Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 lut 2008, 17:27

hektorka pisze:goście niech naniosą flaszek
:-D :-D :-D masz na myśli kaszkę, oczywiście? :-D :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

07 lut 2008, 19:53

[center][size=150]Dla Juleczki
wszystkiego NAJ

:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
[/size][/center]

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 lut 2008, 20:57

Ja wpadłam na sekundkę pochwalić się, że mój Talibek chyba ma pierwszego zębola, wyczuwam bardzo ostre cusik :-D :509: .

Dla Oleńki i Kacperka dużo zdrówka życzę, mam nadzieję, że te choróbska powoli się skończą, chociaż najgorszy okres przed nami.
Mordeczko czyś Ty kobieto oszalała? :ico_szoking: Do tej godziny siedzieć przy kompie????? Matko podziwiam :ico_brawa_01: , ja bym padła i chyba w dzień bym w ogóle nie funkcjonowała. Wizytówki super warto było siedzieć :ico_brawa_01:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

07 lut 2008, 21:18

GABRYSIA- brawa dla Oleńki za pierwszy ząbek :509:
DELICJA - tak jak już dziewczyny pisały nie katuj się dziewczyno :ico_nienie: , tak jest niestety, że jak któryś z domowników jest chory to i taki maluszek się zarazi. Ja też zaraziłam Krystka katarem, ja już nie mam bo najadłam się Gripeksów, a jemu z noska jeszcze kapie. Co do prac chałupniczych to ja niestety nie wiem nic na ten temat.
Krystiano właśnie zasypia, ostatnio ciężkie batalie przy kąpieli z nim przechodzę, bo ten mój syn nie umie siedzieć na pupie w wanience, wierci się, kręci się wstaje, a jak uda mu się dopaść gąbkę do mycia to zaraz do buzi i wodę z niej wypija, dzisiaj nawet ją ugryzł :ico_szoking: tak, ze nasza kąpiel trwa 3-5 minut :ico_noniewiem:
A wasze dzieciaki grzeczne w kąpieli?
Nie ma chyba nikogo to idę garnki myć bo mam straszną stertę http://1.1.1.1/bmi/www.cosgan.de/images ... t/a010.gif

[ Dodano: 2008-02-07, 20:21 ]
Chciałam wkleić emiotke ale się nie udało :ico_placzek: Nie umiem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 lut 2008, 21:30

Gratulacje dla Oli za pierwszego zięba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Dziękujemy wszystkim za życzenia. Jesteście kochane :ico_sorki: :ico_sorki: A moja Jula miała dziś dobry dzień. Dostała prezentów, niemal jak na pierwsze urodziny :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Babcia kupiła pampersy jumbo pack, chrzestna ogrodniczki- takie fajowe- w różowe moro :-D Brat R sukieneczkę i bluzeczkę. Tylko podła mama kupiła paczkę chrupków i fantazję truskawkową :ico_oczko: Ale zjadła od razu, więc chyba prezent podpasował :-D :-D A ja wypatrzyłam dla niej nonono dżinsy... normalnie zachorowałam na nie. :ico_puknij: Wiem, że jej to rybka, ale co tam :-D Zaszalejemy jak R dostanie pensję. :-D Niedaleko mnie otworzyli hurtownię, z art. dziecięcymi i chyba często tam będę zaglądać :ico_oczko: No i pampersy mają tanie Obrazek

A ja dziś miałam gości..., jutro też będę miała.... teściów. Mam udawać, że to "niespodzianka"- tak mi brat R zaznaczył. Obrazek W sobotę przyjedzie znów Jacek na piwo. W niedzielę mamy zaproszenie na obiad do nich. Byłam ostatnio. Dziękuję. Wolę hamburgera na PKP. Czy da się przeskoczyć od razu do poniedziałku? Bo weekend czarno widzę :ico_olaboga: :ico_zly: Obrazek

A zgadnijcie co robi mój mężuś?? Podpowiedź... to co zawsze i to, co najbardziej na świecie lubię jeść :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Zmykam. Potem może zajrzę Obrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 lut 2008, 21:59

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromne dla Oleńki za ząbek

kari ja wrzucam Oli do kąpieli grzechotkę, łapie ją natychmiast i gryzie. gąbek nie używam, więc nie ma co gryźć. Ale Olenka bardzo lubi się kąpać, choć u nas ze względu na alergię długie kąpiele są niewskazane, ale chwilkę posiedzi w wanience, najczęsciej chlapie mnie wodą :-D
a moje dziecko już trzeci dzień nie kąpane :ico_olaboga:
a zadręczać się zadręczam, bo to moja i tylko moja wina, że Olenia ma katarek, cieknie jej z noska jak nie wiem, teraz śpi spokojniutko, ale i tak jestem na siebie wściekła
kolka czyzby fryteczki?????? :-D
hmmmm chyba tylko mój mąż boi się kuchni jak ognia :ico_placzek:
a i czemu masz udawać, że to niespodzianka???? :ico_noniewiem:
życzę Ci żeby weekend zleciał szybko :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lut 2008, 22:09

Kolka, pojechalam taxi... na glowe deszcz nie padal :ico_noniewiem: podziel sie FRYTKAMI!!! :-D kari24, Kacpi w kapieli jest najgrzeczniejszy i zazwyczaj kiedy marudzi i jest niegrzeczy ląduje w wannie :-D Gabrysia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zębolka :ico_brawa_01: delicja, z tymi pracami chalupniczymi to bywa roznie wiec uwazaj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 lut 2008, 22:45

Bingo!!!! :-D
Julka w kapieli też jest Ok, chyba, że myję jej głowę i woda spłynie na buzię, nie lubi też jak ją kładę. A tak jest OK
Zmykam. Do jutra. Buźki

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 lut 2008, 22:55

uwielbiam jak mi posty wcina :ico_zly:

kari - my dajemy malemu kaczuszki i jest spokoj - tylko kaczki potem w raczkach ida z nim do wcierania i ubierania :ico_noniewiem: Puszcza je dopiero na widok butelki z mlekiem :-D

delicja - dla Olki duzo zdrowka - Dajesz jej Cebion?

:ico_tort: dla Julki i jeszcze to <fantazja truskawkowa> :-D

marzenka - super te wizytowki :ico_brawa_01: Ale ktore wybrac :ico_szoking:

A to Andrzejek - wzielismy go sposobem i jakos to idzie - trzeba jeszcze do tego robic glupie miny albo pokazac zabe,ktora spiew i jest ok :ico_placzek:

Obrazek

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

08 lut 2008, 00:24

Zaraz polnoc a ja jeszcze nie zdazylam zyczyc samego szczescia naszej Juleczce z okazji pelnych 10 miesiecy!Rosnij radosnie!Buziaki!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość