Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

28 sie 2012, 15:30

Dzięki dziewczyny, Gosia spróbuję tych Twoich specyfików. Ja zakupiłam maść homeopatyczną avanoc, bo farmaceutka mówiła, że jak karmię to proctohemolanu nie poleca...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 sie 2012, 18:05

Ja zakupiłam maść homeopatyczną avanoc
to nic nie działa. Próbowałam w ciąży. Posterisan jest bezpieczny, hemorectal spytałam się ginekologa w ciąży czy można też pozwolił.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 sie 2012, 18:35

Tośka_30, ja polecam posterisan. Warto zapłacić trochę więcej.

Madleine, może sąsiadka ślepa była? Ja za fotkach Twojego brzucha nie widzę :ico_nienie:
zazdroszczę wam z jednej strony dietki "karmiącej matki", bo zawsze to mniej pokus, "bo dziecku się zaszkodzi"
U mnie to nie działa. Po Jolce też nie mogłam jeść wieku rzeczy a że przy karmieniu ciągle głodna jestem to zapycham się chlebem, bułkami....a od tego niestety się nie chudnie :ico_noniewiem:

PS. USG bioderek nic nie wykazało, nie musimy pieluszkować :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 sie 2012, 20:27

PS. USG bioderek nic nie wykazało, nie musimy pieluszkować

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To super!!!
My jutro rano mamy usg bioderek.
Madleine, może sąsiadka ślepa była? Ja za fotkach Twojego brzucha nie widzę
Mam taki jak hmmm w 3 miesiacu ciazy - wiec duzy nie jest :-) Wiec z tym "przeterminowaniem" mnie normalnie zabiła :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 sie 2012, 22:10

Wiec z tym "przeterminowaniem" mnie normalnie zabiła
a moze ona nie wie ze urodziłaś i kojarzy ze termin miałaś jakoś na sierpień i może to miało zabrzmieć jak komplement ze tak wyglądasz?

a ja zauważyłąm że moje dziecko ze mna tzn obok mnie moze całymi dniami spać i nawet nie jeść :ico_szoking: zisiaj tak było bylismy w MOPSie pozałątwiać sprawy i cały czas była przy mnie i spała tz\n nie płakała 4h przyazliśmy do domu był cyc i poszłam do sklepu i był wielki ryk o 17:30 dałam cyca i położyłam się spać RAZEM Z NIĄ I DZIECKO ANIOŁ I ZASNĘŁĄ i spała do 19:30 i na kąpiel nie mogłam jej dobudzić :ico_szoking: a teraz na nocne spanie musiałam ją ululać obok siebie i dopiero zasneła twardym snem a cwaniara mała co chwila podglądała czy mam ją przy sobie a jak odstawiąłm do łóżeczka to czy jak 5zł ale szybko na ręce 15 minut przy mnie i spi jak suseł :ico_sorki:

no a do tego mopsu to jaja bo ja pracwoałam na diwe umowy jedna zlecenie druga o pracę na najniższą krajową... :ico_zly: i z tej zlecenie nie ma do kiedy i kwoty bo to było zależne od umowy o prace czyli jak minimalna krajowa rosła to obnizali mi zlecenie :ico_puknij: :ico_zly: i tam nie ma na jaki okres zawarta... no i muszę teraz prosić by mi wystawili zaświadczenie że już nie odstaje zlecenia... ehhh no cóż ten zasiłek rodzinny to całe 60zł miesięcznie a tyle załątwień...
USG bioderek nic nie wykazało, nie musimy pieluszkować :ico_brawa_01:
superasnie :ico_brawa_01: ja za tydzień mam usg bioderek :-)

Gosia Maksio cudowny ja moze później stawię moją śmieszkę :-D

Gosia jak Twoje cycochy? Maksiu najada się nie jest już nerwusek? Ja zaczęłąm pić tą herbatkę Hippa dla Karmiących i karmi i powiem Ci ze cycochy napełnione mlekiem cały czas :ico_haha_01: a nocami odciagam pokarm na zaś i mam już 400ml odciagnięte :ico_brawa_01: na chude czasy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D no i muszę się wybrać po ubranie na chrzest dla siebie bo nie mam się w co ubrać...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 sie 2012, 22:16

Kasiala, nie nie.ona sie patrzy na moj brzuch (to sasiadka rodzicow z bloku wiec nie wiedziala ze ja bylam w ciazy)i pyta na kiedy termin no to jej powiedzialam ze juz po i ona myslala ze po terminie i ze czekam na porod i mi mowi: z pierwszym dzieckiem sie tak zdarza ale niech sie pani nie martwi na dniach pani urodzi. Na co moj maz w smiech no bo co jak co ale chyba na 9 miesiac ciazy chyba nie wygladam :-):-)

[ Dodano: 28-08-2012, 22:18 ]

a ja zauważyłąm że moje dziecko ze mna tzn obok mnie moze całymi dniami spać i nawet nie jeść :ico_szoking: zisiaj tak było bylismy w MOPSie pozałątwiać sprawy i cały czas była przy mnie i spała tz\n nie płakała 4h przyazliśmy do domu był cyc i poszłam do sklepu i był wielki ryk o 17:30 dałam cyca i położyłam się spać RAZEM Z NIĄ I DZIECKO ANIOŁ I ZASNĘŁĄ i spała do 19:30 i na kąpiel nie mogłam jej dobudzić :ico_szoking: a teraz na nocne spanie musiałam ją ululać obok siebie i dopiero zasneła twardym snem a cwaniara mała co chwila podglądała czy mam ją przy sobie a jak odstawiąłm do łóżeczka to czy jak 5zł ale szybko na ręce 15 minut przy mnie i spi jak suseł :ico_sorki:
.
ale zazdroszcze - my naszego usypiamy czasem po 3-4 godziny ;/

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 sie 2012, 00:10

Kajuśka z seri do boju
Obrazek

taki ANIOŁEK ZE MNIE
Obrazek

husiu huś
Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 sie 2012, 07:50

ale ma piękny kostiumik z kwiatuszkiem :) Slicznotka!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 sie 2012, 09:31

Kasiala, ale cudownaaaa jest :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 sie 2012, 09:43

my juz po usg bioderek - wszystko idealnie :-) A w pon mamy szczepienia!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość