, 12:09

Małgorzatko ja mam babcię za Żywcem w Gilowicach, ale my jeździmy zawsze tą dwupasmówką na Skoczów bo tak jest szybciej.
A co do spotkania to jak czas pozwoli to się spotkamy, może jak prawko zdam będę mogła wtedy przyjechać. Pożyjemy zobaczymy :-)

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

28 sty 2008, 12:24

olalaDla Asieńki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KarolasAle Ty dzielna jesteś, kobieto tak genialnie sobie radzisz choć tyle kłopotów bo ciągle te choroby. jesteś wielka szczerze Cię podziwiam.
Kacpi superaśnie jako pirat wygląda :-D
EvaDominiś szałowo po podstrzyżynach wygląda ja trochę też Łukaszkowi podcięłam przy karczku i nad uszami czubek został ale on tak strasznie się wierci, że nie daję rady.
Fotelik bomba, właśnie bardzo mi się podobał. My też mamy szarą tapicerkę w samochodzie więc chcę taki kolor jak Wy macie. Super, że wkleiłaś zdjęcie Dominisia w foteliku mam jaiś podgląd jak to wygląda.
EllepatiWitaj pozdrowienia dla Boryska :-D
MałgośWspółczuję trudnej sytuacji finansowej ale nie martw się będzie lepiej Pan Bóg pomaga, odchowasz maluchy to pójdziesz do pracy i wszystko super będzie. U nas rewelacyjnie może nie jest ale i nie najgorzej nie narzekam. Niestety to zasługa wyłącznie mojego męża też ryra od rana do nocy i tylko weedendy mamy wspólne ( choć soboty nie zawsze). tak więc rozumiem co czujesz w tej kwestii. napisz po wizycie jak maleństwo. A i czy to tak naprawdę ma znaczenie czy dziewczynka czy drugi chłopczyk? Oby zdrowe a dzieci zawsze są cudowne. Ja bym chyba jednak wolała wiedzieć jaka płeć podziwiam Cię za cierpliwość.
Katelajdkamasz fotelik uni baby bo mi kiedyś o nim pisałaś ja mam go na moje allegro zaznaczony, podoba mi się ale chyba się skuszę na te co ma Eva. One są bardzo podobne. Współczuję Twojej kumpeli nieszczęścia.
mamaJulciAle super na 5 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I nawet Julka na kolanach nie przeszkodziła się uczyć./ :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

28 sty 2008, 12:27

Małgosiu dziekuje,

Olala :-D :ico_brawa_01: gratuluje chodzenia dla Asi :ico_brawa_01:
Fillipek to jak zrobil pare krokow, to przestal, a ja nie chce na sile, jak bedzie pewny to pojdzie :-)

Aga kobieto, jak ja ci zazdroscie tego wyjazdu :ico_haha_02:
ale fajnie ze odpoczlas.

Idziemy na spacerek, bo pogoda ladna, sloneczko swieci

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości